Po Spotkaniu milośników Wszechświata X

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
tgerung
Posts: 2
Joined: Mon, 28. Jun 04, 13:43

Po Spotkaniu milośników Wszechświata X

Post by tgerung » Mon, 28. Jun 04, 13:49

Witam!
Jestem przedstawicielem firmy Play. Poniewaz chcemy zorganizowac w Warszawie spotkanie milosnikow gry X2 postanowilem wrzucic na forum taki oto topic. Chcialbym abyscie tu zaproponowali jakis dogodny dla Was termin, jakies sugestie , itd.
Oczywiscie patronat nad cala impreza obejmuje Play, a co sie z tym wiaze pokrywa wszystkie koszty organizacyjne (oczywiscie poza noclegiem dla zamiejscowych :((( itp)
Poniewaz rozpoczely sie wakacje chyba najlepszym pomyslem byloby zorganizowanie takiego spotkania po ich zakonczeniu. Ale tak jak pisze pozostawiam ten temat do dyskusji. prosze rowniez o wysylanie swoich sugestii bezposrednio do mnie pod adres tomek@play.com.pl
pozdrawiam
Tomasz Gerung

User avatar
Blaster X
Posts: 183
Joined: Tue, 22. Jun 04, 08:23
x2

Post by Blaster X » Mon, 28. Jun 04, 13:54

Swietny pomysl :)
Co do terminu to mi pasuje kazdy ale chyba faktycznie lepiej byloby zorganizowac je np w wrzesniu.
Czy sa jakies wstepne przymiarki co do przebiegu takiego spotu? :roll:

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Mon, 28. Jun 04, 14:44

Jeżeli Tomek jesteś tym za kogo się podajesz to bardzo miło mnie Play zaskoczył... Mam nadzieje że tak jest :D. Takie spotkanie na pewno cieszyło by się powodzeniem wsród graczy X2.
Termin - zgodze się z kolegą powyzej - wrzesień chyba najlepszy
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

Post by levisq » Mon, 28. Jun 04, 15:13

Popieram... wrzesien najdogodniejszy termin:))

pozdrawiam PLAY
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

User avatar
Piqu¶
Posts: 283
Joined: Tue, 8. Jun 04, 21:45
x2

Post by Piqu¶ » Mon, 28. Jun 04, 18:09

Jak dla mnie wrzesień może być, ale... nie lepiej to w Katowicach/Chorzowie zorganizować? Bliżej będę miał! :lol: :lol: :lol:

-Pozdro,
-Piquś
Przeżyłem Incydent Smoka! :D
X2 1.4 + Bonus-Pack PL + MWM (standardowa mapa)
27 Stacji, jakieś 50 TS'ów, 1xM6, 3xM3, 1xM4, 4xM5 i kilka innych badziewi. :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 28. Jun 04, 19:06

Pavlo76 wrote:Jeżeli Tomek jesteś tym za kogo się podajesz to bardzo miło mnie Play zaskoczył...
Jest tym za kogo się podaje :!: .
I uprzedzając lawinę postów z propozycjami zmiany miejsca - jak napisał Tomek w grę wchodzi Warszawa i tylko Warszawa. Proszę nie proponować innych miejsc tylko skupic się na tym o czym Tomek pisze i podejść do tych słów na poważnie.
Last edited by Sauron11 on Tue, 5. Oct 04, 16:52, edited 1 time in total.

User avatar
General Tatarin
Posts: 686
Joined: Tue, 1. Jun 04, 17:49
x4

Post by General Tatarin » Mon, 28. Jun 04, 19:53

Sauron11 wrote:
Pavlo76 wrote: grę wchodzi Warszawa i tylko Warszawa
popatrzcie z kąd pochodzi sauron :P:P:P:P:P
:)

SzaYbuS
Posts: 113
Joined: Tue, 18. May 04, 22:06
x2

Post by SzaYbuS » Tue, 29. Jun 04, 00:01

Ktoś wie ile kosztuje w warszawie nocleg? Może jakoś na spółke? Ew. ktoś ma rodzine z dużym domem (ew. można nawet spać w namiocie jak będzie ciepło ale gdzie podłączyć sprzęt? :D ) Proponuje poczatek wrzesnia bo np. ja mam od polowy wrzesnia zajecia (tak jest w policealnych chyba, cos pomiedzy ogolniakiem, a studiami :lol:). Już ciułam kase na tą imprezkę :!: :!: :!:

User avatar
General Tatarin
Posts: 686
Joined: Tue, 1. Jun 04, 17:49
x4

Post by General Tatarin » Tue, 29. Jun 04, 00:12

mamusia mnie nie puści :( :( :evil: :cry: :rant:
:)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 29. Jun 04, 00:18

SzaYbuS wrote:Ktoś wie ile kosztuje w warszawie nocleg?
Od kilkudzięciu do kilkuset zeta :wink: Chcesz listę hoteli? Można przekimać pod namiotem na kempingu na Skrze przy ul. Żwirki i Wigury. Ale ja optuję za całonocną imprezką i wymiataniem. Odsypiałbyś następnego dnia :wink:
Last edited by Sauron11 on Tue, 5. Oct 04, 16:52, edited 1 time in total.

