X3 Terran Conflict
Moderator: DJ Die
-
Sir_Thomas
- Posts: 696
- Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25

Dotaz pro Koviho:
Pls. jak jsem si všimnul tak na Stemu se bude dát koupit X3: Terran Conflict od 3. října 2008. Máš prosím nějaké povědomí zda se v česku někdo ujal překladu nebo distribuce?
Pls. jak jsem si všimnul tak na Stemu se bude dát koupit X3: Terran Conflict od 3. října 2008. Máš prosím nějaké povědomí zda se v česku někdo ujal překladu nebo distribuce?
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...
-
Marcus_de_Tycho
- Posts: 176
- Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05

Tak hra je GOLD. Ale pořád se mi nepodařilo zjistit, kdo má hru vydat.
Od 25. září začíná na Steamu preload. Cena je na německém eshopu 40 euro za krabicovou verzi. Což je docela pálka. Uvidíme, kolik to bude na Steamu. Pokud nezjistíme českého vydavatele, tak společně s původním týmem z překladu X2 nějak zpachtíme překlad. Ale letos ho nečekejte.
Od 25. září začíná na Steamu preload. Cena je na německém eshopu 40 euro za krabicovou verzi. Což je docela pálka. Uvidíme, kolik to bude na Steamu. Pokud nezjistíme českého vydavatele, tak společně s původním týmem z překladu X2 nějak zpachtíme překlad. Ale letos ho nečekejte.
You Can't Stop the Signal
-
Gibi
- Posts: 39
- Joined: Wed, 11. Jun 08, 12:18

X3TC vydavatel
Ahoj, Terran conflict vydá JRC s českými titulky zřejmě v říjnu za 899,-. Více zde http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=25321
-
honza-l
- Posts: 159
- Joined: Mon, 27. Nov 06, 21:59

-
Kovi
- Posts: 115
- Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34

Terran Conflict CZ
Sir_Thomas: Bohuzel, zatim o X3: TC CZ nevim vubec nic. Podle me by to mela delat Cenega, ale s jistotou to netvrdim. Schvalne se zkusim preptat...
Gibi: JRC je jenom prodejce, ti hry nevydavaji, natoz aby je lokalizovali. Pokud uz se na prekladu TC pracuje, pak by bylo mozne hru vydat v rijnu, ale jestli se jeste nezacalo, tak je to podle me cira utopie. Ale jen hadam.
Gibi: JRC je jenom prodejce, ti hry nevydavaji, natoz aby je lokalizovali. Pokud uz se na prekladu TC pracuje, pak by bylo mozne hru vydat v rijnu, ale jestli se jeste nezacalo, tak je to podle me cira utopie. Ale jen hadam.
-
Kovi
- Posts: 115
- Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34

Terran Conflict CZ
Preptal jsem se v Ceneze a je potvrzeno, ze Terran Conflict delaji oni a momentalne uz pracuji na ceskem prekladu. Datum vydani ceske verze jeste neni znamo.
-
Sir_Thomas
- Posts: 696
- Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25

Re: Terran Conflict CZ
Díky moc za ochotu, vážím si toho. Snad se jim to povede na ten říjen stihnout, bo absťák mám už slušný.Kovi wrote:Preptal jsem se v Ceneze a je potvrzeno, ze Terran Conflict delaji oni a momentalne uz pracuji na ceskem prekladu. Datum vydani ceske verze jeste neni znamo.
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...
-
Moonman
- Posts: 329
- Joined: Tue, 13. Dec 05, 15:32

Zdravím všechny vesmírné nadšence. Tak X3 TC je na Chcihry již možno předobjednat a uvádějí, že to bude aj s čes. titulky. Datum vydání 31. 10. pokud to neposunou ...tady je kdyžtak odkaz 
http://chcihry.cz/index.php?id=3350&uid=0s2bwr7b
http://chcihry.cz/index.php?id=3350&uid=0s2bwr7b
-
DJ Die
- Moderator (České)

- Posts: 2885
- Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57

seru na blbce z Cenegy to si to koupim za necelych 800 na steamu tento patek a nebudu cekat nez to oni dodelaji za pul roku a daji tam cenovku se 1700
tady je odkaz na steam: http://store.steampowered.com/app/2820/
tady je odkaz na steam: http://store.steampowered.com/app/2820/
Split now give you...AAARRRRGGGHH!
-
Moonman
- Posts: 329
- Joined: Tue, 13. Dec 05, 15:32

