Civ 5

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Civ 5

Post by Sorkvild » Tue, 20. Aug 13, 11:40

Ostatnio dokupilem do civki najnowszy dodatek czyli "Brave New World". Jest juz drugi duzy dodatek po "Gods&Kings" i niezliczonej ilosci dlc. W przeciwienstwie dododatku G&K, ktory koncentorwal sie na czasach sredniowiecznych i religii dodatek BNW oscyluje wookol czasow epoki przemyslowej. Wraz z tym dodatkiem, gra stala sie "pelniejsza" i wreszcie zaczyna byc Cywilizacja na jaka czekalem, aczkolwiek brakuje jeszcze mi wiekszego rozwiniecia czasow wspolczesnych i czuje ze w przyszlym roku pojawi sie nowy dodatek ktory wypelni te luke dopelniajac calosci.

Najlepsze w nowym dodatku jest to, ze wreszcie mozna zagrac Polska. Dlugo czekac trzeba bylo, ale w koncu jest. Wlasnie gram i jestem w XVII wieku. Podbilem cywilizacje Etiopii, zajmujac ich miasto cudow, w ktorym bylo chyba 10 codow swiata czyniac je waznym centrum kulturalnym. Aczkolwiek po tym spotkalem sie ze wscieklymi atakami ze strony Ameryki, Maroka i Inkow. Jedynym sojusznikiem w mej grze jest ... Rosja :D ktora na mnie nie (jeszcze) nie napadla z ktora to pozostajemy w sojuszniczym zwiazku.

Polska sie gra wysmienicie, po wejsciu do nowej ery dodate Polska dodatkowy ustroj spoleczny, zas jednostka husarow to chyba najlepsza kawaleria w grze, majac dodatkowo unikalne stajnie ksiazece husaria zamienia sie w bardzo grozna jednostke potrafica odmienic losy wojen.

Wlasnie dzieki 3 jednostkom husarii udalo mnie sie odeprzec amerykanska ofensywe na Warszawe, poniewaz husarz gdy zaatakuje z sukcesem zmusza jednostke do cofniecia sie. Sciagnelm nastepnie z trzy jednostki dzial z Krakowa by zadac amerykanom cios - zajmujac i burzac i prowincjonalne miasto Seattle :) Tak gdy moje sily zmagaja sie z ameryka, zostalem podstepnie zaatakowany przez Maroko od polnocy. Mimo to mozna liczyc na pomoc Rosjan, ktorzy podeslali kilka jednostek by odciagnac atak arabow.

Ogolem gra sie bardzo fajnie, nowy dodatek stwarza wiele mozliwosci jak zaawansowany handel, tworzenie dziel sztuki oraz Kongres Światowy ktory pozwala na podejmowanie globalnych uchwal. Nowy dodatek jest dobra alternatywa dla zwyciestw jak dominacja czy lot w kosmos, poniewaz stwaza ciekawe alternatywy jakim jest zwycistwo kulturalne czy dyplomatyczne tym samym utrudniajac opcje silowe.

Polska wersja stoi na dobrym poziomie, tlumaczenia sa przejrzyste i zrozumiale. Glosy rowniez dobrane dobrze by pasowaly klimatem jak jest to w oryginale (ang).

Fajnie gdyby w przyszlosci doszly znane z Civ4 korporacje i bardziej zaaw. akcje szpiegowskie jak sabotaz. Ponadto mogli by popracowac na lepszym wygladem jednostek po wejsciu w nowoczesnosc bo dlaczego wielcy ludzie (naukowiec, kupiec) mieliby wygladac jak rodem z renesansu. Albo dlaczego w erze przemyslowej wielki general jedzi jeepem rodem z ww2, aczkolwiek to juz sa detale.

Mimo to, uwazam ze Civ 5 jest juz na plus i moge smailo polecic kupno tej gry. Gdy ukazala sie podstawka bylo bardzo ubogo i bugowo. GK pozostawili niedosyt i nadzieje. Widac, ze ta marka opiera sie na strategii dlugoterminowej gdzie na przestrzeni lat wydawane sa wielkie dodatki majace utrzymac jej sile tym samym czyniac ja - tym czym byc powinna.

