X3TC: Bezejmený Argon - Prosím radu

Moderator: DJ Die

User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 »

žádná možnost požádat o pomoc nikde není, taky jsem to hledal... jediný o co můžu požádat je o postavení stanice, mám pocit :)
User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 »

Tak dneska jsem se zase ke hře vrátil, ale jelikož mi pořád ti Khakové tam poletovali, tak jsem si našel nějakej skript na odstranění cíle, vlítl jsem tam, vymazal je a dělám mise vesele dál.... A jen tak mimochodem,... nějakej tip kde koupit ty nejdůležitější softy na obchodování... ty na obchodování v sektoru atd...? :)

Return to “Česky / Czech X-Forum”