Gry za darmo

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Wed, 4. Jun 14, 17:09

Sauron11 wrote:Czyli w SWTORa nikt nie gra? Aż się wierzyć nie chce, wszak taki fajny starwarsowy temat, klimat i w ogóle social :). Gra fajnie się prezentuje w ustawieniach ultra...
Ja bym pograł, ale ...
Wczoraj załadowałem subskrypcję miesięczną, na próbę, bo z takim "abonamentem" jeszcze nigdy nie grałem z racji kosztów,
... płacić miesiecznie to mi sie nie widzi, mimo, że jestem chory jak coś widzę w świecie SW. No i nie ma na stimie tego :)



[edit] Panowie na stimie jest promo, Sniper Elite V2 mozna wyhaczyc gratis przez nastepne 24h!

P.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 4. Jun 14, 22:55

Mi się też nie widziało, ale potraktowałem te 30 zł jako tak jakby koszt mniej popularnej gry, w którą pograłbym miesiąc, może trochę dłużej. To niegłupie zważywszy na czas gry innych moich gierek... kupiłem za kasę DeusExa i pograłem 52 godz. Albo FarCry3 i grałem 46 godz. W CivilisationV to już w ogóle nietrafiony zakup, bo tylko 14 godz. zanim mi się znudziło, a trochę kosztowała :). Więc nie ma bólu, jak ochota przejdzie wrócę do free-to-play a potem jak znów przyjdzie to kolejny miesiąc subskrypcji. Na szczęście subskrypcja nie jest obowiązkowa i dodaje tylko przyspieszony leveling, lepsze ceny, fanty itp stuff. Bez tego też się przyjemnie gra, gra oferuje mnóstwo atrakcji w świecie SW, na dłuugie godziny...

Edit: dlaczego to problem, że nie ma na Steamie? Ja nie miałem dotąd z grą żadnych problemów, mimo że nie na Stimie :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 5. Jun 14, 12:09

Jeszcze mi się przypomniało... jak wyczytałem, to po anulowaniu subskrypcji zostaje się z dotychczasowo wypracowanym dorobkiem, fantami itp., tzn. jeśli bez subskrypcji można mieć max 2 profile startowe (postacie), a z subskrypcją max 8 profili, to po zakończeniu subskrypcji zostajemy z 8 profilami w trybie bezpłatnym free-to-play. Zamierzam stworzyć w tym czasie te 8 profili (wszystkie dostępne i niezablokowane rasy po obu stronach Jedi i Sith) i mam nadzieję, że zostaną mi po miesiącu :). Jeśli tak jest, a jest to rozwiązanie uczciwe względem graczy, to jest to lepsze niż stały abonament, bo można np. grać intensywnie pierwszy miesiąc, zrobić sobie przerwę, a potem wrócić dopłacając tylko za miesiąc. Mi coś takiego pasuje :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Thu, 5. Jun 14, 16:40

Sauron11 wrote: Edit: dlaczego to problem, że nie ma na Steamie? Ja nie miałem dotąd z grą żadnych problemów, mimo że nie na Stimie :).
Takie zboczenie ;) Juz od dawna nie kupuje gier innych niz na steam, nawet te drm free.

P.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 5. Jun 14, 19:01

Zboczenia trzeba leczyć :) .
Tez to miałem ale przez chwilę, jak Uplay się zainstalowało to już zboczenie minęło, a zresztą... ważne jaka jest gra, a nie na jakiej platformie można ją kupić :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Thu, 5. Jun 14, 19:09

Sauron11 wrote:Zboczenia trzeba leczyć :) .
Tez to miałem ale przez chwilę, jak Uplay
Uplay ma "karę" u mnie od momentu premiery Silent Hunter 5.;)
się zainstalowało to już zboczenie minęło, a zresztą... ważne jaka jest gra, a nie na jakiej platformie można ją kupić :).
Wlasciwie wszystko w co chcialbym grac mam na stimie :) I te wszystkie 'bonusy' :) Wlasciwie to steam daje mi mozliwosc miec te wszystkie gry praktycznie za darmo, i jeszcze mi aktualizuja automatycznie :) Gdzie mi bedzie lepiej? :)

P.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 6. Jun 14, 00:45

Jak tam waść wolisz, ale chyba Twoja choroba na StarWarsy nie jest aż tak zaawansowana, skoro odpuszczasz sobie tego TORa :).

