X3TC: Bezejmený Argon - Prosím radu
Moderator: DJ Die
-
Wlk91
- Posts: 53
- Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57
-
Wlk91
- Posts: 53
- Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57
Tak dneska jsem se zase ke hře vrátil, ale jelikož mi pořád ti Khakové tam poletovali, tak jsem si našel nějakej skript na odstranění cíle, vlítl jsem tam, vymazal je a dělám mise vesele dál.... A jen tak mimochodem,... nějakej tip kde koupit ty nejdůležitější softy na obchodování... ty na obchodování v sektoru atd...? 