Uwaga, jest silny syndrom "jeszcze jednej tury"
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 25. Aug 13, 12:15

Nikt tu nie gra w Cywilizacje?
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
klarix
Moderator (Polski)
Moderator (Polski)
Posts: 672
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by klarix » Mon, 26. Aug 13, 13:25

Sorkvild wrote:Nikt tu nie gra w Cywilizacje?
Gram od urodzenia. Ta gra nie ma końca.

klarix [ external image ]

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 27. Aug 13, 13:53

Sorkvild wrote:Nikt tu nie gra w Cywilizacje?
Ja mam usprawiedliwienie, przegapiłem promocję na Steamie i dlatego nie gram :roll: .

PS. ale zachętę napisałeś ciekawą...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 28. Aug 13, 12:37

Sauron11 wrote:
Sorkvild wrote:Nikt tu nie gra w Cywilizacje?
Ja mam usprawiedliwienie, przegapiłem promocję na Steamie i dlatego nie gram :roll: .

PS. ale zachętę napisałeś ciekawą...
W sumie za okolo 90-100 zl kupisz na allegro caly komplet czyli Civ5 Gold (podstawka+Bogowie i Królowie+wszystkie DLC) oraz Nowy Wspanialy Swiat. Golda kupilem na steamie za 5 euro chyba i z tego co sie orientuje to na allegro byl po tyle samo, zas NWŚ kupilem na allegro. Nie ma co zalowac, gra jest bardzo dobra.

Co do tej zachety...

Ciag dalszy jest taki... Pod podbiciu Etiopii wszyscy zaczeli mnie masowo obczerniac, nastepnie na Kongresie swiatowym nalozyli na mnie globalne embargo, na drugim kongresie zablokowali towary w moim przypadku byly to citrusy, ktorych mialem pod dostatkiem, a ktore dostarczly duzo zadowolenia. Jakby tego bylo malo zostalem podtepnie zaatakowany od trzech stron. Od polnocy przez Maroko i Rosje, zas od poludnia przez podstepnych Amerykanow. Zza oceanu do tego dolaczyl sie Zulus Czaka, ktory ograniczyl sie tylko do hejtingu.
Walka byla ciezka bo nie dysponowalem wieloma jednostkami, lecz sie obronilem duza zasluga husarii tutaj. Odpierdajac wsciekle ataki trzech sil.

Po wejsciu w epoke przemyslowe rozpoczalem budowe fabryk, co pozwolilo na dalsze sprecyzowanie ustroju politycznego (nowosc w NWŚ!), zanim zaczeli mnie nekac rozwijalem panstwo kulturowo i droga estetyki. Tymczasem zmusili mnie do obrania doktryny autorytaryzmu. Postawilem na samowystarczalniosc twoprzac wewnetrze szlaki handlowe za pomoca karawan (nowosc NWŚ), ktore to dostarczaly duzo produckji i zywnosci do mych centr produkcji.

Na peryferiach trzmalem male sily obronne, zas w Warszawie ruszyla produkcja artylerii, pierwszych czolgow i samolotow. I w tym czasie nastepila ponowna ofensywa osi zła (USA,Rosja, Maroko). Autorytaryzm to potega militarna, doskonala produkcja i zorientowanie na samowystarczalnosc. Odparlem ataki i przeszedlem do kontrofensywy. Novum w wojnie byly czolgi i dalekosiezna artyleria. Ruskie dysponowaly silnym lotnictwem nie miej jednak szybko je stracili przy bezmyslnych atakach, gdzie moje mysliwce byly w trybie przechwytywania.

Do lat 60tych XX wieku. Pokonalem Rosje, Maroko, zas USA zredukowalem do dwoch miast. USA nie jest juz takie harde i szybko ulega naciskom dajac okup jaki od nuch zadam :)

Aczkolwiek problemem jest Zulus, ktory na drugim kontynencie zdominowal Anglie, Niemcow samemu gniezdzac sie na wielkiej polaci kontynentu. Dodatkowo posiada mecenat, dzieki ktoremu jest alfonsem tych wszystkich malych panstw miast od ktorych bieze spore profity. Dodatkowo one zwiekszaja ich liczbe glosow na kongresach.