Tymczasem już 3 profil stworzyłem, na dziś wieczór zacząłem Smuglerem. Każdy profil to tu osobna ścieżka fabularna w grze i inne znajdźki, wyposażenie, moce i misje, inne lokacje i planeta startowa. W sumie to są pary profili dzielące te same lokacje i podobne zadania, np. profile Rycerz Jedi + Konsularz mają tą samą planetę startową, a Szmugler już zaczyna zupełnie gdzie indziej. Daje to odczucie wielu kompletnie różnych gier w jednej wielkiej grze. Zaszedłem do poziomów 6/7-mego na planecie startowej i już frajdy z gry miałem co niemiara, a nawet nie liznąłem bitew kosmicznych i innych planet. Btw. social w tej gierce jest nieźle rozbudowany, łączenie w grupy, gildie i cała masa emotów, odzywek i tańców na czacie...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 11. Jun 14, 17:04

Wow, ta giera jest tak wielka że uff :), gram już dość długo i nadal jestem w tym wszystkim zagubiony, takiej mnogości opcji w MMO jeszcze nie doświadczyłem... crafting, training, modding, zbieractwo składników do wytwarzania elementów, z których robi się inne elementy, którymi potem modyfikuje się to i owo, a wszystko podzielone na klasy i poziomy... można sobie kupić w sklepach co dusza zapragnie, albo wystawić na galaktycznym targu swoje przedmioty, albo kupić sobie jeden ze ścigaczy jak się ma nadmiar kasy i słabe nogi do biegania, albo polecieć na inną planetę wykonując po drodze misję w kooperacji z innymi graczami, bo samemu jest za trudno, albo .... i tak można wymieniać bo tu jest bez liku różnych zadań i opcji. Świat Gwiezdnych Wojen w pigułce, czyli stara i nowa trylogia, fantastyczny klimat i oprawa, a wciąga jak cholera ;).
Przeszkadza nieco mnóstwo tekstów i czasem niezrozumiałych dla mnie nazw i zwrotów, szczególnie gdy się wykonuje misję w 4 osoby, taką jak podczas przelotu na inną planetę gdy nasz prom jest atakowany przez imperialny super star destroyer... w takich misjach społecznościowych wszyscy czterej gracze razem pokonują przeciwników i docierając do jakiegoś punktu razem podłączają się do cutscenki, w której każdy wybiera odpowiednią dla siebie, niezależną od pozostałych graczy kwestię, i ten który wg gry wceluje najlepiej kontynuuje cutscenkę (jego postać odtwarza ją dalej, a pozostali go obserwują widząc swoje postacie z perspektywy), przy tym zbierając najwięcej punktów. Jest to taka mini gierka dla wszystkich. Szczerze mówiąc tak bardzo interaktywnych misji społecznościowych jeszcze nie odgrywałem ale podoba mi się to bardzo, tylko jak wspomniałem język przeszkadza nieco, bo żeby zrozumieć wszystko przed wybraniem swojej sentencji czasem trzeba przetłumaczyć i pomyśleć, gdy pozostali już to zrobili i ziewają.
Brakuje tu graczy z Polski, żadnego nie spotkałem, choć w sumie też się nie ujawniałem z moją polszczyzną :). Fajne jest to, że jak sobie ktoś kiepsko radzi w wykańczaniu wrogów w jakiejś misji, może zaczepić przebiegającego obok gracza i zaprosić go do takiej dwuosobowej grupki, wtedy razem ganiają i zbierają punkty a lepsze fanty dzielą pomiędzy siebie na zasadzie mini gierki w chcę-niechcę. Parę dni temu jakaś urodziwa dziewoja (postać w grze) zaprosiła mnie do grupy i cały wieczór lataliśmy razem, po czym polecieliśmy razem statkiem z misją na Coruscant, gdzie już w ogóle jest istna orgia kolorów i ciekawych miejsc do odwiedzenia, a głównym miejscem jest plac przy wyniosłym budynku galaktycznego senatu. Zresztą wystarczy pojechać po screenach na google żeby przekonać się jak monumentalnie zaprojektowano tę grafikę tej gry...
może jednak ktoś się skusi? :wink:
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 11. Jun 14, 23:42

Noo waaay, ja sie nie skusze, ale chetnie poczytam twoje dzienniki :)

