Elite: Dangerous. Nowe Elite.

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 18. Sep 14, 20:14

Sorkvild wrote:Nie jestem zaskoczony ta cena w zaden sposob. Uwazam, ze i tak nie jest ona wygorwana, jak za gre ONLINE. Wole sie wykoszotwac raz na wejsciu i jesc i pic do woli, niz co miesiac byc wykrwawiany abonamentem i mikropratnosciami w wysokosci 15 euro i wzwyz miesiecznie.

Co wyscie mysleli, ze gre tworza jacys outsourcowani za marny grosz hindusi i w zwiazku z tym Braben bedzie mogl wam sprzedac to "gowno" w dniu premiery za 40 zlotych? Jako, ze najwiekszy fanbase Elite bazuje przede wszytskim w Anglii, a potem w USA totez cena jest zachodnia. Kto pracowal choc jeden dzien w UK, Niemczech czy Stanach ten wie, za kwote 50GBP robi sie w jeden dzien bez wiekszego wysilku, w Polsce wiadomo kilka dni harowy... Lepiej zobaczcie ile na zachodzie kosztuja premierowe gdy ze stajni AAA, ktorych fabula starcza na 6-8 godzin to galy wam wyjda za zdziwienia. Mimo to nikt tam nie jeczy, bo przynajmniej kazdego stac.
Proszę mi nie wciskać kitu, że niedorobiona gra musi na wejściu kosztować 50 euro i to dla wszystkich po równo, żeby się opłaciła. Że niby tyle się należy za tę tam ciężką pracę, albo bo tyle się zarabia na zachodzie. Jakby wszyscy robili takie kokosy na tym Zachodzie, toby nie było w MMO zachodnich graczy na modelu free to play tylko wszyscy bez wyjątku robiliby na abonamencie. Tymczasem zdążyłem zaobserwować, że wielu nie stać na comiesięczny abo, co sami przyznają w chwilach szczerości, a porównując koszty tu i tam dziwią się, jak mówię, że w PL jest taniej. Nawet zakładając, że większość graczy to dzieci, to mając jak się przyjęło zachodnich bogatych rodziców, nie powinni mieć niskiego kieszonkowego ;). Z tym jęczeniem to też mit jakiś, bo jęczą też na Zachodzie i czasem nawet głośniej niż na Wschodzie. Wczoraj gadałem z gościem z portugalskich Azorów na Atlantyku (swoją drogą piękne miejsce), który dołączył do naszej gildii gwiezdno-wojennej, i użalał się właśnie na wyśrubowane koszty gier, grając na modelu ftp.
Poza tym na przykładzie SWTORA widać, że da się zróżnicować wysokość abonamentu i to za porządnie wykonaną i dopracowaną grę MMO, stosownie do różnych krajów lub regionów. Dla graczy PL miesiąc kosztuje 29,99 pln, a dla graczy z USA 14,99 USD czyli niecałe 50 zł. W ichnim Best Dealu Polak zapłaci PayPalem 149,99 PLN za 180 dni abonamentu, a Amerykanin 77,94 USD czyli jakieś 253 zł.

Napiszcie więc mądrale :), jak to możliwe, że tak dużej korporacji jak Bioware/LucasArts opłaca się oferować do Europy wschodniej niezlokalizowanego SWTORa za 29,99 zł. miesięcznie, z podstawką za free. Co więcej firma co miesiąc przekazuje każdemu graczowi w cenie abonamentu po 500 cartel coinsów, czyli walutę normalnie do kupienia w mikropłatnościach za równowartość 15 zł. Dzięki temu w ogóle nie trzeba robić żadnych dodatkowych mikropłatności, bo to co się dostaje "gratis" wystarcza na zakupy wiekszości fantów w sklepie. Wspomnę też o prostym rachunku: 30 zł. abo - 15 zł. extra na fanty = 15 zł realnie koszt abonamentu miesięcznie i przednia zabawa z fantami, które normalnie trzeba by dokupywać za osobną kasę, bo są one zbyt fajne i zbyt pożądane, żeby można sie było bez nich obejść ;).
Można? Można :)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Fri, 19. Sep 14, 16:15

Sorkvild - co do kickstartera. Wybacz ale gry dobrze wydane to rzadkość, niejednokrotnie były podrasowane screeny (tak samo jak w grach AAA), w połowie produkcji znikały studia, albo gra nie oferowała po wydaniu tego co pisali na forach, prezentacjach. Wydadzą grę to dopiero uwierzę że gra jest dobrze zrobiona. Ego tez dużo gadał. pokazywał i wszyscy wiemy co z tego wyszło. Kickstarter zrobił się takim samym syfem jak Early Access na stemie i wbrew pozorom z tego korzystają także duże firmy gdyż sam swego czasu kupiłem Might&Magic od Ubisoftu w tym trybie, a za zakup dostaliśmy wcześniejszy dostęp do płatnego DLC. :/ Coraz więcej osób zaczyna naciągać ludzi na obietnice wydania takiej czy innej gry.

