W 347 raz na jakiś czas pojawia się stacja Xenonów, zajmuje się nią Vallhala.
W 547 grasuje mój K i 7x Niszczyciel T2 i Galeon też ma pełne ładownie roboty, przy czym jak tyko ładownia jest pełna to skok do sektora z HQ i wyładunek, resztą napraw zajmuje się HQ. Z sektora Core12 non stop przylatują konwoje P Ścigacz+drobnica. Czasem zajrzy Q. Duże rzadsze konwoje były z Core13, ale ten sektor właśnie jest już czysty. Zdobyłem w nim kolejne 3 K. teraz zbieram z niego drobnicę i czekam co będzie w nim dalej. A skryptu do przejmowania sektorów nie instalowałem, jakoś nie mam przekonania do zdobywania na własność sektorów (podatki).