Nie przpadam za mmo to jest raz, a dwa mam na razie dosc sandboxow, a trzy juz zaplanowalem w grafiku pare gier ktore zamierzam rozegrac na przestrzni najblizszych mcy ;) (jedna z nich jest KOTOR :), ktorego pare lat temu nie ukonczylem)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 12. Jun 14, 12:20

Polecam do obaczajenia listę mountów (wierzchowców) dostępnych w SWTOR, lista jest imponująca, można pośmigać na ściagaczach, skuterach mrocznych jedi i szturmowców, barkach jabby, dziwacznych poduszkowcach, ale najfajniejsze są zwierzęce mounty - rożne wersje tauntaunów ze starej trylogii, veractyle i dewbacki z nowej, a na dokładkę banthy i prawdziwy rancor w lejcami w gębie, każdy z unikalnymi odgłosami znanymi z filmów :). Szkoda, że to wszystko dostępne dla dość wysokich poziomów i sporego konta, ale przynajmniej jest do czego dążyć :).

Edit: Fajne akcje są, jak taki wysokopoziomowiec na rancorze albo innym sporym wymiarowo jeździdle jeździ sobie po stacji kosmicznej (ja i większość innych muszę po niej biegać na nogach), a potem próbuje się logować do jakiegoś terminala (coś jak bankomat) z np. usługą galaktycznej sieci handlowej, nie chce mu się zsiadać więc pakuje się tą stodołą jak najbliżej żeby "załapać" dostęp, zajmując większość miejsca (w grze postacie graczy przenikają się jeśli nie są ze sobą związane) :).

Ta sieć handlowa to też niezły patent, zamiast sprzedawać za grosze znalezione dropy (z większości zabitych coś wypada), można je wystawiać w tej sieci za kredyty (których zawsze mało), na max 2 dni i liczyć, że ktoś to kupi :). Udało mi sie tak opylić już 2 dropy, jakiś element pancerza i plany wysokopoziomowego ubranka - daleko poza moimi możliwościami craftingu. Te fanty u NPCów - sklepikarzy idą po ok 50 kredytów, a ktoś zapłacił mi ponad 2000 za szt. :). Nawet nie znałem faktycznej wartości bo nie chciało mi się sprawdzić w wyszukiwarce czy są w sieci podobne produkty. Mam już w ekwipunku kilkanaście podobnych dropów do wystawienia, tym razem sprawdzę dokładniej :).
Ta sieć dostępna jest od ok 10-tego poziomu i tylko jak opuści się startową planetę i poleci na kosmodrom floty albo na Coruscant, na startowej nie ma terminali do połączenia z siecią...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Sun, 15. Jun 14, 20:52

SWTOR - rly ? jeszcze nie zamkneli serwerów ?

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 16. Jun 14, 10:14

A czemu mieliby zamykać?
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Mon, 16. Jun 14, 13:46

No bo pewnie obie osoby które tam grały przez ostatni rok, bardzo ucieszyły się ze dołączyłeś jako trzecia osoba :)

A tak serio, z tego co słyszałem od dłuższego czasu gra jest martwa - wydawało mi się że mają ją gasić w tym roku - ale może pomyliłem z innym f2p.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 17. Jun 14, 09:56

Raczej chodziło o inną grę :). Ta jest jak najbardziej żywa i wygląda na bardzo popularną. Jest sporo ludzi, starych i młodych co widać po wypowiedziach na czacie.
Może chodziło Ci o okres kiedy była na abonamencie ale jak przeszła na free-to-play to gracze wrócili. Subskrypcja jest dowolna i np, miesięczna, albo na 2-3 miesiące, po czym znów free-to-play - patent bardzo fajny, bo się nie narzuca. Chcesz to masz lepsze XP i inne granty. A koszt niższy niż w przypadku np. TESO.