Co do DLC, przykład wyzysku i robienia graczy w konia jest w najnowszym Sacred3, gdzie już po premierze są zablokowane lokacje z informacja ze to będzie dostepne po wydaniu DLC, kolejny przykład: Dragon Age I i brak dostępu do twierdzy templariuszy, info pojawia się w edycji premierowej podczas odpoczynku. Sławna zbroja dla konia w Obliwionie, która dawała tylko wizerunek bez żadnych bonusów w walce. Borderlands 2: 5 fabularnych dlc, 2 nowe postacie, 2 areny; w sumie cała gra mnie wyniosła 3 razy tyle co gra zakupiona w dniu premiery.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Fri, 19. Sep 14, 20:05

Rzeczona zbroja dla parzystokopytnego z Obliviona to nie byłby problem gdyby nie to że kosztowała 15$ .

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Sat, 20. Sep 14, 11:38

Wracając do Kicstartera. Wczoraj była premiera Westland2, który miał sponsorowanie właśnie poprzez niego. Wstepna moja ocena to 7. Z zapowiedzi to spodziewałem sie o wiele wiecej a tak wyszła gra średnia, która musi jeszcze być dopracowana.

Pierwsze wrażenia. To nie jest RPG w stylu Falloutów, o wiele bliżej jej do Fallout Tactics lub Jagged Alliance, tylko że bardziej rozbudowana fabularnie ale walki są proste, kiepski balans broni. Grafika może być, ale nie zachwyca. Muzyka, teksty są świetne. Niby gra jest skupiona na walkach, ale akurat ten motyw jest najgorzej dopracowany. W obecnej postaci gra mocno przereklamowana i wymaga dużej ilości patchy.

Więc, napisze to co już mówiłem. Nie wierzę w te wszystkie prezentacje na temat Frontiera, nie jest dla mnie problemem wydanie takiej kwoty na grę, ale jak mam potem jeszcze dopłacać za jakieś dodatki to cena jest zbyt wysoka. Że to standard? Nie, obecnie to zrobił się wyzysk i naciąganie klientów.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 22. Sep 14, 10:33

Dokładnie panie, jedno wielkie naciągactwo w sieci, jest anonimowo to jest łatwo oszukiwać. Egosoft od dawna, a za nimi inne firmy, nauczyły się kreować dobry wizerunek dla marnych produkcji, tu dorabiając legendę, tam obiecując złote góry, to znów nęcąc rewolucyjną zawartością czy dodatkami, taka "normalność" naszych czasów. Kiedyś tego nie było...

A co do Borderlands 2 to podziwiam Cię Kajdorf żeś wytrwał na wszystkich dodatkach. Mnie znudziła podstawka po przejściu ok 70-80% zawartości. Może gra z kumplami dodatkowo wydłuża przyjemność, nie miałem okazji sie przekonać. Jednostajność wyrzynki zaczęła działać usypiająco. Gra była naprawdę świetna na początku, ale cieszę się, że nie kupiłem ze wspomnianymi dodatkami bo bym stracił :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Wed, 24. Sep 14, 11:08

Sauron11 wrote: A co do Borderlands 2 to podziwiam Cię Kajdorf żeś wytrwał na wszystkich dodatkach. Mnie znudziła podstawka po przejściu ok 70-80% zawartości. Może gra z kumplami dodatkowo wydłuża przyjemność, nie miałem okazji sie przekonać. Jednostajność wyrzynki zaczęła działać usypiająco. Gra była naprawdę świetna na początku, ale cieszę się, że nie kupiłem ze wspomnianymi dodatkami bo bym stracił :).
Sam jestem zdziwiony że uzbierałem aż 600godz. Ale chyba i mi już się ta gra przejadła. Jeden z kumpli ostatnio sobie kupił, sam go namówiłem do tego bo chciałem zagrać z nim nową postacią. Skończyło się na tym że pograłem z nim dwa tygodnie i już mam dość. A postać dalej nie ma max lvl. :P Częściowo wpływ ma to że teraz mam powalone godz pracy, i nie mam zbytnio czasu na dłuższe rozgrywki po sieci. Wole gry singlowe z save .
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 25. Sep 14, 13:24

To może Skyrim singlowe przejedziesz ponownie? ;)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Mon, 17. Nov 14, 10:08

PC Gamer niedawno ogłosił że nie będzie wsparcia dla trybu offline.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Thu, 20. Nov 14, 21:17

no i mamy afere z trybem offline.

