X3 Terran Conflict

Moderator: DJ Die

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas »

Dotaz pro Koviho:

Pls. jak jsem si všimnul tak na Stemu se bude dát koupit X3: Terran Conflict od 3. října 2008. Máš prosím nějaké povědomí zda se v česku někdo ujal překladu nebo distribuce?
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...
User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Post by Marcus_de_Tycho »

Tak hra je GOLD. Ale pořád se mi nepodařilo zjistit, kdo má hru vydat.
Od 25. září začíná na Steamu preload. Cena je na německém eshopu 40 euro za krabicovou verzi. Což je docela pálka. Uvidíme, kolik to bude na Steamu. Pokud nezjistíme českého vydavatele, tak společně s původním týmem z překladu X2 nějak zpachtíme překlad. Ale letos ho nečekejte.
You Can't Stop the Signal
Gibi
Posts: 39
Joined: Wed, 11. Jun 08, 12:18
x3tc

X3TC vydavatel

Post by Gibi »

Ahoj, Terran conflict vydá JRC s českými titulky zřejmě v říjnu za 899,-. Více zde http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=25321
honza-l
Posts: 159
Joined: Mon, 27. Nov 06, 21:59
x3tc

Post by honza-l »

To je dobrá zpráva. Do té doby akorát stihnu dohrát nového STALKERa a CRYSIS WARHEAD
Kovi
Posts: 115
Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34
x3

Terran Conflict CZ

Post by Kovi »

Sir_Thomas: Bohuzel, zatim o X3: TC CZ nevim vubec nic. Podle me by to mela delat Cenega, ale s jistotou to netvrdim. Schvalne se zkusim preptat...

Gibi: JRC je jenom prodejce, ti hry nevydavaji, natoz aby je lokalizovali. Pokud uz se na prekladu TC pracuje, pak by bylo mozne hru vydat v rijnu, ale jestli se jeste nezacalo, tak je to podle me cira utopie. Ale jen hadam.
Kovi
Posts: 115
Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34
x3

Terran Conflict CZ

Post by Kovi »

Preptal jsem se v Ceneze a je potvrzeno, ze Terran Conflict delaji oni a momentalne uz pracuji na ceskem prekladu. Datum vydani ceske verze jeste neni znamo.
User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Re: Terran Conflict CZ

Post by Sir_Thomas »

Kovi wrote:Preptal jsem se v Ceneze a je potvrzeno, ze Terran Conflict delaji oni a momentalne uz pracuji na ceskem prekladu. Datum vydani ceske verze jeste neni znamo.
Díky moc za ochotu, vážím si toho. Snad se jim to povede na ten říjen stihnout, bo absťák mám už slušný. :oops:
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...
User avatar
Moonman
Posts: 329
Joined: Tue, 13. Dec 05, 15:32
x3

Post by Moonman »

Zdravím všechny vesmírné nadšence. Tak X3 TC je na Chcihry již možno předobjednat a uvádějí, že to bude aj s čes. titulky. Datum vydání 31. 10. pokud to neposunou ...tady je kdyžtak odkaz :thumb_up:
http://chcihry.cz/index.php?id=3350&uid=0s2bwr7b
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2885
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die »

seru na blbce z Cenegy to si to koupim za necelych 800 na steamu tento patek a nebudu cekat nez to oni dodelaji za pul roku a daji tam cenovku se 1700
tady je odkaz na steam: http://store.steampowered.com/app/2820/
Split now give you...AAARRRRGGGHH!
User avatar
Moonman
Posts: 329
Joined: Tue, 13. Dec 05, 15:32
x3

Post by Moonman »

DJ Die wrote:seru na blbce z Cenegy to si to koupim za necelych 800 na steamu tento patek a nebudu cekat nez to oni dodelaji za pul roku a daji tam cenovku se 1700

No pravda nevím zda ten termín dodrží, ale cenu mají 900. Navíc každý není v cizích jazycích toliko zdatný, takže toto je prostě jen možnost.
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2885
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die »

Moonman wrote:
DJ Die wrote:seru na blbce z Cenegy to si to koupim za necelych 800 na steamu tento patek a nebudu cekat nez to oni dodelaji za pul roku a daji tam cenovku se 1700

