X3R - Neznámý objekt
Moderator: DJ Die
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
Chlapi narovinu!
Obstoji ten Hyperion proti tem zatracenym Khaackym M1 a M2? Vsude je jich jak potkanu, je to otazkou 10-15 vterin nez ze me stane vesmirny prach a su doslova bezmocny a nebude trvat dlouho a budu zdravy na psychiatricke leceni. Zjistil jsem ze M6 us na ne nestaci a Hyperion je ma posledni nadeje, protoze nejsem fanda velkych a neohrabanych lodi typu M1 a M2. 
-
Dewilish
- Posts: 136
- Joined: Fri, 13. May 11, 10:19
tak to máš smůlu, zamluv si pokoj u MuDr. Chocholouška
Sice sem četl posty, jak borci sundali kapitalku stíhačkou, ale realita je asi taková, že proti M2 je nejlepší tři vlastní M2
Já jak sednul do terranskýho Tyrra, tak už sem z něj nevylezl, Hyperiony sem si rozmnožil v Ústředí a dělali mi sektorový hlídky
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
-
Dewilish
- Posts: 136
- Joined: Fri, 13. May 11, 10:19
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
Point to point pohon je urcite z XTM, ale ten ja nemam. Ja si muzu koupit akorat tak pridavne spalovani.
To me na tech velkych lodi vadi, ze vsechno strili samo (samozrejme si muzu vlezt do veze, ale to neni ono). Jediny torpedoborec ktery se me v X3 zamlouva je Terransky Odin, ale ten nejde zajmout. V X2 se me zamlouvalo Xenonske K a to se dalo aspon zajmout.
-
Dewilish
- Posts: 136
- Joined: Fri, 13. May 11, 10:19
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
-
Mira CZ
- Posts: 763
- Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05

no mam pro tebe spatnou zpravu: Hyperion M2 a ani M1 za normalnich okolnosti neznici.
a mam i dobrou zpravu a reseni
vydelej si na 3 kapitolky (M2) a ty posly na xenonsky M2/1
pokud nebudes ve stejnem sektoru, mas dobrou sanci na to ze je znici 1 po 2.
pouze pokud uz bude mit nektera tvoje lod mene nez 1/3 stitu, tak ji dej prikaz skocit jinam, trva nejaky cas nez skoci, tak aby ti ji mezitim neznicily
na horni, spodnivez prikaz obrana pred stihaci (pokud je nepratele maji taky a zadni vez obrana pred raketami.
a mam i dobrou zpravu a reseni
vydelej si na 3 kapitolky (M2) a ty posly na xenonsky M2/1
pokud nebudes ve stejnem sektoru, mas dobrou sanci na to ze je znici 1 po 2.
pouze pokud uz bude mit nektera tvoje lod mene nez 1/3 stitu, tak ji dej prikaz skocit jinam, trva nejaky cas nez skoci, tak aby ti ji mezitim neznicily
na horni, spodnivez prikaz obrana pred stihaci (pokud je nepratele maji taky a zadni vez obrana pred raketami.
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
-
TTenk
- Posts: 281
- Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05
OT:
Tak oprava, jak kdo ....
Hyperion vs M1 Khaaku šanci má a docela obstojnou
stačí se držet pořádně za prd... za zad... kurnik, za lodí, hrozně blízko, ony se pak věže neumí stočit a šít to do nic co to jde. (podle výbavy laseru na Hlavní a na předních věžích)
Dá se to takto i s kentaurem (je poměrně malý, úzký)
M2 jsem nezkoušel, většinou jsem prostě ani nedoletěl
a když tak jsem křupl vždy někde poblíž....
Díky XTM se Khaakové likvidují paradně, jelikož třebas Valhala má nejen sposuty laseru a hafec štítů, ale terranské zbraně (alespoň co jsem tak sledoval) mají dostřel 10km (Khaakové 6.30km) v 99.99% daná M1/M2 ani neškrábne naleštěný lak
(nj opět to XTM
)
Tak oprava, jak kdo ....
Hyperion vs M1 Khaaku šanci má a docela obstojnou
stačí se držet pořádně za prd... za zad... kurnik, za lodí, hrozně blízko, ony se pak věže neumí stočit a šít to do nic co to jde. (podle výbavy laseru na Hlavní a na předních věžích)
Dá se to takto i s kentaurem (je poměrně malý, úzký)
M2 jsem nezkoušel, většinou jsem prostě ani nedoletěl
Díky XTM se Khaakové likvidují paradně, jelikož třebas Valhala má nejen sposuty laseru a hafec štítů, ale terranské zbraně (alespoň co jsem tak sledoval) mají dostřel 10km (Khaakové 6.30km) v 99.99% daná M1/M2 ani neškrábne naleštěný lak
(nj opět to XTM
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
-
Dewilish
- Posts: 136
- Joined: Fri, 13. May 11, 10:19
pořád nechápu, co z toho máte, že na velký lodě chodíte s plivátkama, to je jako jít proti tanku s kapesním nožem a vzadu mu dloubat do nádrže
Když už chci sundat kapitolku, tak na férovku v torpédoborci
Jinak to tažení Hyperionu je celkem nápor na nervy, protože když proletíš branou, tak Hyperion se vynoří až o dost později, musíš čekat
Jinak to tažení Hyperionu je celkem nápor na nervy, protože když proletíš branou, tak Hyperion se vynoří až o dost později, musíš čekat
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
-
Dewilish
- Posts: 136
- Joined: Fri, 13. May 11, 10:19
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
-
Mazuur
- Posts: 72
- Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12
S Hyperionem jsem zatim maximalne spokojen. Cumim ze dokaze zakotvit vsude, protoze tahle lod uz je docela rizek
Ma naprosto luxusni kormidlivani a kombinace vlnovych generatoru s plazmomety (+dva iontove disruptory) je skvela, akoratobnova stitu by mohla bytes vyssi. Ani Xenonske J a K si se mnou nevi rady. 
-
Dewilish
- Posts: 136
- Joined: Fri, 13. May 11, 10:19