Elite: Dangerous bez trybu offline - gracze chcą zwrotu pieniędzy
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88899

Elite: Dangerous - David Braben tłumaczy brak trybu offline
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88932

Elite: Dangerous – refundacja za brak trybu offline nie dla testerów
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88961

Poczekam i to długo na Elite. Mam w co grać, bo pojawił sie Dragon Age 3 a potem jeszcze będzie Wiedźmin 3.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Fri, 21. Nov 14, 16:20

Ale mina. Na stimie pewnie tez pewnie jej nie bedzie?
Niezly strzał w kolano sobie zafundowali.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 24. Nov 14, 11:56

bufi wrote:Ale mina. Na stimie pewnie tez pewnie jej nie bedzie?
Niezly strzał w kolano sobie zafundowali.

P.
Wroble cwierkaja, ze elite ma byc dystrybuowany przez steam, ale to nie jest nic pewnego bo jak widac rzeczy sie zmieniaja.
Ciekaw jestem jak ta sprawa sie dalej potoczy bo spory szum wokol offline
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Mon, 24. Nov 14, 12:36

Z tego co tak na szybko wyczytalem, to podobno ma nie byc ladowania na planetach i kilka innych opcji ktore zostaly na poczatku zapowiedziane.
Widac projekt nagle zaczal isc w innym kieruunku. Czyli takie MMO, FTP a moze jakies mikroplatnosci, w celu kupienia jakiegos stateczku.
Widac, ze idzie to w stronie ogolnego trendu w grach. Brak opcji dla jednego gracza. Multiplayer, mmo i inne. Chyba za szybko zjednaja sobie graczy i gra moze skonczyc jak wiekszosc projektow tego typu.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 24. Nov 14, 18:37

O tym ze niebedzie ladowania to bylo wiadomo od dluzeszego czasu, pojawily sie informacje ze ten ficzer mialby byc zostac dodany w jakims dodatku.

http://elite-dangerous.wikia.com/wiki/E ... gerous_FAQ
Polecam faq, duzo sie mozna dowiedziec, a poki co trzeba sledzic rozwoj sytuacji bo jeszcze nic nie jest pewne.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 24. Nov 14, 19:14

Wlasnie w subach wyszkoczyl mi film z pokazu premierowego Elite

https://www.youtube.com/watch?v=0GxJbOMaXa0

Poki co obejrzalem kilka momentow, bo caly film trwa godzine. Na dniach sie zapoznam w calosci co oni tam prezentuja.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Mon, 15. Dec 14, 23:44

Jutro premiera. ktoś już ma? Jestem ciekaw opinii. :P
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 19. Dec 14, 10:53

Ja jeszcze nie mam, również czekam na opinie :P.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 19. Dec 14, 13:53

Z opinii jakie wyczytalem buszujac po sieci mozna wysnuc nastepujace wnioski. Sa solidne podstawy gry, aczkolwiek brakuje cos ponadto jakis dodatkowych tresci - tej przyprawy. Chwalona jest fizyka lotu, mozliwosci silnika, grafika oraz efekty specjalne.
Mniejsze badz wieksze babole zwiazane z wczesnymi wersjami, jednym z takich jest to ze grajac z kolega mozecie sie nie widziec na stacji kosmicznej czyli desyncing i przeciazone serwery..
Wszysci pisza, ze trzeba dac poczekac na ukazanie sie kilku dodatkow i patchy wowczas moze byc porywajaca. Sporo gracze pisza w temacie Elite w dziale offtopic tu na forum Ego.
Chetnie w to pogralbym, ale poczekam na jakis dodatek i patche. Poki co jest w co grac, wiec nie ma takiej lipy co by czlowiek wzdychal za brakiem takiej czy innej gry, to juz nie te czasy hehe aczkolwiek perspektywa gry w zgranej paczce brzmi naprawde swietnie!

szybka recka
https://www.youtube.com/watch?v=Bo_z76PgQYQ

i wiecej swiezych relacji
https://www.youtube.com/results?lclk=we ... ous+review
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Thu, 25. Dec 14, 23:02

Zrobiłem sobie mikołaja i sobie kupiłem. Nie mogę się przyzwyczaić do sterowania, na joysticku ciut niewygodnie mi się gra. Jest trochę inne sterowanie niż w X, jestem przyzwyczajony do ustawień jakie tutaj panują może dlatego kiepsko mi to idzie. A z lądowaniem na stacji to w ogóle nie daje rady. trochę joya, trochę klawiatury. Spróbuje na padzie. Jak ktoś lubi symulacje to pewnie szybciej to ogarnie, ja jestem handlarzem to mi to stwarza duże problemy. No cóż, trzeba będzie potrenować na samouczku.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Mon, 29. Dec 14, 00:24

