Khaacke sektory - kde ziskat suradnice

Moderator: DJ Die

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ »

jojo, presne takhle.
nikde nepisu ze bych strilel na M1 a M2 ze zadni veze :D
User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta »

Mira CZ wrote:jojo, presne takhle.
nikde nepisu ze bych strilel na M1 a M2 ze zadni veze :D
ale to je pak nuda :)
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560
baltaxxl
Posts: 7
Joined: Tue, 26. Jul 11, 20:34
x3

pomôžte

Post by baltaxxl »

Ahojte, neviete niekto súradnice brány W: Dark Water - Depts of Silence?
Vďaka :)
User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta »

ne ale pokud se nemylim tak v x2 ta brana byla skryta za asteroidem a v x3 to same :) takze hledej nekde za asteroidama :)
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560
Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Re: pomôžte

Post by Mira CZ »

baltaxxl wrote:Ahojte, neviete niekto súradnice brány W: Dark Water - Depts of Silence?
Vďaka :)
hoooodne na zapad a mam pocit i hodne vysoko k severu
baltaxxl
Posts: 7
Joined: Tue, 26. Jul 11, 20:34
x3

Post by baltaxxl »

vďaka, ale už sa mi podarilo kúpiť údaje o sektore :)
fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X »

baltaxxl: jestli máš problémy se hledáním jednotlivých sektorů a věcí v TC, mohu vřele doporučit mapu od Scorpa. Mně osobně docela dost pomáhá.

Return to “Česky / Czech X-Forum”