Counter-Strike: Global Offensive

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 14. Feb 14, 12:39

No no, dobry skin to podstawa :) W starym CSie podmienialo sie tez dzwieki. Razem z moim kumplem bylismy maniakami Maca-10. Byl fajny skin Maca z tlumikiem i taki charakterystyczny cykacz przy wystrzale. Ziomek czesto potrafil skasowac pol teamu grajac z Makiem i kasowal kazdego kto wyskoczyl na niego z AK czy M4 :D W oddali mapy slychac tylko cykanie z maca i komunikaty o headszotach - wiadomo o co chodzi :D
Niestety w CSGO Mac10 zostal mocno zepsuty w porownaniu z tym co bylo i stal sie beznadziejnie slaby:/
Zas podmiana dzwieku jest mocno utrudniona i czasochlonna, wiec nie wystarczy wrzucic dzwieku pod ta sama nazwa do folderu sound :/ Aczkolwiek skin+dzwiek duzo dodawal do miodnosci.

Jak chcesz kogos zabic z SMG to celuj pierwsze pociski w serii w okolice glowy a po 3-4 strzale w seri sciagaj myszke na korpus. Jest podrzut broni i nastepne strzaly tez wejda na leb zamiast nad glowa. Kontrowanie broni w ogniu seria to podstawa. W broniach o duzym rozrzucie jak AK czy M249, podczas walki w zwarciu nalezy tez kierowac ogien z lewego na prawy i na odwrot/. Szybkie ruchy jakbys doslownie rozpylal.
Pograj trcohe z P90 to zobaczysz co mam na mysli. Niesamowita kosiara.

Wczoraj widzialem cie w grze, ale nie moglem dopchac sie na serwer na ktorym grales. Zaproszenie wysylasz by dana osoba miala link na serwer gdzie ma wejsc i starczy kliknac tylko join.
Odnosnie indywidulanego kanalu komunikacji glosowej to TS, ewentualnie Steam (nie gra, ale apka puplitowa ma voice chat). Z kolei prywatne wiadomosci tekstowe w grze to za posrednictwem steama.

Wieczorkiem wracam z lyzew i planuje troche pograc bo wczoraj pojawily sie nowe skrzynki, ktore cos sa warte okolo 2 ojro.
Jak chcesz to moge ci dac skina do kolekcji bo mam jakies duplikaty, ktorych nawet nie oplaca sie sprzedawac.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 16. Feb 14, 00:27

Oki, dzięki za rady, na pewno się przydadzą. Grając SMGiem staram się walić krótkimi seriami z bliska, przemykać za innymi i być raczej wsparciem z tyłu. Dzięki temu zbieram czasem punkty za końcowe odebranie życia, jak tym z przodu np. zabraknie amunicji albo zginą :). Najbardziej lubię 3 podstawowe SMG (UMP-45 w ogóle lubię najbardziej z broni, także w BF3) i shotgun MAG-7, jeden strzał i kaplica...
Jak masz wolne skórki to chętnie wezmę, sam nie mam zdublowanych za wielu, może dwie.
Właśnie jestem po jednym meczu i zastanawiam się, za co przyznawane są te nagrody (skrzynki, skiny) po zakończonej sesji. Czasem mam wrażenie, że dostają je największe lamy w drużynie. Tak jak na zrzucie:
[ external image ]
Niebieską skrzynkę dostał MONKA, a kapsułkę Nookie. Byłem w drużynie przegranych na pierwszym miejscu z najlepszym wynikiem i drugim w meczu, a nic nie dostałem... Ten najlepszy podobnie...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 16. Feb 14, 12:24

System nagradza kazdego i czasem sie smieje jak na czacie sluchac gorzkie zale tych co maja staty 30-5 :D

Mysle, ze to powinno rozwiac twe watpliwosci odnosnie fantow.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =170746735

Generalnie kazdy moze dostac, niezaleznie od statow, niezaleznie kiedy dolaczyl do gry na serwerze gdzie sa inni gracze. Sam pare razy dostalem dropa, gdy dolaczylem na minute przed koncem meczu :D

Teoretycznie mozna liczyc do 8 dropow na tydzien. Ale to tylko teoria, najczesciej konczy sie na 2 kontenerach + 2,3 skiny (jak masz szczescie). Gracze posiadajacy dodatek Operation Bravo moga liczyc na czestsze dropy co w jakis sposob moze ich przyblizyc do 8.

