Inne fora

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Ghostek
Posts: 380
Joined: Mon, 7. Jun 04, 18:51
x2

Inne fora

Post by Ghostek »

Co myślicie o tym, żeby powypisywać na jakich to forach się bywało i jakie tam mieliście nicki/avki (to drugie dla tych w miare stałych pod względem avatarów) kto wie, może pomoże to odnaleźć starych kumpli z innych for?

Jak się pewnie domyślacie ja zacznę:

Tam mnie już nie uświadczycie:
* Forum Natural Selection - pierwsze forum, na jakim się udzielałem. Zyskałem tam swojego 'codziennego' nicka Ghostek, chociaż avka 'zdobyłem' gdzieś indziej - już nawet nie pamiętam. Aktualny status: na emeryturze, lata minęły, odkąd ostatnio się tam udzialałem.
* Forum tibia.pl - o tym to akurat wolałbym zapomnieć, ale dla porządku wspomnę. Nie podam za to nicka jakiego tam miałem ani linka do tego forum, cobyście mnie za szybko tam nie znaleźli ;)
* Forum Losux'a - w sumie sam nie wiem czemu, ale miałem tam nicka Ghost, a w avku zamiast mruczka przewijały się droidy z SW (był tam na pewno zwykły battle droid i Generał Grievous, nie pamiętam czy coś jeszcze). Eh, szkoda, że padło, mam naprawdę ciepłe wspomnienia z niego (dzisiaj już takich for nie robią ;))

A tu się udzielam w miarę regularnie:
* Forum 4programmers - nick i avek - standard - 'Ghostek' w nicku i mruczący avatear. Tu się udzielam bardzo regularnie, szczególnie odkąd skończyły im się problemy z serwerem.
* Forum Garry's Moda - nick i avek - standard. Jest to jak na razie jedyne obcojęzyczne na którym się udzielam (co ciekawe, mimo że nie jestem angolem to jeszcze ani razu nie dostałem tam minusa do 'smartness')
* http://www.cdaction.pl/agora/index.php Ostatnio często się udzielam, szczególnie odkąd mam prenumeratę tej gaz... czasopisma ;) Z powodu nicka admina ('Ghost') wybrałem tam nicka dla odmiany 'Gonzo', coby problemów nie robić. (btw. praktycznie cały ten post żywcem przekopiowany właśnie z tego forum, bo leń ze mnie śmierdzący i mi się pisać drugi raz nie chce. Tam się pomysł nie przyjął, zobaczymy co tu będzie)

Było jeszcze pare for na których zdarzało mi się wypowiadać, ale byłem tam postacią na tyle epizodyczną, że i tak pewno nikt mnie stamtąd nie pamięta.

Poza nickiem i avkiem moim znakiem rozpoznawczym jest, jak pewnie widzicie, nadużywanie emotki ';)' (która w tym poście wystąpiła w takim natężeniu że o mało osiągnęłyby masę krytyczną ;) Znaczy się - było więcej, ale forum kazało mi się ograniczyć: http://img105.imageshack.us/my.php?imag ... znavo2.jpg)
boto
Posts: 324
Joined: Tue, 25. Jan 05, 19:25
x3tc

Post by boto »

hmm ja bywam na wielu forach, ale się na nich nie udzielam ;)

a oto linki do nich:
http://www.elderscrolls.phx.pl/forum/ - polskie forum o The Elder Scrolls
http://www.elderscrolls.com/forums/ - angielskie forum o The Elder Scrolls
http://forum.gamedev.pl/ - polskie forum o programowaniu gier ;)
http://onepiecesub.fora.pl/ - polskie forum o One Piece
http://gamecenter.pl/ - polskie forum o grach mmorpg i nie tylko
Wiencek14
Posts: 684
Joined: Tue, 24. Jan 06, 09:26
x3ap

Post by Wiencek14 »

Heh... buźkami rzeczywiście nie próżnowałeś...
a co do forów to jedyne forum na którym ostatnio byłem (poza x-universe) to CDA na dodatek jakiś miesiąc temu, ale nick i avatarek ten sam :D
X3 2.5 + BP 3.1.07 + XTM 0.7.3 + Salvage Claim Software + Bail Signal Extension
Gra od nowa: Bankrut zabójca
Latam: Xen. P (pierwsze 15 min. gry ?!)
Jeden kompleksik produkujący Osłony 1MJ i Krzem... (od czegoś trzeba zacząć :) )
User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy »

No, ja codziennie administruję http://k700i.pl - forum o fonie SE K700i, a także co jakiś czas bywam na http://www.fitk.pl/ - forum klanowe BF. Poza tym odwiedzam http://forum.purepc.pl/ .
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ
User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB »

Ja już dawno nie odwiedzałem purepc (wcześniej tweak.pl) głównie chłodzenie cieczą kompów, nick oczywiście BQB, oraz dvb-board-pl.com to o technice satelitarnej (tu zaglądam co jakiś czas) nick jw. A no i oczywiście www.harem-world.info/forum nick bqbbqb (nie można mieć nicka krótszego niż 4 znaki).
MikeS
Posts: 288
Joined: Sat, 26. Mar 05, 15:59
x3tc

Post by MikeS »

www.il2forum.prv.pl - obowiązkowa pozycja dla każego fana dwóch skrzydeł. Jest treż kilka wątków kosmologicznych
Sir Fred Hoyle wrote: Space isn't remote at all. It's only an hour's drive away, if your car could go straight upwards
User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO »

łapcie sie czegoś, zaczyna sie ostra jazda bez trzymanki ;)

Stacja Aurora - Moje forum kosmicznych grach. Założyciel i administrator.

Spore World Forum - Narazie jedyne polskie, i nawet niezłe forum o Spore, które współadministruję.

Polski projekt lokalizacyjny phpbb3 - Członek zespołu moderacyjnego, i tworzącego oficjalne polskie tłumaczenie phpbb3.

XuDB - Admin serwisu, i forum ;)

Simsy (;)) - tam kiedyś było forum spore world, wiec tam sie pochwaliłem swoją gierka, fSpore. Pozatym postowałem troszke na forum o kompach.

Sporeum - Skolei jedno z większych for o spore na świecie. Na nim zarejestrowałem sie, aby pochwalić sie swoja gierka. Dzieki temu ta odniosła niezły sukces.

Jak zapewne zauważyliście, na wiekszości for, na których postuję, jestem również Modem, lub Adminem ;)
Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 »

RAFIO wrote:Jak zapewne zauważyliście, na wiekszości for, na których postuję, jestem również Modem, lub Adminem ;)
Nawet jeśli ktoś nie zauważył, możemy liczyć, że na pewno się tym pochwalisz :wink: .

Ja się nie mam czym chwalić.
Oprócz tego forum, czasami odwiedzam forum Topware, bardziej z obowiązku niż chęci, bo nic się tam nie dzieje :roll: . Mój wkład tam to chyba tylko zażegnanie sporu pomiędzy użytkownikami i byłym moderatorem oraz wprowadzenie regulaminu forum, wzorowanego na egosoftowskim :) .
Poza tym nie udzielałem się przedtem chyba nigdzie (nie licząc dużej aktywności na grupie dyskusyjnej pl.rec.motocykle, ale to już nie forum a grupa.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Return to “Polskie / Polish Off Topic”