Od razu po podbiciu Moskwy moje sily ruszyly przez ocean i wyladowaly na polwyspie zajmujac dwa miasta Zulusow, z ktorych jedno to Berlin. Berlin wyzwolilem wskrzeszajac Niemcow, ktorzy sa mi dozgonnie wdzieczni. Na morzu tocza sie ostre bitwy, Zulus ma silna flota. Ja natomiast kontruje go ubootami i atakami z lotniskowcow, gdzie mam wyspecjalizowane bombowce morskie.
Do przyczolka przez ocean plyna nowe sily w postaci nowej generacji czolgow, piechoty, dzial ppanc i karabiny maszynowe. Dodatkowo dwa lotniskowce zaladowane sa bronia atomowa, ktorej zulus szybko posmakuje.
Zmloce go atomowkami i dokonam szybkich atakow czolgami i desantem spadochronowym, zajmujac i niszczac jego miasta.
Niedlugo nadchodzi tez kongres i obawiam sie ze zulus bedzie blokowal bron atomowa, aczkolwiek jego los jest juz przesadzony. Jego wojsko walczy slabo z uwagi niezadowolenie w jego imperium. U mnie natomiast wielkie igrzyska :)

Coz chyba te gre zakoncze poprzez dominacje, bo poza smiesznymi Niemcami i USA, jedynie Zulus jakos trzyma sie w stolicy. I nie bedzie problemem pobic ich wszystkich. Sami tego chcieli :)

Poziom trudnosci to - Krol. Jest w miare wywazony z lekka przewaga kompa.

Polska to jednak strzal w dziesiatke. Cecha jest "Solidarnosc" i daje ona darmowy ustroj po wejsciu w nowa ere. Lacznie to bedzie chyba 7-8 gratisowych ustrojow!

Obecnie rowolegle rozgrywam wielki scenariusz - Upadek Rzymu. Wielkie sily przeciwnika, postepujace utrudnienia ekonomiczno-spoleczne, rozlegly teatr walk przy kurczacych sie silach wlasnych. Spore wyzwamie jes.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Sat, 31. Aug 13, 11:33

Jeśli ktoś zainteresowany to posiadam klucz do "Gods&Kings". Przez nieuwagę kupiłem dwa razy.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 9. Sep 13, 21:49

Jak będzie nowa promocja Steam na podstawkę po chętnie wezmę, ale pewnie szybko to znów nie nastąpi :(.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 5. Oct 13, 15:59

Gra jest zacna, jakie historie tam sie tworza to mozna by godzinami pisac. Jak w to gram to czasami mam napady smiechu z sytuacji do ktorych dochodzi w czasie gry.

Obenie gre skonczylem dwukrotnie na poziomie 'krol' poziom 5/7. W obu przypadkach bylo najlatwiejsze zwyciestwo - dyplomatyczne, ktore jest bardzo latwo osiagnac. Wystarczy zainwestowac w doktryne patronatu i zbalamucic wiekszosc panst-miast, co da duza liczbe delegatow i gdzies w polowie XX wieku wybrac siebie jako 'lidera swiatowego'. Raczej nic trudnego.
Pierwszy raz w pelni wygralem grajac Wenecja (gre Polska zarzucilem) - co bylo ciekawym doswiadczeniem z uwagi na specfike gra Wenecja, gdzie posiada sie tylko jedno miasto Wenecja i mozna jedynie posiadac siec miast marionetkowych. Wenecja ma duze donusy do handlu rzecz jasna i ilosci szlakow handlowych co daje nieslychane duze przychody. Gralo sie wysmienicie, bo dzieki wplywom z 'patronatu' i duzej ilosci gotowki bylem w stanie wystawiac duze ilosci wojska kupowane za gotowke, nie mowiac juz o ogromnej flocie.
Drugi raz gre zakonczylem grajac jako Indonezja. Ciekawa jednostka specjalna, niezly budynek specjalny oraz premie za miasta na innych kontynentach - glowny rywal - Polska. Pokonalem ich, pozniej to juz bylo tylko lanie pierdkow w 2-3 miastami co bylo nudne wobec czego zdecydowalem sie mianowac liderem swiatowym.