Kupilem Bravo odrazu jak sie ukazalo (wszytsko za kase z handlu;)) i faktycznie mialem te dropy czesciej, ale nigdy wiecej niz 6. Mimo ze raz gralem tylko w CS przez 2 tygodnie by wydrzec jak najwiecej ;)

W kazdy czwartek w poludnie jest reset systemu dropow. Kazdemu wowczas sie odnawia limit.


Aha.. Jezeli mam ci dac te skiny to musisz miec status 'dostepny', bo jak sie ukrywasz to nie ma mozliwosci wyslania zaproszenia do handlu.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 16. Feb 14, 14:40

Aha, więc to nie za zasługi w walce, czy coś innego, tylko losowe te dropy... A tylko mała premka za granie zbliżone do zespołowego (tylko co to znaczy, że się biega w grupie i wali do tego samego wroga?). Można by mieć do twórców o to uzasadnione pretensje. Taka metoda zachęty do grania, a tak kiepsko wykorzystana, bo wcale nie zachęca :).

Się nie ukrywam, to ustawienia... Ok, już zmieniłem dla "Znajomych" w Steam, bo dotąd faktycznie nie logowało się automatycznie, teraz powinno być git :).

Na jakiej mapie grasz najczęściej? W moim przypadku chyba The Dust. Osobiście polubiłem też Aztec.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 16. Feb 14, 17:38

Z ta gra zespolowa to nie jest do konca jak mowisz. Gram w ta serie z przerwami od 2001 roku i moge powiedziec, ze na serwerach gdzie gra 10+ ludzi w jednek ekipie - na mapie zwyczajnie moze sie zrobic zamieszanie, poniewaz wielu osobom zalezy na robieniu fragow i zwyklym "statsiarstwie" - ale w ktorej grze tak nie jest!

Rodzaj gry gdzie nie ma nacisku na podkladanie bomb/odbijanie zawodnikow - a "kazdy sobie sam" - wowczas taki typ gry to FFA free for all. Wolna amerykanka i wowczas nowy gracz nie bardzo moze sie odnalezc w tym wszystkim.

TP w indeksie serwera to Team Play o czym pisalem wczesniej. Gry TP uswiadczysz na serwerach "Community Competitive" czyli oficjalnym rankingowym.
Tam jest gra tylko 5vs5. Druzyna jest dobierana pod katem skilla, ze zawsze sie gra z rownymi.
Gdy nie bedzie wspolpracy zespolowej - twoja druzyna przegra. Trzeba isc razem, nigdy sam. Madrze uzywac granatow, oslaniac sie, bronic objectiwow etc. W malym gronie - czuc "esencje tej gry"

Zachecam cie to sprobowania. W "Znajdz Gre" zmien z casual na competitive, wybierz mape i czekaj na rywali jak system ich dobierze. Sam sporo gram w tym systemie i cenie sobie. Moj level to Gold Nova II ( http://blog.counter-strike.net/pl/index ... 2/10/6795/ ) Czyli srodek. Na tym poziomie gram juz z ogarnietymi ludzmi, ktorzy znaja cele mapy, zalozenia gry, potrafia dobrze strzelac. Z kolei na mikrofonie nie bluzgi i darcie mordy, a komendy i taktyki.
Goraco polecam. Na poczatku bedziesz gral z zoltodziobami :) Potem sam zauwazysz, ze jestes lepszy i twoi rywale rowniez.
Fajna sprawa, bo przejscia sa bardzo plynne i nie ma opcji bys w swej klasie spotkal np. mnie, no chyba ze mnie dogonisz, albo bede tak kiepsko grac ze nie zalicze zadnej wygranej mapy (wtopa za wtopa) i spadne kilka leveli w dol. Takze system rankingowy wymusza wspolprace.