No pravda nevím zda ten termín dodrží, ale cenu mají 900. Navíc každý není v cizích jazycích toliko zdatný, takže toto je prostě jen možnost.
jasne pokud neumi nekdo anglicky tak holt musi pockat jenze kdo vi jak to cenega prelozi no kovi s marcuse to proste prekladali vyborne ale co nadelame taky jsem na tu cestinu zvedavy
Split now give you...AAARRRRGGGHH!
User avatar
Moonman
Posts: 329
Joined: Tue, 13. Dec 05, 15:32
x3

Post by Moonman »

DJ Die wrote:jasne pokud neumi nekdo anglicky tak holt musi pockat jenze kdo vi jak to cenega prelozi no kovi s marcuse to proste prekladali vyborne ale co nadelame taky jsem na tu cestinu zvedavy

No uvidím, posledně tam měli pouze X3 Reunion v AN, ted' mají v nabídce jen verzi s titulkama. Nechám se tedy překvapit jak ten překlad dopadne... :roll:
User avatar
cajan
Posts: 18
Joined: Sun, 15. Jul 07, 09:40
x3tc

Post by cajan »

http://www.egosoft.com/download/x3tc/vi ... hp?list=89

to video stoji za stazeni! VYPADA TO BRUTALNEEE uz se nemuzu dockat!!!:thumb_up: :x3:
Elfik
Posts: 22
Joined: Fri, 1. Sep 06, 04:54
x3

Post by Elfik »

jj video je pekny i kdyz nerozumim ani slovo. Nevite nekdo kdy je prvni realne datum vydani v cestine pac anglicky neumim ani slovo.
User avatar
StandaJunior
Posts: 189
Joined: Mon, 2. Jan 06, 10:29

Post by StandaJunior »

JOOOOOOOOOO a je to DOMA !! konečně jsme se dočkali :D :D

X3: Terran Conflict je officialně OUT včetně prvního patche :lol:
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2885
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die »

ja s Abrasem mame X3TC uz od vcera pres steam zatim to vypada dobre je to celkem dost zmene
Split now give you...AAARRRRGGGHH!
User avatar
cajan
Posts: 18
Joined: Sun, 15. Jul 07, 09:40
x3tc

Post by cajan »

DJ Die wrote:ja s Abrasem mame X3TC uz od vcera pres steam zatim to vypada dobre je to celkem dost zmene
prosim te Die na jaky masine to hrajes a jak ti to slape?
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2885
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die »

hraju na Intel C2D E6600(2x2,4GHz) 2GB tam GF7900GTX 512MB v podstate to stejne jako co jsem mel na X3R jen trochu vic zasekany system a jede to celkem v pohode na max detaily
jediny problem se vyskytl kdyz jsem to nechal zapnuze skoro cely den pri pauze tak se to zacalo dost zpomalovat
Split now give you...AAARRRRGGGHH!
FVZ
Posts: 260
Joined: Wed, 16. Aug 06, 22:49

Post by FVZ »

Spolu se hrou vyšel i první patch? To zase zavání nedodělanou hrou jako Reunion. Našel už někdo nějaký vyložený bugy?
INTEL Core I7 2600 3,4GHz; 8 GB DDR3 RAM 1600MHz; NVIDIA 580GTX 1536MB; MB ASUS MAXIMUS IV GENE-Z; 23,6" ASUS VG236 120Hz LCD + NVIDIA 3D VISION; Saitek X52 PRO
User avatar
Cirrus CZ
Posts: 150
Joined: Sun, 13. Aug 06, 16:16
x3

Post by Cirrus CZ »

Asi nejnižší cenu maj tady:
http://www.1game.cz/x3-terran-conflict-pc-p-14538.html

777,- s DPH je to teda EN verze, což mě třeba neva.

Pokud byste někdo našel nižší, sem s ní ;) já si ještě chvilku počkám na pár oprav a cena taky trochu spadne a jdu do toho :)

Cirrus
:: AMD Athlon 64 X2 5600+ (@3GHz) Windsor AM2, AC Freezer 64 Pro, 2x1GB + 2x512MB DDR2 667MHz A-Data, Asus M2R32-MVP PCI-E, Gigabyte Radeon HD4850 512MB GDDR3 + Accelero S1, 2x250GB Western Digital SataII 16MB, Xilence Power 600W ::

Return to “Česky / Czech X-Forum”