DJ Die wrote:seru na blbce z Cenegy to si to koupim za necelych 800 na steamu tento patek a nebudu cekat nez to oni dodelaji za pul roku a daji tam cenovku se 1700
No pravda nevím zda ten termín dodrží, ale cenu mají 900. Navíc každý není v cizích jazycích toliko zdatný, takže toto je prostě jen možnost.
-
DJ Die
- Moderator (České)

- Posts: 2885
- Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57

jasne pokud neumi nekdo anglicky tak holt musi pockat jenze kdo vi jak to cenega prelozi no kovi s marcuse to proste prekladali vyborne ale co nadelame taky jsem na tu cestinu zvedavyMoonman wrote:DJ Die wrote:seru na blbce z Cenegy to si to koupim za necelych 800 na steamu tento patek a nebudu cekat nez to oni dodelaji za pul roku a daji tam cenovku se 1700
No pravda nevím zda ten termín dodrží, ale cenu mají 900. Navíc každý není v cizích jazycích toliko zdatný, takže toto je prostě jen možnost.
Split now give you...AAARRRRGGGHH!
-
Moonman
- Posts: 329
- Joined: Tue, 13. Dec 05, 15:32

DJ Die wrote:jasne pokud neumi nekdo anglicky tak holt musi pockat jenze kdo vi jak to cenega prelozi no kovi s marcuse to proste prekladali vyborne ale co nadelame taky jsem na tu cestinu zvedavy
No uvidím, posledně tam měli pouze X3 Reunion v AN, ted' mají v nabídce jen verzi s titulkama. Nechám se tedy překvapit jak ten překlad dopadne...
-
cajan
- Posts: 18
- Joined: Sun, 15. Jul 07, 09:40

http://www.egosoft.com/download/x3tc/vi ... hp?list=89
to video stoji za stazeni! VYPADA TO BRUTALNEEE uz se nemuzu dockat!!!:thumb_up:
to video stoji za stazeni! VYPADA TO BRUTALNEEE uz se nemuzu dockat!!!:thumb_up:
-
Elfik
- Posts: 22
- Joined: Fri, 1. Sep 06, 04:54

-
StandaJunior
- Posts: 189
- Joined: Mon, 2. Jan 06, 10:29
-
DJ Die
- Moderator (České)

- Posts: 2885
- Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57

-
DJ Die
- Moderator (České)

- Posts: 2885
- Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57

hraju na Intel C2D E6600(2x2,4GHz) 2GB tam GF7900GTX 512MB v podstate to stejne jako co jsem mel na X3R jen trochu vic zasekany system a jede to celkem v pohode na max detaily
jediny problem se vyskytl kdyz jsem to nechal zapnuze skoro cely den pri pauze tak se to zacalo dost zpomalovat
jediny problem se vyskytl kdyz jsem to nechal zapnuze skoro cely den pri pauze tak se to zacalo dost zpomalovat
Split now give you...AAARRRRGGGHH!
-
FVZ
- Posts: 260
- Joined: Wed, 16. Aug 06, 22:49
-
Cirrus CZ
- Posts: 150
- Joined: Sun, 13. Aug 06, 16:16

Asi nejnižší cenu maj tady:
http://www.1game.cz/x3-terran-conflict-pc-p-14538.html
777,- s DPH je to teda EN verze, což mě třeba neva.
Pokud byste někdo našel nižší, sem s ní
já si ještě chvilku počkám na pár oprav a cena taky trochu spadne a jdu do toho 
Cirrus
http://www.1game.cz/x3-terran-conflict-pc-p-14538.html
777,- s DPH je to teda EN verze, což mě třeba neva.
Pokud byste někdo našel nižší, sem s ní
Cirrus
:: AMD Athlon 64 X2 5600+ (@3GHz) Windsor AM2, AC Freezer 64 Pro, 2x1GB + 2x512MB DDR2 667MHz A-Data, Asus M2R32-MVP PCI-E, Gigabyte Radeon HD4850 512MB GDDR3 + Accelero S1, 2x250GB Western Digital SataII 16MB, Xilence Power 600W ::