Za wygrane awansuje sie na wyzszy level i dostaje sie specjalne rangi, przeciwnicy tez sa lepsi. Genralnie tam czlowiek uczy sie gry najszybciej, co poplaca pozniej dobrym rozeznaniem i skillem w grze na ogolnodostepnej mapie.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 22. Feb 14, 17:00

Wczoraj zostala wproadzona Operacja Fenix http://www.counter-strike.net/operationphoenix/

Rano kupilem przepustke za 1.99 i w drugim meczu spadla mi nowa skrzyneczka, ktora sprzedalem za 3.30e. Zwrot inwestycji juz jest ;)

Skrzynki sa dostepne tylko dla posiadaczy przepustki wobec czego nie jest ich tak duzo i przez to trzymaja wysoka wartosc. Nastepna pokusze sie juz otworzyc. Moze jakis nozyk albo kalasz sie trafi ;)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 24. Feb 14, 16:37

Zachęcony Twoim przykładem, kupiłem dziś przepustkę i w czwartym meczu też dostałem krzynkę ale zwykłą za 3 centy, więc mój zakup się nie zwrócił ;).
Mimo to nie żałuję, bo podobają mi się nowe mapki. Z drugiej strony zapłaciłem za nowe mapy, które stworzyli ludzie ze społeczności, i nic ponadto, a więc pytanie kto zarobił na tym dodatku...

Btw. jak należy rozumieć zwrot "lub rzadki przedmiot specjalny"? Czy w każdej krzynce tej samej serii jest albo ten przedmiot albo go nie ma, a może losowo jest dodawany do pojedynczej skrzynki i jest jeszcze szansa np. po tygodniu, że moja skrzynka zawiera coś specjalnego? :roll:
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 24. Feb 14, 16:55

Wieczorem wylosowalem kolejna nowa skrzynke Op. Phoenix. Poszla rano za wiecej bo juz 3.50, a teraz z tego co widze cena dobija 4 euro.

Postanowilem tez otworzyc dwie kapsulki z nalepkami. 1,40e poszlo na klucze. W jednej nalepka pospolita, zas w drugiej najlepsza z serii nalepek - Lucky 13 (foil). Te druga sprzedalem na pniu za ponad 2 euro. Pierwsza dokleje sobie do jakiejs ulubionej broni ;)

Mimo lepiej odlozyc troche kasy ze sprzedazy skrzynek i inwestowac w klucze don, albowiem ceny naklejek to maks 2,20 euro.

Jak za kilkadziesiat minut gry na serwerach, to calkiem niezle. Wlasnie kupilem sobie dwie czesci rewelacyjnej turoweczki - Silent Storm.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 24. Feb 14, 22:22

Z tego nowego cyklu zagralem w trybie rankingowym w mapke cs_motel. Musze przyznac, ze jest calkiem fajna i klimatowa. Ot CT szturmuja typowy amerykanski motelik, w ktorym sa zakladnicy. Duza ilosc ciasnych pomieszczen czynia te mape idealna dla shotgunow. Przy dobrze zgranym teamie, mozna rozgrywac piekne akcje.
Pierwsza, byla cholernie wyrownana i skonczyla sie remisem 15:15 :/
Zas w drugim podejsciu, rozkrecilem sie na dobre click

Z poprzedniego cyklu pochodzi mapka de_cache. Jest to mega grywalna plansza i zarazem latwa do ogarniecia, jesli chodzi o uklad mapy i jasna kolorystyke. Na cache w poprzedniej operacji nabilem 90% swych zwyciestw.

Z poprzedniej kampanii pochodzi tez de_ali i cs_agency. Ali jest calkiem niezla, choc raczej mapa nastawiona na bron dlugodystansowa. Utrapieniem sa kamperzy.
Agency. Gralem na niej kilka razy. Swietny projekt i wykonanie, ale jakos nie zagoscilem na niej dluzej. Mimo to w obecnej operacji postram sie to naprawic.
Film cs_agency https://www.youtube.com/watch?v=-GDcolgQ-x8#t=31

Pozostalych map nie znam. Ciekawi mnie bardzo cs_thunder, ktory jest remakiem mapy, ktora goscila na stale w CS'ie ho, ho jakies 12 lat temu. http://counterstrike.wikia.com/wiki/Thunder
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 25. Feb 14, 09:00

de_cache też mi się od razu spodobała :).
Także taka jedna, na której antyterroryści atakują z ulicy na wieżowiec, nie pamiętam nazwy, przypomina mi troszkę czwarty etap mapki Przeprawa przez Sekwanę z BF3.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 16. Mar 14, 13:05

Wlasnie zaraz sie zaczyna mecz finalowy w CSGO na esportowej impresie EMS Katowice (13 godz. czasu polskiego) http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=83782

Impreza na wielka skale, mega oprawa, publika, komentatorzy, spodek wypelniony po brzegi. Osobiscie nie jestem jakims wielkim fanem esportu, ale te impreze oglada sie zajebiscie.