Wczesniej tez gralem jako Holandia, udalo mnie sie stworzyc panstwo o dobrej ekonomii - Holandia ma pieknie wygladajace poldery. Aczkolwiek wygrala Ameryka, wysylajac statek kosmiczny. Nie mialem jak sie do nich dobrac by spuscic im lanie, bo ich imperium na drugim kontynencie oddzieleni przez mojego wroga - czyli Rzym. Przyjalem porazke. Mimo to gralo sie swietnie.

Obecnie jestem u schylku trzeciej gry na poziomie Imperator 6/7. Komp ma juz tu spore bonusy i mocno czituje. Nie mniej jednak przy determinacji da sie zrownac poziom i skopac im tylki. Gram Celtami, postawilem na religijnosc, a pozniej na swobody tworzac cos na miare panstwa chadeckiego :D Wokol zaraza komunistyczna z ruskimi na czele, chca a raczej checieli mnie zniszczyc, i jedyne co to szachuja mnie w kongresie swiatowym gdzie maja przewage, ale ich dni sa juz policzone. Ruskie maja w polowie ukonczony statek kosmiczny, postanowilem na niedopuszczenie ich do zwyciestwa i rozpoczalem inwazja na ich ich kontynent.
Moskwa, czyli power-miasto, mial tam chyba 20 cudow swiata! Hiper produkcja, kultura i nauka. W dodatku byl o okolo 50 lat do przodu w badanich i wojsku. Pralem atomowkami az Ziemia jeczala :D i koncu zastosowalem desant spadochronowy wspierany przez (starodawne) czolgi i artyleria morska. Wobec czego Moskwa padla i jak przejalem te wszystkie cudenka i budowa statku zostala zniweczona. Aczkolwiek zauwazylem, ze statek powstaje dwa miasta dalej.
Aktualnie - juz tam ide, zas pod woda juz czekaja lodzie z glowicami nuklearnymi. Zniwecze kolejny statek i w tym momencie to ja bede juz do przodu bo wlasny statek powstaje w 30% w stolicy Edynburgu. Ruskie juz mnie ne dagonyat :P Nie maja sil, pieniedzy zas w ich kraju wzroslo duze niezadowolenie socjalistycznym ustrojem, wobec czego na ich terenie pojawiaja sie rebelianci a wojsko sowieckie ma kary za slabe morale. Tym samym w glebi ich terenu grasuja moje mobilne jednostki, niszczac i pladrujac sowieckie 'pola z luksusami' i przejmujac roboli, ktorzy pedza by naprawic ulepszenia i umocnic socjalizm. Moj statek kosmiczny to kwestia 20-30 tur. Na mapie Celtowie, Rosja, Wenecja (maja ten sam ustroj wiec nie chca sie bic, a na dodatek sa zacofani) oraz posidajaca jedno miasto komunistyczna i mocno zacofana Etiopia. Zwyciestwo dyplomatyczne wylaczylem w opcjach - by gra byla trudniejsza i toczyla sie dluzej, bo im dalej tym fajniej :)

Mysle ze jak to skoncze, zabiore sie za gre Polska na poziomie imperator rzecz jasna, by docelowo sprobowac wygrac na najtrudniejszym poziomie czyli, bostwo.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 5. Oct 13, 16:04

A tak to sie robi w Etiopii :lol:

[ external image ]
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 6. Oct 13, 15:51

Prezes i socjalizm jakoś mi to nie współgra, tym bardziej w Etiopii ;).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 6. Oct 13, 16:16

Tytuly i ustroje sie w grze zmieniaja, te pierwsze sa powiazane z wybranym ustrojem spolecznym.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 7. Oct 13, 12:40

