Mody do X2

Moderator: DJ Die

Julian.Gardna
Posts: 11
Joined: Mon, 16. May 11, 17:51

Mody do X2

Post by Julian.Gardna »

Ahoj všichni. pokud znáte nějaké mody do X2 tak mi sem pls pište názvy a pokud možno i odkazy. Znám PXD mod a Goner Secrets mod. Ale nejdou mi tram názvy - místo nich je ReadText1967 například. POkud mi můžete pomoct prosím pište.
User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta »

eng mod na cz verzi hry ze??
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560
Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ »

na 100% :lol:
Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish »

:lol: Top Gun mod není špatnej ;) odkaz si už nepamatuju

btw read textu se zbavíš tak, že ve složce t v hlavní složce hry otevřeš v poznámkovém bloku všechny xml soubory, co tam jsou a přepíšeš language id ze 44 na 42 :)
User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta »

Dewilish wrote::lol: Top Gun mod není špatnej ;) odkaz si už nepamatuju

btw read textu se zbavíš tak, že ve složce t v hlavní složce hry otevřeš v poznámkovém bloku všechny xml soubory, co tam jsou a přepíšeš language id ze 44 na 42 :)
jenze on ma ceskou tudiz on tam 42 ma, tudiz to nemusi prepisovat, staci kdyz v adresari hry otevre v poznamkovem bloku soubor lang.dat a tam prepise ze 42 na 44 a nebo ten tvuj zpusob ale ze prepise 42 na 44 s tim ze to musi i v tom lang.dat takhle prespat
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560
Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish »

Rosta wrote:
Dewilish wrote::lol: Top Gun mod není špatnej ;) odkaz si už nepamatuju

btw read textu se zbavíš tak, že ve složce t v hlavní složce hry otevřeš v poznámkovém bloku všechny xml soubory, co tam jsou a přepíšeš language id ze 44 na 42 :)
jenze on ma ceskou tudiz on tam 42 ma, tudiz to nemusi prepisovat, staci kdyz v adresari hry otevre v poznamkovem bloku soubor lang.dat a tam prepise ze 42 na 44 a nebo ten tvuj zpusob ale ze prepise 42 na 44 s tim ze to musi i v tom lang.dat takhle prespat

no já to pochopil tak, že do český verze cpe angl. mody a v tom případě by mu to pomohlo. Pokud to přepíše podle Tebe, tak bude mít celou hru v angličtině
User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta »

ale taky jako druhy zpusob jsem napsal tvuj :)
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560
Julian.Gardna
Posts: 11
Joined: Mon, 16. May 11, 17:51

Post by Julian.Gardna »

Dík, a neznáte ještě nějaký jiný mody? Hledal jsem i Stargate a Star Wars ale nic.
I am founding people who play X-serie from Benešov.
TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk »

Stáhni si TopGun mod (ten pro X2 určitě, tedy za mě) pokudjsi fanda Starwars, Stargate atd. tak si stáhni i plugin manager a na EN foru najdeš seznam lodí.
Doporučuje se nemíchat moc lodí protože to dělá bordel.
Mam dojem , že ale TopGun mod když použíješ, nebudeš moct používat lodě typu Daedalus, Prometheus apodobně.

Chce si to jen prolistovat EN část s mody pro X2 je v tom bordel tedy také, ale co naděláš ;) "život je hledání" :))
Julian.Gardna
Posts: 11
Joined: Mon, 16. May 11, 17:51

Post by Julian.Gardna »

Já jsem už EN forum prolejzal, ale bohužel to nejni na stihnutí za jeden večer. A pak jsem neměl PC (klekl mi)
I am founding people who play X-serie from Benešov.

Return to “Česky / Czech X-Forum”