Ten mecz to wielki mecz miedzy zawodnikami, ktorzy w rozgrywkach trwaja nieprzewrawnie od 10 lat. W turnieju startowalo 16 druzyn ze swiata. http://csgo-emsone.com/katowice-2014/fi ... inalsTeams

W finale spotkaja sie - Virtus Pro (PL) vs Ninja In Pyjamas (SWE)
Walka do dwoch meczy wygranych przez jeden team. Wczorajszy mecz polfinalow byl emocjonujacy z dogrywka, ale ostatecznie Polacy skopali tylek Szwedom z LGB Sports.

Nagroda dla zwycieskiej druzyny w finalowym meczu jest 250.000 USD.

Stream z komentarzem. Live. Mozna tez ogladac w grze CSGO, w zakldce watch (co runde spadaja fanty dla widzow:)
http://csgo-emsone.com/katowice-2014/channel/esltv-cs/


ps.
mala relacja z imprezy
http://www.spidersweb.pl/2014/03/virtus-pro.html
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 16. Mar 14, 14:04

Oglądam w grze razem ze 180.000 widzów...
Przez pół godziny nic nie wpadło niestety :(.
Na 18 rund w sumie niecałe 3000 dropów, na taką widownię to jak kropla w morzu, albo wygrana w lotto ;).

Btw. ci goście, z pewnością zawodowcy, patrząc w ich profile i ilość godzin wylatanych na CSie, profesjonalne skórki na każdej broni (nie jakieś tam colony), specjalne i na pewno drogie noże. Ale błędy popełniają też czasem jak każdy z nas :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 16. Mar 14, 14:24

Dziadostwo, wywaliło mnie z widowni przed finałowymi minutami i już nie można się z powrotem połączyć, coś rekonfiguruje, ustawia proxy. Chyba łącza nie wytrzymały ilości chętnych do otrzymania darmowych dropów ;).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 16. Mar 14, 14:28

Ja mam gre z podgladem opdalana i zminimalizowana, bo moze byc drop.
Sam zas wole ogladac przez strone www z komentarzem.

Wiesz ogolem, ci goscie z tego zyja od lat, maja sponsorow, maja dedykowany osprzet etc etc. Jak zaczynalem grac gdzies w 2001 to z polskiego teamu - Neo zaczal stawiac pierwsze kroki na amatorskich turniejach majac chyba 15 lat, od tego czasu caly czas w pro-gamingu. Ci zawdonicy maja kazda mape rozpracowana, w kazdym calu, kazdy kat, granaty, wychylenia i timing. Science of CS jednym slowem ;)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 16. Mar 14, 15:05

Ok, to czym wytłumaczyć fakt, że np. jak podglądam ich oczyma i widzę, że gość patrzy wprzód i ułamkiem sek na wprost widać przeciwnika idącego na niego, gość jednak odwraca się i patrzy w przeciwnym kierunku i od tamtego, do którego się odwrócił, dostaje serię w plecy. To taki błąd jaki ja mogę zrobić ale zawodowiec?
Stale też międlą te swoje bronie w rękach, tzn. zmieniają je bezustannie, co pod koniec już mnie irytowało ;).

A właśnie, dostałeś coś z tych dropów? Ja nic...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 18. Apr 14, 09:13

Zarzuciłem grę w SCa na pewien czas, wydarzyło się tam ostatnio coś ciekawego?
Tak kombinuję, że jakbyś dołączył do klanu TAW w Hawken :roll: , nie musisz zaraz lubić wielkich mechów, dostałbyś dostęp do klanowego TeamSpeaka, i można by się wtedy zgadywać przez jeden z pokoików tego TSa na jakiś meczyk w CSie, nikt by nie wiedział, że nie pykamy w Hawkena ;).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 18. Apr 14, 10:37

Caly czas sie cos dzieje :)

Ostatnio otwieralem skrzynke i jednego milimetra zabraklo mi by wypadl noz przy pierwszym losowaniu, mimo to i tak dobrze bo trafilo sie AWP Electric Hive ktore opylilem za 8 euro.

https://www.youtube.com/watch?v=R5ldy6sKxz8

Bylem bliski tego ^ No nic, poki co kumuluje fundusze i moze pobawie sie w wieksze otwieranie ;)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 2. May 14, 10:53

Dzis ukazala sie aktualizacja. Nowa skrzynka ze skinami nadeslanymi przez userow, seria wklepek spolecznosciowych, oraz kolekcja broni od valve. Dodano rowniez mozliwosc customizacji hud'a.