Sauron11 wrote:Jak będzie nowa promocja Steam na podstawkę po chętnie wezmę, ale pewnie szybko to znów nie nastąpi :(.
Aktualnie jest w promocji wersja Gold czyli podstawka+bogowie i krolowie+wszytskie dlc - w cenie 9.99 na steamie (pozostalo 7 godzin)

Musialbys tylko dokupic dodatek Nowy Odwazny Swiat
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 7. Oct 13, 20:10

Nie zdążyłem, jak teraz patrzę to jest za 40 Euro...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 9. Oct 13, 08:27

Z tego co widze na allegro sa klucze Civ5 Gold za 42 zl.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 12. Oct 13, 15:31

Ok, dzięki za cynka, kupiłem i właśnie się ściąga :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 12. Oct 13, 20:01

Mam nadzieje, ze nie zapomniales o Nowym Odwaznym Swiecie. To dokupuje sie osobno.

Btw, fajnie byloby zagrac razem w trybie online np przeciwko kompowi, Gra sie dlugo rzecz jasna i na jednej sesji sie nie konczy. Wrazenia z takiej gry sa jak najbardziej. Np scenariusz wiecznego sojuszu dwoch nacji na mocno "zczitowanego" kompa, fajnie sie gra w takie scenariusze.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 13. Oct 13, 12:21

Żeby nie dawać linka do Allegro, muszę spisać wszystkie składniki, kupiłem to:
Sid Meier's Civilization® V
Sid Meier's Civilization V - Bogowie i Królowie
Civilization V: Cradle of Civilization - Mediterranean
Civilization V: Cradle of Civilization - Asia
Civilization V: Cradle of Civilization - Americas
Civilization V: Cradle of Civilization - Mesopotamia
Civilization V: Explorer’s Map Pack
Double Civilization and Scenario Pack: Spain and Inca
Sid Meier’s Civilization® V: Babylon (Nebuchadnezzar II)
Civilization and Scenario Pack: Polynesia
Civilization and Scenario Pack: Denmark - The Vikings
Civilization V - Civilization and Scenario Pack: Korea
Civilization V - Wonders of the Ancient World Scenario Pack

Ale mam pewne wątpliwości, gry gram Irokezami vs Waszyngton zaraz po paru turach odkryłem państwo-miasto Wiedeń a potem Bukareszt. Jak to się ma do realizmu? Jak zrobić, żeby te państewka to było np. pueblo Nawahów, a nie Rumuni w Ameryce ;). Poza tym animacje, budynki, stawiam pierwszą wioskę Irokezów, więc powinny to być szałase, tymczasem obrazek mojego miasta-stolicy to kilkanaście domków z XX wieku. 3000 lat p.n.e? :) Spodziewałem się większego realizmu w obrazach sprzed wieków, zmieniających się wraz z przemijającym czasem :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 13. Oct 13, 13:07

Wszystko OK, masz wersje Gold z dodatkami.

To jest Brave New World, do kupienia jest jako osobny dodatek. Warto go kupic bo wprowadza do gry bardzo duzo ciekawych rozwiazan i oczywiscie Polske :)
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20647

Rozlokowanie panstw-miast jest zupelnie losowe, podobnie jak nazwy wielkich ludzi pojawiajaych sie w twej cywilizacji, czy wielkich dziel sztuki (tylko w dodatku BNW). Wiec nie zdziw sie gdy grajac np. Polska pojawi sie w twej cywilizacji Steve Jobs lub podczas wielkiej bitwy ukaze sie dowodca Scipio Africanus, lub Lew Tolstoj napisze "Wojne i Pokoj". Moim zdaniem ubarwia to gre daje duzo powodow do smiechu :D
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 13. Oct 13, 20:47

Co do wspólnej gry online, to jestem za, muszę się jednak najpierw wdrożyć w mechanikę gry, bo ostatnio grałem w Civ 1 :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 14. Oct 13, 17:39

Ło matko... :)

Ok wrazie czego to pytaj, bo ja te gre mam dosc dobrze juz rozpracowana.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”