X3R - Velitelstvi a aukce sektoru Chamtivost

Moderator: DJ Die

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ »

no jsem zvedavej, jak se budes tvarit, az zacnes hrat ten XTM.
moje reakce, byla:
ze ja vul to nezacal hrat uz driv :lol:
TinniT
Posts: 166
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT »

Moje reakce byla: Ku*va to tam jako nebude fungovat můj save?:evil:

Ale teď sem rád, že ho hraju:D Člověk má víc možností:)
User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

Post by Mazuur »

Uvidime. :D Snad me to oslovi kdyz uz se to uracim stahnut. :)
TinniT
Posts: 166
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT »

Pokud tě baví čistá hra, tak XTM tě určitě nězklame :)
Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ »

to urcite ne, naopak, po case jsem skusil Vanilu a nedalo se to hrat :D jak byl clovek zvyklej na vymozenosti XTM
TinniT
Posts: 166
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT »

Nedej bože, kdyby člověk odstranil scripta, že?:D
Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ »

jo nejak tak
User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

Post by Mazuur »

Jestli se mozu zeptat na tri otazky: Jake scripta pouzivate? A ktere by jste mi doporucily? Popripadne k venue jsou? Present dim. :)
TinniT
Posts: 166
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT »

No jaký scripta... To je víceméně na tobě jaký chceš, aby ti zpříjemnili hru a dali ti víc možností... já mám třeba na rozšíření command console, abych do SSP nemusel dodávat crystali, MARS fire control, Autotrader sector lock, advanced mineral scanner, advanced jumpdrive (ten teda nevím jak nastavit, aby fungoval tak jak chci...:D) a další. Projeď si fórum přeložených scriptů, nebo i nepřeložených na anglickým fóru a vyber si z toho co by ti vyhovovalo :)

EDIT: Jinak mě stál sektor Chamtivost 825M...:D
Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ »

mne se vzdycky stratily ty zpravy o drzbe nekde na cene 350 mil
Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish »

já ho zabral scriptem :lol: a jinak superuberhustokrutopřísněboží script je Terracorp Fleet ;)
TinniT
Posts: 166
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT »

Zatím mám pocit, že mi ten sektor k ničemu není...:D

Kolem je moc pirátských a xenonských sektorů, takže zabezpečit tu oblast potřebuje spoustu lodí, který teď nemám k dispozici. Takže stavět tam nějaký super velký komplexy je teď na prd.

A další co mě tam dohání k šílenství je ten asteroidovej pás. Spousta malých asteroidů, který brání postavení nějakýho většího komplexu. A čistit to sám tak mě z toho jebne... :lol:

No nebylo to nejlepších 825M co sem ve hře investoval:D ale zkusil jsem si to a vím, že to příště nemám dělat :)
Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish »

Co si pamatuju, tak asteroidy jsou jen dole, zbytek sektoru je prázdný :)
TinniT
Posts: 166
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT »

Jsou jen dole... Je jich tam pár pěkných, na kterých by se dalo něco postavit, ale je tam i spousta těch menších, na kterých nic nepostavíš a rozstřílet je, nebo vytěžit by trvalo i několik dní... Takže prakticky nepoužitelný...
Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ »

Dewilish wrote:já ho zabral scriptem :lol: a jinak superuberhustokrutopřísněboží script je Terracorp Fleet ;)
jo to je o tom jsem tu uz psal nekolikrat
TinniT
Posts: 166
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT »

Nechcete mi na to hodit nějakej odkaz? Našel jsem si popis v Aj, ale to není tak úplně pro mě...:D
Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish »

Mira CZ wrote:
Dewilish wrote:já ho zabral scriptem :lol: a jinak superuberhustokrutopřísněboží script je Terracorp Fleet ;)
jo to je o tom jsem tu uz psal nekolikrat
neškodí si to připomenou ;)

http://ulozto.cz/xQDFTME/terracorp-fleet-zip

tady to je, čeština přiložena
TinniT
Posts: 166
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT »

A co ten script dělá? Aspoň ve zkratce :)
Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ »

pridava ti moznost zakladat vlastni stihaci perute a trenovat vlastni piloty, kteri ziskavaji zkusenosti za odletane patroly a sestrelene nepratele. dokazi zamest s cimkoliv po uroven M6. samozrejmne ze to uz musi byt radne vycviceni. a dokazou organizovat hlidkove lety az v 5 sektorech naraz.
po dokonceni pribehu je to asi nekzabavnejsi rozsireni puvodni hry
Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish »

TinniT wrote:A co ten script dělá? Aspoň ve zkratce :)
jestlipak znáš zkratku UTFG? :lol:

http://peregrius.cz/x3/pop_fighter.html

Return to “Česky / Czech X-Forum”