SzaYbuS
Posts: 113
Joined: Tue, 18. May 04, 22:06
x2

Post by SzaYbuS » Tue, 29. Jun 04, 00:22

Kwestia tego jakiego typu ma być imprezka. Całonocna balanga zakończona powrotem na kacu pociągiem do domu o 6 rano potrafi zaboleć. Musze jeszcze zobaczyć czy stać mnie na Polskiego Kartoflanego Przewoźnika.

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Tue, 29. Jun 04, 00:41

W piasecznie niedaleko Auchan jest hotel robotniczy. Kiedys pojechalem do dziewczyny i szukalem noclegu w nocy i znalazlem po przejsciu okolo 12-15 km (sprawdzalem pozniej na mapie) nocleg za 28 zl, a doba zaczyna sie chyba od 10, albo od 12 nie pamietam, ale rano wrocisz autobusem i walniesz w kimono. Ja mialem do dyspozycji 4 lozka. Polecam. Ale mnie nie bedzie - zona, dziecko i praca skutecznie uniemozliwiaja takie zabawy.

Szaybus
Z gdanska lataja tanie samoloty do wawy :)

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Tue, 29. Jun 04, 09:07

Sau - dzięki za potwierdzenie :D
W gę wchodzi tylko i wyłacznie Warszawa bo przeciez Play ma tu siedzibę - to raczej w innym mieście nie beą robić... Poza tym Warszawa jest mniej więcej pośrodku Polski i skąd by sie jechało jest "w miare" podobna odległość. Ktoś kto by jechał np ze Szczecina do Katowic miałby chyba troszke daleko nie?
IMHO taka impreze warto zrobić tylko wtedy gdy zadeklaruje przyjście/przyjazd spora ilośc graczy...
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

User avatar
Psilon
Posts: 68
Joined: Mon, 28. Jun 04, 23:52
x2

Post by Psilon » Tue, 29. Jun 04, 17:21

Witam wszystkich jestem tutaj od niedawna :cry: gre X2 kupiłem dopiero wczoraj a to moja pierwsza wypowiedz :wink: jestem zagorzałym fanem świata X-ów a wszczególności X-BTF i odrazu moge potwierdzić moją obecność na spotkaniu.

Myśle że wrzesień to dobra pora bo każdy będzie miał czas (a kase no cóż trza oszczędzać) ale spotkanie powinno się odbyć w pierwszym tygodniu.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów wszystkich gwiezdnych symulatorów.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 3. Jul 04, 16:08

Jadę jutro oblookać kafejkę, gdzie ewentualnie mogłaby sie imprezka odbyć. Oczywiście będę incognito :wink:

Edit 1: jestem w kafejce, wszystki git, tylko szefa brak i nie pogadam. :wink:

Edit 2: byłem na drugi dzień, pykałem w Countera i ET, kompy niezłe, z szefem pogadałem no i wiem już wszystko :wink:
Last edited by Sauron11 on Tue, 5. Oct 04, 16:52, edited 2 times in total.

User avatar
Snajper_Tango4
Posts: 1
Joined: Thu, 17. Jun 04, 09:45
x2

Post by Snajper_Tango4 » Mon, 5. Jul 04, 11:01

Ja sie jak najbardziej pisze.

Wrzesien - OK. Pierwszy tydzien - OK. Proponuje sobote - OK :?:

Widze, ze jest kilka osob ze Slaska to by sie mozna skrzyknac i silną grupą najechac Warszawe :lol:

O ile dobrze pamietam to jakies 4 lata temu bylem w Warszawie w schronisku PTTK i nocleg kosztowal ok 40 zl. ale pokoje byly chyba minimum 5 osobowe.

Czekam na dalsze info.

Tomcio
Posts: 12
Joined: Tue, 13. Jul 04, 11:40
x2

Jak najbardziej

Post by Tomcio » Tue, 13. Jul 04, 11:55

Ale w weekend , no i po wakacjach .
Może do tej pory patch 1,4 bedzie juz gotowy .
Poland

Boba_Fett_
Posts: 221
Joined: Mon, 2. Feb 04, 01:34
x2

Post by Boba_Fett_ » Thu, 15. Jul 04, 16:07

Jesli bede jeszcze w polsce pisze sie na ta impreze, oczywiscie wolal bym wczesniej (ze wzgledu na wyjazd) ale wrzesien pasuje wiekszosci. Ja rowniez postuje tak jak Sauron za calo nocna "dyskusja" :D

aja_on
Posts: 5
Joined: Thu, 15. Jul 04, 18:45
x2

spotkanie

Post by aja_on » Thu, 15. Jul 04, 19:01

Witam.
Co prawda jestem nowy na tym forum, praktycznie przed chwila sie zalogowalem, ale uwielbiam te gre i bardzo chetnie wezme udzial w tym spotkaniu.
Jest to dla mnie szczegolnie wazne, poniewaz pisze prace zaliczeniowa na temat spolecznosci skupiajacej sie wokol tej wlasnie gry.
Poki co, mam forum do dyspozycji, a taki zjazd bylby dla mnie i mojej pracy wprost nieoceniony :))))

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!
Pomysl wydaje mi sie swietny.
Najbardziej pasujacy mi termin to polowa wrzesnia badz pozniej.

Ja jestem z Glogowa, wiec jesli ktos jest z okolicy i sie wybiera, to prosze o info :)

Pozdrawiam wszystkich zanteresowanych!
Ich schreibe eine Hausarbeit über X2! :)

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Thu, 15. Jul 04, 19:41

Fiu fiu... 8) :wink:

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”