Dulezite

Moderator: DJ Die

ACEBot_cz

Dulezite

Post by ACEBot_cz »

kde stahnu cockpit mod do terran conflict do reunionu mam ale do TC nemuzu najit
User avatar
ArboriusCZ
Posts: 195
Joined: Thu, 18. Feb 10, 16:50
x3tc

Post by ArboriusCZ »

Škoda, že tu není žádnej aktivní mod ... pěknej název ;)
"Hope Dies Last, But It Dies..."

Return to “Česky / Czech X-Forum”