Page 1 of 1

Starpoint Gemini 2

Posted: Mon, 9. Sep 13, 23:07
by Kajdorf
Dzisiaj widziałem na steamie że gra będzie w trybie wcześniejszego dostępu. grał ktoś może w pierwszą część?
tutaj opis http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20381
Z opisu może być ciekawą alternatywą za nowego X-a. Zwłaszcza jeśli ktoś lubi polatać i walczyć.

Posted: Thu, 12. Sep 13, 22:40
by Sauron11
Mi to raczej wygląda na klona Star/Freelancera, wydaje się dość płytkie i zręcznościowe jak na symulację kosmiczną...
Z Iksami łączy tą grę na pewno prędkość jaką osiągają statki ;).

Posted: Tue, 17. Sep 13, 16:18
by Kajdorf
Zobaczymy z czym to się je. kupiłem przy okazji okazało się że dostałem jedynkę. Tylko kiedy ja w to zagram, zbyt dużo ciekawych tytułów mi wpadło w ręce :P

Posted: Tue, 17. Sep 13, 21:53
by Sauron11
A co z wersją polską tej gierki, będzie?

Posted: Sun, 28. Sep 14, 21:34
by Kajdorf
W piątek miała oficjalna premiera. Jakie zmiany wprowadzili w pełnej wersji to szczerze nie wiem pomimo tego że grę mam na liście, zbyt mało grałem a nie miałem za bardzo czasu na nią. Brak języka polskiego.

Posted: Thu, 1. Jun 17, 11:50
by Kajdorf
W tamtym tygodniu była premiera Starpoint Gemini Warlords. z tej okazji można było dostać dwójkę za darmo, tylko nie interesowałem się tą promocją bo mam w bibliotece. :p

No i :? GOL nie che zrecenzować Warlords, gdyż to jest gra zbyt niszowa. Co za czasy, portal o grach nie będzie recenzował gry bo szkoda czasu na nią. Zrobi za to krótki filmik z tego cyklu o fajnych pomysłach na gry. A zrobili recki gier które wydawał w tym tygodniu Techland: "Everspace" i "The Long Journey Home". A tej ostatniej to nawet steam nie chce widzieć na stronie tytułowej. Dlatego mam wrażenie że GOL się sprzedał i recenzuje tylko to co im się opłaca, ewentualnie dostają za darmo od dystrybutorów z naciskiem na wypromowanie gry. Kolejny polski portal spisuję na straty. A potem narzekają że mają małą oglądalność.

Symulatory zawsze były niszowe, nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem symulator czołgu (byłem w wojsku dowódcą czołgu i od tego momentu polubiłem granie w czołgi), czy porządnej jakości lotniczy (chociaż ja w nie nie gram, ale sie nimi interesuje). A co mówić o kosmicznych, nawet takich zręcznościowych jak SGW. Wręcz przeciwnie recenzowało się takie niszowe, aby pokazać i zachęcić do grania w takie gry. Bo nie każdy interesuje się grami japońskimi, czy grafiką wzorowana na 8 czy 16 bitach, a tutaj jakoś GOL nie widzi problemu.