Counter-Strike: Global Offensive

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 16. May 14, 19:16

Bufi, masz na mysli to co dostajesz po stworzeniu odznaki? Ikonki, tapety? Jesli ich nie chcesz, to przyjme :)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 17. May 14, 13:52

Wow, ile trzeba krzynek otworzyć, żeby trafić coś cennego ;)


Edit: GRUZ wysłany (5 kapsułek w prezencie) :)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 5. Jul 14, 17:41

Ukazala sie nowa operacja o nazwie "Operation Breakout"

http://www.counter-strike.net/operationbreakout

Szesc nowych map, nowa skrzynka, nowy noz, cztery nowe kolekcje skinow.

Nowoscia sa zlecane na poczatku gry misje niezalezne od celow mapy, za ktorych wypelnienie otrzymujemy nagrode w postaci losowego skina z kolekcji.
Nowe mapy sa ciekawe i wymuszaja nieszablonowe taktyki i wiekoszosc ludzi ich nie zna.

Koszt zakupu przepustki zwrocil mnie sie po otrzymaniu dwoch skrzynek operacji. Poki co gram na nowych mapach, ale czasem dostaje oczoplasu bo maja wiele detali zawieraja pietra i spady.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 6. Jul 14, 11:17

Tylko z ceną trochę pojechali, 6 dolców za 6 mapek to chyba więcej niż zapłaciłem za całą grę w promocji Steam.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 6. Jul 14, 13:52

A Fenixa tez zes za tyle kupil i nie marudziles ;)
Niedlugo pewnie bedzie za -75%. Pozatym mnie sie juz zwrocil naklad, ktory ponioslem z mala nawiazka.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 7. Jul 14, 10:12

W promocji mogę kupić, jak będzie za max 2 dolce bo tyle mam na koncie Steam ;). Ale najlepiej nie wcześniej jak za miesiąc, gdy skończy mi się subskrypcja na The Old Republic, bo na razie ta gierka przesłoniła mi realny świat :P.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 16. Aug 14, 23:30

W niemieckim Koln trwa impreza Gamescom, a przy jej okazji wielkie turnieje najpopularniejszych sieciowek. Tym razem podobnie jak w Katowicach pula nagrod w CSGO siegnela 250.000 USD.

Tak wygladala sytuacja w Katowicach, gdzie nasza druzyna zagrala rewelacyjny final.

1 miejsce Virtus.pro - 100 000 USD
2 miejsce - NiP - 50 000 USD
3/4 miejsce - Team Dignitas, LGB - 22 000 USD
5-8 miejsce - 10 000 USD
9-16 miejsce - 2 000 USD

Niestety, dzis chlopaki z Virtus Pro odpadli po trzech zacieklych meczach z francuskim LDLC.

http://cybersport.pl/artykul,28100,virt ... -2014.html

Mimo to francuzi prezentowali lepszy poziom, a nasi grali bardzo nierowno, ale coz takie sa uroki esportu, raz na wozie razpod wozem.
Dzis, podobnie jak w Katowicach, gdzie finalowi rywale VP - szwedzki NiP, gral dosc nierowno i awans do polfinalow zapewnili sobie tylko jednym punktem.

Sytuacja tak wyglada na chwile obecna http://www.esl-one.com/csgo/

Gry streamowane sa w interfejsie gry, po zalozeniu konta w serwisie Twitch i dodaniu naszego profilu steam, jestesmy upowaznieni do otrzymania "suwenirka", gdzie moze nam sie trafi bardzo cenny skin oznaczony na okazje odbywajacego sie meczu. Co kazda runde laduje pula paczek. Srednio na 200-300tys widzow spada 3000 paczek.

W turnieju katowickim obejrzalem chyba 6 spotkan i nic... Tymczasem wczoraj, Wychodze z transmisje i widze, ze cos na mnie czeka :) Mimo, ze ceny skinow z paczek byly w miare wysokie postanowilem otworzyc i okzal sie tam byc pistolet usp. Patrze cene, no no ciekawie...Poszedl za rowne 20 euro na pniu :)
Dzis ceny mocno poszly w dol, poza pewnymi rarytasami, wiec warto wysondowac ceny, bo moze byc tak ze w paczce wszystkie skiny sa juz tylko licha popelina w cenie 0,20-1e. Do paczek nie jest potrzebny klucz, otwieramy za free.