W grze wyświetla się licznik graczy przebywających aktualnie na danej planecie, i tak na planecie startowej Tython średnio było to 100 graczy, a na Coruscant (druga w kolejności dla Jedi) już ok 160 graczy, zaś na "łączącej" różne planety stacji kosmicznej Floty Republiki już kilkuset. Na tej stacji jest najwięcej graczy wysokopoziomowych (większość ma najwyższy 55 poziom), bo skupia się tam cały socjalno-treningowo-handlowo-craftingowy model współpracy pomiędzy graczami i NPCami - tam też gra wczytuje się najdłużej :). Zakładam, że to nie wszystko i dla graczy wybierających profile Sithów jest osobna rzeczywistość, inna stacja kosmiczna (Imperium) i planety. W sumie jest sporo ludzi, mnóstwo gildii do wyboru z dobrze zaprojektowanymi możliwościami (np. na wstępie dostajemy w gildii +10% extra przyrostu XP, do tego jak gildia ma swój sejf z fantami to można wyjmować stamtąd darmowe moduły, zbroje, broń, które dodali gracze ich nie potrzebujący, można też dodawać swoje niepotrzebne, albo wykonane przez siebie a nie sprzedane fanty, w zamian zajmując wyższą pozycję na liście hall of fames). Rewelacyjny jest socjal, a jako całość gra jest genialna i bardzo dopracowana w szczegółach. Przykład - wszystkie wstępy do misji to seria filmików z udziałem NPCa i naszej postaci (bądź w sumie do 4 postaci graczy grających w grupie) - co ciekawe gra dopasowuje się w tych scenkach do aktualnego wyglądu naszej postaci (zbroja, szata, uzbrojenie, fanty jakie aktualnie mamy na sobie), może być tak że w jednej misji zmienimy ciuchy na inne i następna scenka filmowa pokaże nas w tych nowych ciuchach - dzięki temu można się jeszcze mocniej wczuć w grę.
Mógłbym wymieniać długo, bo zawartość do poznania, odwiedzenia, wypełnienia, jest naprawdę ogromna, na długie miesiące grania, środowisko jest bardzo klimatyczne i miodne, a moc wychodzi z każdej strony :). Jeśli chodzi o grę w klimatach Starwarsowych, to spełnia ona wszystkie moje oczekiwania. Poza tym przywołuje mnóstwo miłych wspomnień... z filmów, książek, albo starych gier, na hasło Nar Shadda widzę Kyle'a Katarna z Jedi Knight 2 :roll: .
Ostatnio tak mocno przykuło mnie do kompa chyba Skyrim, choć na tego TORa nie czekałem jak na TESa tyle czasu, ot zassałem, zacząłem grać i wessało :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 17. Jun 14, 14:23

A tak na marginesie słyszałem, że gra chodzi na różnych serwerach, więc jakoś nie chce się wierzyć, że na planecie Coruscant w całej grze jest 160 osób w tym samym momencie, pewnie są równoległe galaktyki dla np. Europy i Ameryki czy Oceanii. Ale nie wiem jak to sprawdzić.

Btw, więcej niż 150-200 osób na planecie i robi się tłok, więc dobrze że jest jak teraz, prawie kameralnie, zawsze się znajdzie ktoś chętny do grupy by razem przejść arcytrudną misję :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 22. Jun 14, 13:36

Korzystając z obecnego długiego weekendu o dość nieciekawej pogodzie spędziłem z TORem po kilkanaście godzin dziennie, jak za starych dobrych czasów szkolno-studenckich :). To w sumie dobrze, że są jeszcze na świecie gry, które takich starych pryków jak ja są w stanie zassać jak odkurzacz na większą część dnia :roll: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 24. Jun 14, 11:51

Wczorajsze wejście do gry i wielka niespodzianka - dostałem ok 35 maili z informacją o sprzedaży w sieci GTN takiej właśnie liczby produktów, które poprzedniego dnia wystawiłem na sprzedaż. Częściowo zdobyte w misjach, a większości jednak stworzone osobiście z zakupionych lub znalezionych materiałów i metali stopni od 1-go do 3-go. Zarobiłem na czysto jakieś 150.000 kredytów i dobiłem do magicznej kwoty 200.000 :). Od razu zrobiłem duże zakupy najpotrzebniejszych i najtaniej wystawionych surowców i metali do produkcji nowych gadżetów i po dokładnym przepatrzeniiu zapotrzebowania rynku wystawiłem to, czego akurat brakowało (czego inni nie wystawili). Dziś sprawdzę czy wczorajszy crafting się opłacił :). I tak ostatnio codziennie - wchodząc do gry kieruję się do galaktycznej giełdy, sprawdzam, wytwarzam, sprzedaję i kupuję. W przerwie, patrząc jak pęcznieje konto zrobię jakąś misję na Coruscant lub wezmę udział w kosmicznej bitwie, a czasem też pomogę jakimś niskopoziomowym graczom w arcytrudnych misjach z ich poziomu, wtedy ja (21. poziom) jestem niemal niezniszczalny w misji poziomu np. 10-12 a oni dostają fanty premium z poziomu pomiędzy czyli 14-15 - i jacy potem są wdzięczni :).
Ogólnie rzecz biorąc zabawa nadal przednia. A szczególnie handelek bo model lepszy nawet niż w iksach - popyt i podaż większości towarów regulowany przez innych graczy, nie przez maszynę... możliwe nawet wystawienie bardzo drogich rzeczy za 1 kredyt jak ktoś koniecznie chce stracić kasę albo zepsuć ceny na rynku... wtedy można to jednak kupić za 1 kredyt i wystawić od razu za 10.000 kredytów - sam tak czasem robię :twisted: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Wed, 25. Jun 14, 14:40