Za dużo nie pograłem, ale moje pierwsze wrażenia: gra jest trudna i wymagająca. Bardzo wiele osób się od niej odbije tak samo jak od X-ów gdyż jest skomplikowane sterowanie. Żadna gra od czasów pierwszego X-a, nie stworzyła mi początkowo problemów tyle co Elite. Niby są w grze samouczki, ale jak dla mnie zrobione na odczepnego. Trochę więcej informacji jest na filmach z YouToube, ale osoby bez znajomości angielskiego to niezbyt wiele zrozumieją. Sterowanie jest trochę inne niż w X-ach, mam wrażenie że jest wzięte z symulatorów lotniczych. Dobrze że można robić własną konfiguracje, bo muszę się do niego przyzwyczaić. Rozumiem teraz narzekanie na pustki i to co wiele osób pisało (nie tylko tutaj ale i na forum Egosoftu), ale przy stacjach mógłby by jednak jakiś ruch. Zobaczymy co będzie dalej, jak więcej galaktyki odwiedzę bo jak narazie bida. Z lądowaniem już rozgryzłem o co chodzi, kwestia treningu bo trzeba się zbliżyć na pewną odległość i w miarę ustawić, a resztę robi automat. Ale to sam doszedłem bo z filmu nic nie zrozumiałem. Zbyt idealnie tam wszystko jest robione, fimiki sa robione za dokładnie, za szybko. trzeba kilka razy je obejrzec aby wyłapac ruchy, sterowanie. No i podstawa to słuchać co mówią na nim inaczej tragedia.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Kajdorf
Posts: 287
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Tue, 30. Dec 14, 01:33

Wg. mnie w obecnej formie Elite prezentuje się gorzej od Rebirtha. Jest zrobiona podstawa do świata gry i tyle. Elite ma jedynie przewagę w wielkości świata, bo jest co zwiedzać ale brakuje mi tej różnorodności sektorów. Co z tego że jest kilkadziesiąt milionów planet jak większość jest podobna do siebie, brakuje mi tej klimatycznej muzyki która charakteryzowała wiele sektorów, sporo z nich miało swoja unikalną. Tak samo ze stacjami, jak dla mnie to one wyglądają jak stacje handlowe a nie jakieś ośrodki przemysłu. Nie ma ruchu przy stacjach poza sporadycznymi kupcami. Brak mi jakiegoś odgórnego celu w grze, bo jedynie co możemy robić to kilka rodzajów misji, handel dla samego handlu i sporadyczne walki. Multi w tej grze z tego co pisali na GOLu (a bym się przychylał do tych opinii) to nie istnieje, jak nie masz znajomych to zapomnij o nim a o open to już wogóle, albo grze jako pirat. W momencie gdy zaczynasz z kimś walczyć od razu jesteś wystawiany na listy gończe co akurat mi się podoba, bo wiadomo piracisz to znaczy jesteś ścigany przez policje i łowców głów. Poza zbieraniem coraz większej ilości kasy, robieniu map, i wykonywaniu misji to tam nic się nie dzieje. Nie ma klanów, wspólnych misji, więc multi lezy i kwiczy. Co mnie wkurza? Lądowanie, jest momentami zbyt precyzyjne - może po prostu odwykłem od tego bo w X latam na autodoku. Zgadza się że wszystko robi automat ale najpierw trzeba się ustawić w odpowiedniej pozycji i pod odpowiednim. katem. Można niby mieć wpływ na frakcje, poprzez wspieranie handlem wykonywaniem misji ale to jakieś szczątkowe procenty. Kolejny pomysł który mi się podoba, ale żeby to miało jakoś przełożenie na mnie poza blokada dostępu. Nie wiem, jakieś unikalne bronie, statki, moduły. Nie wiem czy coś takiego jest bo jak na razie mam wrażenie ze wszędzie jest to samo tylko stopień rozwoju mnie blokuje. Jestem ciekaw ile będą kosztować dodatki, bo skoro skórki są po 12,5 euro to ile dodatek? 20-30? Jeśli tak to ktoś tu odwala niezły numer, i druga sprawa co będzie z tymi którzy nie są zainteresowani kupnem dodatków skoro nie ma trybu offline. napisze jeszcze raz to co pisałem wcześniej: gdy Egosoft wydał w podobnej formie X-Rebirtha to poszedł nie samowity hejt, i żeby się zrekompensować to dali możliwość pobrania DLC przed premierą. kto był zainteresowany to zrobił. A tutaj? Wątpię w to.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”