Buzz Aldrin's Space Program Manager

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Buzz Aldrin's Space Program Manager

Post by bufi » Fri, 31. Oct 14, 22:21

Kto pamięta taką stareńką strategie Buzz Aldrin's Race Into Space?
Zarządzało sie amerykanska agencja kosmiczną Nasa albo radziecką Soviet Space Program? Spedziłem setki godzin przy tej grze, a dzis na stimie pojawil sie remake tego tytulu Buzz Aldrin's Space Program Manager

Jestem mega szczesliwy, bo czekałem na taki tytuł wiele lat :)
Cena jeszcze odstrasza ale dodalem ten tytul do mojego 'absolutely must have' :)

ps. zła wiadomosc dzisiejszego dnia jest taka, ze kilka godz temu na pustyni Mojave miala kolejna juz w tym tyg. katastrofa 'kosmiczna'! Rozbil sie ten samolocik Space Ship Two R. Bransona. Zginał jeden pilot a drugi jest w stanie krytycznym. Kto sie interesuje tym troche, wie o czym mowa.


P

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Sat, 1. Nov 14, 21:46

Też dodałem do listy, akurat z pierwowzorem nie miałem do czynienia bo nie mogłem tego znaleźć. A co sądzisz o Kerbalach? To gra bardziej rozrywkowa i z humorem ale tematyka podobna.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sat, 1. Nov 14, 21:51

Tak, kerbale to ta sama filozofia. No prawie taka sama. W Buzzie jest to zrobione bardziej powaznie, z prawdziwymi statystykami i danymi historycznymi.
Kerbal jest zrobiony bardziej do "zabawy".

ps. Nie wytrzymałem. Kupilem Buzza, juz sie sciaga :)

[edit]

Pierwsza porazka :) ruskie wystrzelili Sputnika przede mna :)

[edit2]

Buzz Aldrin's Race Into Space ma juz od dawna status abandonware i mozna legalnie sciagnac pełną wersję. Wpisac w googlach 'baris download' i klikac drugi link. Jesli kogos nie przeraza przestarzala grafika i uzycie dosboxa to moze sobie pograc :)

P.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Re: Buzz Aldrin's Space Program Manager

Post by Sauron11 » Wed, 12. Nov 14, 19:18

bufi wrote:ps. zła wiadomosc dzisiejszego dnia jest taka, ze kilka godz temu na pustyni Mojave miala kolejna juz w tym tyg. katastrofa 'kosmiczna'! Rozbil sie ten samolocik Space Ship Two R. Bransona. Zginał jeden pilot a drugi jest w stanie krytycznym. Kto sie interesuje tym troche, wie o czym mowa.
Była zła, jest i dobra wiadomość w tych klimatach :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 13. Nov 14, 22:15

Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 30. Nov 14, 11:15

Przeczytałem
To pierwsza w historii próba osadzenia urządzenia badawczego na powierzchni tej komety i jak twierdzą naukowcy to dla ludzkości tak samo ważne wydarzenie jak lądowanie człowieka na księżycu.
- wg mnie lądowanie człowieka a lądowanie sondy to jednak dwie kompletnie różne sprawy :). Niech jajogłowi nie brukają owego "pierwszego kroku ludzkości" w gwiazdy jakimś mało znaczącym wydarzeniem, które ponoć nawet nie jest do końca udane...

A o papciu i jego synu i Tytusie miło poczytać - dzięki za info :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”