Ogolem jesli ktos chce sprobowac szczescia, bez ogladania to jest metoda. Odpalamy gre i transmisje, a potem minimalizujemy i idziemy zajac sie czyms innym :) Wazne by miec polaczone konto w twitchem.
Mimo to fajnie jest troche poogladac tych wyczynowcow i ich sztuczki w akcji, posluchac esportowych komentatorow, ktorzy wkrecaja emocje z gry na poziom komentatorow pilki noznej hehe

Gra jest znow w promocji -50, podobnie jak przepustka do operacji breakout.

Jutro finaly.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sun, 17. Aug 14, 11:44

Ok zakupione cs:go + breakuot. Twitch powiazany ze stimem.(na koncie www podswietlony ptaszek, ze polaczony). Ale co teraz? jak i gdzie to ogladac? W aplikacji stim czy na stronie www? O ktorej sa te mecze? Co mi daje jesli kupie naklejke i obstawie jakis mecz? Nic z tego nie rozumiem :)

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 17. Aug 14, 12:53

bufi wrote:Ok zakupione cs:go + breakuot. Twitch powiazany ze stimem.(na koncie www podswietlony ptaszek, ze polaczony). Ale co teraz? jak i gdzie to ogladac? W aplikacji stim czy na stronie www? O ktorej sa te mecze? Co mi daje jesli kupie naklejke i obstawie jakis mecz? Nic z tego nie rozumiem :)

P.
Odpalasz gre, potem w grze gorna zakldka na srodku live. Po klinieciu na samym dole pisze jaki mecz sie odbywa (mozna rozwinac cala tabele), klikasz wtach in gotv i gotowe. Potem juz w grze klikasz tab i kolo zebate wlaczasz komentatorow oraz auto-kamere i gotowe. Potem albo bierzesz popcorn i ogladasz albo minimalizujesz gre. Po spotkaniu jak tRAfisz, paczka bedzie lezec w zakladce inventory. Zabawa w obstawianie jest dla jakiejs tam pamiatkowej odznaki. Zeby wygrac punkty na odznake musisz najpierw miec naklejke druzyny, a ceny tych wiadomo - rosna w dniu meczu.

Ja pamietam, ze w czasie katowic kupilem kilka naklejek za grosze druzyn ktore odpadly, po kilku miesiacach niezle poszy w gore. Ostatnia sprzedalem za 4 euro, a dalem chyba 0.30. Pewnie teraz tez tak moze byc, bo te nakleki sa tylko wydawane na czas turnieju. Mozna kupic NiP, fanatic, VP, natus vincere - te generalnie sa zawsze w cenie, choc nie obiecuje ze pojda jak te katowickie.

Jeszcze odnosnie dzisiejszych rozgrywek. Juz trwaja polfinaly i mecze beda trwac do wieczora.

edit: obnizono cene kapsulek z naklejkami turniejowymi do 19 centow (otwarcie za free). Jesli trafi sie naklejka holograficzna (H) to moze byc to dobra inwestycja na przyszlosc. Tym bardziej jesli ta druzyna wygra turniej:)
Wlasnie otworzylem 8 kapsow. NiP holo trafione, ta druzyna walczy o final wiec moze cos z tego bedzie. W pozostalym przypadku zwykle naklejki druzyn ktore juz odpadly, moze z czasem cos nabiora wartosci. Holo jest juz tyle warte co te pozostale razem wziete.
Last edited by Sorkvild on Sun, 17. Aug 14, 13:24, edited 1 time in total.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sun, 17. Aug 14, 13:10

Ok juz ogladam. Czy dropy sa tez przyznawane przy ogladaniu innych meczy? jak rozpoznac czy sa jakies dropy? jak zakupilem 'dopiero co' cs:go i nie rozegralem zadnego meczu to mam takie same szanse na wypadniecie czegos wartosciowego, czy jest jakas hierachia, ci co maja lepsze stattsy z gry, dostaja lepsze dropy.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 17. Aug 14, 13:34

Drop jest po kazdej rundzie meczu turniejowego na zywo. Zupelna losowosc. Po wyjsciu z meczu sprawdzisz swe inwentory w grze i bedziesz wiedzial.
Jesli chodzi o fanty przyznawane w samej grze absolutnie nie ma zadnej reguly odnosnie tego kto co powinien otrzymac, zupelna losowosc. Przecietnie na tydzien wypada 4-6 dropow i wypada on na zakonczenie kazdego meczu.
Ja nawet czasem skacze po serwerach z wyszukiwarki, tych gdzie do konca mapy pozostalo 2-3 rundy :P Obecnie najlepszym dropem jest skrzynka breakout warta 1 euro. Do dwoch na tydzien sie trafia z tego co zauwazylem.

Ale nie zapomne jak byla operacja Fenix, Sauron trafil nowa skrzynke ktorej wartosc wyniosla ponad 5 eurosow :D
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”