X2: The Threat download

Moderator: DJ Die

Julian.Gardna
Posts: 11
Joined: Mon, 16. May 11, 17:51

X2: The Threat download

Post by Julian.Gardna »

Chtěl jsem se jen zeptat co mám udělat když jsem si stáhnul X2, bylo to přes part1, part2,......,part6 a když jsem chtěl extrahovat jeden tak mi to napsalo že to potřebuje všechny. Tak tam všechny mám, ale extrahovalo to jen dva soubory .bin a .cue . Nevíte co mám dál dělat? Pokud na ně kliknu tak se mi objeví v čem je chci otevřít. Prosím poraďte.
I am founding people who play X-serie from Benešov.
In-lander
Posts: 164
Joined: Fri, 29. May 09, 18:16
x3tc

Post by In-lander »

Nevím zda-li to je legální: vyextrahovat -> připojit k virtuální jednotce a nainstalovat.
>>>CZ<<<
Intel i7 2600K // 2x HD6850 CrossfireX // RAM 8GB Kingston 1333MHz // OCZ VERTEX 2 SSD 90GB (system disc) // MB: Gigabyte P67A-UD5-B3.
Julian.Gardna
Posts: 11
Joined: Mon, 16. May 11, 17:51

Post by Julian.Gardna »

A co to je ta virtuální jednotka?
I am founding people who play X-serie from Benešov.
fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X »

K tomuhle ti řeknu jen jednu věc - není skoro rychlejší si sehnat za stovku tu verzi z ABC?
In-lander
Posts: 164
Joined: Fri, 29. May 09, 18:16
x3tc

Post by In-lander »

virtuální jednotka = daemon tools / alcohol 52% nebo 100%
>>>CZ<<<
Intel i7 2600K // 2x HD6850 CrossfireX // RAM 8GB Kingston 1333MHz // OCZ VERTEX 2 SSD 90GB (system disc) // MB: Gigabyte P67A-UD5-B3.
CBJ
EGOSOFT
EGOSOFT
Posts: 55186
Joined: Tue, 29. Apr 03, 00:56
x4

Post by CBJ »

Sorry, English again. Please PM me and explain what legal version of the game you are running or face the consequences.

Edit: OP banned for piracy. I strongly advise people not to offer help to people doing this, or they may face being banned themselves.

Return to “Česky / Czech X-Forum”