A mówią że gry niczego nie uczą :) Sam opanowałem podstawy handlu przez obserwacje w X3 TC, później przydało mi się to w Warframe podczas handlu z innymi graczami. Trzeba poświęcić trochę czasu ale mam już prawie wszystko co można tam kupić za walutę nabywaną prawdziwymi pieniędzmi - platynę. Wystarczy trochę samozaparcia, czas wolny i można nazbierać więcej niż posiadają płacący gracze. A ma deser ma się świadomość dojścia do wszystkiego samemu bez pójścia na łatwiznę :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 25. Jun 14, 19:54

Dokładnie, świadomość że się samemu doszło do dużych pieniędzy jest bezcenna :). W TORze może nie ma się więcej niż płacący kasą za dodatki premium, ale można mieć to co oni bez płacenia dolarami, tylko właściwie znaleźć się we właściwym czasie i miejscu, czekając i obserwując.
Przykładowo za sporo dolców niektórzy kupują jakiś dodatek zawierający parę gadżetów premium, jakiś rzadszy mount (wierzchowiec), albo fajniejszy pet (niewalczącego stworka ze świata gwiezdnych wojen, który nam potowarzyszy) lub inne "gratisy" czy "extrasy" jak bonusy XP czy zbroje, bronie itp, po czym wystawiają to wszystko na giełdzie i czekają aż się sprzeda. Przeważnie czekanie się nie zwraca, bo na początku dają cenę z kosmosu, po jakimś czasie inni wystawiają to samo lub podobne fanty i żeby się przebić tego pierwszego i wskoczyć na początek kolejki po trochu schodzą z ceną. Ten kto wystawił drożej jako pierwszy, widząc że ktoś inny przebił jego produkt niższą ceną, wycofuje ten swój droższy i wystawia go ponownie z niższą od tego drugiego. I tak robi po kolei kilkudziesięciu graczy ;). W ten sposób bardzo drogie rzeczy z czasem stają się bardzo tanie i jak w końcu rynek jest nasycony (liczba graczy z dużą kasą mocno ograniczona) można sobie wtedy wejść i za parę tysięcy growych kredytów kupić takiego wypasionego mounta albo peta, za którego ktoś inny zapłacił w dolarach i wystawił kiedyś za 100-200 tys. :D . Ale żeby tak robić trzeba rynek co jakiś czas sondować, a to nauka i trening handlu jak w realnym życiu :).
Ale ta giełda jest świetnie zorganizowana i fajnie, że nie wszyscy znają wartość pieniądza, towaru i relacji ceny do kosztów (produkcji), bo dzięki nim są okazje i zakupy za bezcen...

Btw. Jak wygląda w detalach handel w Warframe?
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 26. Jun 14, 09:23

Ciekawostka - różnorodność zbroi w TOR.
Wczoraj zakupiłem swoją pierwszą wypasioną customową zbroję dla Jedi, dotąd biegałem w szatkach a'la Nowa Trylogia, a niedługo będzie zamiennie z modelem trooperskim - Frogdog Huttball Home Uniform :).
Kosztowała w komplecie ~150.000 kr. i to dopiero same skorupy, które trzeba jeszcze wyposażyć w rozmaite mody, armoringi, enhancementy i augmenty, żeby w ogóle chciałby dać jakąś ochronę, razem to byłby koszt większy niż mam środków, ale na szczęście większość z tego własnoręcznie wycraftuję :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”