Poki co nowosci sa dosyc drogie na ryneczk, a nowa skrzynia chodzi po 5-6 euro, ale to sie szybko zmieni po 2-3 dniach.

Nowe bronie i skiny mozna przejrzec tu

http://blog.counter-strike.net/index.php/2014/05/9466/

Szczerze to niepodobaja mi sie te spoleczosciowe skiny z Huntsmana. Wszytsko wyglada nierealistycznie jak jakies psikawki na wode, dresiarski klimat. Te skiny z Bank collection sa calkiem calkiem.

Sauron cos dla ciebie, Mac10 z graffiti :) mnie sie on tez podoba akurat ;) SSg08 i Tec 9 z Huntsmana jeszcze sa ok, ale reszta meeh...

Nie gralem w CS'a jakies 2 tygodnie, wiec czas wznowic, bo jest spora sznasa ze trafia sie nowosci.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 9. May 14, 08:52

Coś ostatnio kiepsko ze skrzynkami, tę nową raz dostałem i od tamtego czasu cisza. Wczoraj za to zaszalałem, parę nowych skórek na broń, m.in. bardzo fajną Desert Warfare do P90, Kami do Galila i parę innych, a te do Galila i Famasa dodatkowo ze startrekiem w niskiej cenie :). Do tego ze 4-5 naklejek w cenie 0,30-0,40 za szt. (wybrałem najtańsze, co nie znaczy najbrzydsze). Całe zakupy zamknęły się kwotą ok 2,5-3 Euro, normalnie szaleństwo w supermarkiecie :D .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 9. May 14, 12:24

Kolego spokojnie, widze ze zapal wielki, ale zwyczajnie wyczerpales po prostu swoj limit fantow na caly tydzien :) Na tydzien moze trafic sie Tobie do max 6 przedmiotow; sticker kaps, skrzynki dowolnego rodzaju, skiny.

Restart limitu odbywa sie w czwartek po poludniu i grajac regularnie w ciagu tygodnia powinno trafic sie do 6 rzeczy. To taki licznik obrazujacy restart "maszyny dropujacej" :D http://josh3d.com/csgo/

Ja grajac przez ostatnie kilka dni nie mialem takiego szczescia, by na samym pocztaku trafic skrzyneczke serii Huntsman by ja opylic za calego piataka. Tak mi sie tylko trafilo jak wszedl Fenix ;)

Mimo to trafilem na: 2xPhoenix, 1xEsport Case blue, 1xCommunity Sticker Capsule 1, 1xWeapon Case 3 i ... 1xTec-9 urban ddpat

Daje to laczna liczbe - 6. Co potwierdza regule oraz wczesniejsze podobne doswiadczenia z przeszlosci. Ot tu taka zbieranina faktow w temacie dropow http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =170746735

Poki co nie sprzedaje zadnych ze skrzyn, bo cena jest wrecz smieszna. Operacja Fenix konczy sie w czerwcu i skrzynki zostana wycofane, wowczas bedzie to dobra okazja, bo szybko nabiora wartosci.

Co do kupowania naklejek... Lepiej poszukac broni, ktora ma je juz zaaplikowane, bo za grosze mozna kupic skina z 3-4 naklejkami naraz ;)
Wystarczy poszukac wpisujac w bazarowej szukajce fraze: nazwa broni sticker,
np. p90 sticker i zaznaczyc ptaszka " Include descriptions in search". Mozna po nazwie broni dopisac nazwe naklejki by zawezic liczbe wynikow do tej konkretnej broni z konkretna naklejka.

Tak od jakiegos czasu brakujace skiny w kolekcji kupuje w ten sposob i trafiam na udekorowane egzemplarze, np. jak ta M4 Zebra, ktora przed chwila nabylem za 0.12 pfenigow ;) Sama wartosc tych naklejek luzem to 2 euro, ale niestety juz zaaplikowane nie podnosza w znaczacy sposob wartosci broni.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”