Steam i nie tylko - promocje, dyskusje i komentarze

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Tue, 8. Jul 14, 23:48

Jakby ktoś był zainteresowany to ostatnio zdobyłem kupony rabatowe -50% na Garrys Mod i Age of Empires II HD Edition, oraz -66% na Oblius w sieci Steam. Jak dla mnie są nieprzydatne, ale jak ktoś polował na te gry to chętnie oddam/zamienię na coś innego.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 9. Jul 14, 12:14

Poluje na Age Of Empires 2 HD, ale ten kupon jest bezcelowy. W regularnej promocji rabat ten siega -80 -75. Nie wiem po co Steam daje takie mizerne rabaty w tych kuponach, skoro ktos juz je dostaje z racji tego ze jestr stalym klientem to powinny one siegac tych granic jakie sa na sezonowych promocjach.

Sauron11 wrote:Alkohol, a fe!
Nie sprzyja rozgrywkom sieciowym, różne głupoty się wypisuje i wygaduje, a potem przeprasza Wink.
Oj tam, oj tam :) Kto jak kto, ale umiar byc musi.


PS. Tyle w temacie wczorajszego meczu :D
https://www.youtube.com/watch?v=RLZUKqpXYzU
[/quote]
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Fri, 11. Jul 14, 08:12

Bioshock, Darkness II, Bureau: Xcom declassified - wsszystko to za dolara. Można wyhaczyć jeszcze kilka gier na przekór wężowi w kieszeni lub połasić się na komplet poprzednich wraz z X-com Enemy unknown oraz Bioshocka Infinite za 20$. A wszystko to TUTAJ

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Fri, 11. Jul 14, 16:06

Dzieki za cynę :) Właśnie se zakupiłem za dolca The Bureau :) A mialem go kupic przy najblizszej promo.


ps. Mozna zakupic inne gry z tej promocji czy tylko na konto - jedna gra?


P.

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Fri, 11. Jul 14, 21:29

Nie no - płacisz dolca i dostajesz podstawową paczuszkę (wszystkie 3 wymienione), przebijasz choć o centa średnią kwotę (to akurat sięzmienia) i dostajesz wszystkie gry, za zapłacenie określonej kwoty - w tym wypadku 20$ - otrzymujesz do wszystkiego bonus, czyli dodatkowe gry.

Praktyczny przykład (odnośnie tej określonej promocji na tę określoną chwilę):
Płacisz 1,00$, dostajesz - The Bureau: XCOM Declassified, Bioshock, Darkness II.
Przebijasz choć o centa średnią (w tej chwili byłoby to 7,82$), dostajesz - The Bureau: XCOM Declassified, Bioshock, Darkness II, Bioshock 2, Spec Ops: The Line, Mafia II.
Płacisz 20,00$ lub więcej, dostajesz - The Bureau: XCOM Declassified, Bioshock, Darkness II, Bioshock 2, Spec Ops: The Line, Mafia II, Bioshock Infinite, XCOM Enemy Unknown.

A co do kupowania wielokrotnie na jednym koncie - osobiście nie mam pay pala więc umówiłem się z kumplem że następnym razem ja stawiam piwo w zamian za umożliwienie kupna. Kupił podstawową paczkę dla siebie, po odebraniu kodów kupił jeszcze raz jako gift, w wyniku czego otrzymał link przez który mogłem aktywować gry na swoim koncie.

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Fri, 11. Jul 14, 21:57

Sauron11 wrote:Alkohol, a fe!
Nie sprzyja rozgrywkom sieciowym, różne głupoty się wypisuje i wygaduje, a potem przeprasza ;).
Tani autorytaryzm wszystko jest dla ludzi, alkohol również. Glupoty wypisuje sie i na trzeźwo.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 20. Jul 14, 22:46

Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 20. Jul 14, 22:52

Nie można jednak zapominać, że Steam nawet w przypadku promocji jest bardzo drogą platformą i wiele gier już z rabatami, jest tam znacznie droższych niż w polskich sklepach. Tak właśnie jest z Wolfenstein: The New Order obecnym na wyprzedaży, który kosztuje 37,49 Euro, czyli w przeliczeniu około 142 zł. Tymczasem w polskich sklepach klucz można dostać już za niecałe 100 złotych.
Wyprzedaż wyprzedażą, ale jak to zwykle bywa jak się Polak napali to traci ;)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 29. Jul 14, 16:00

Risen 3
Waszym zdaniem dobry następca dla Skyrima? Wygląda interesująco na pierwszy rzut oka. W Gothica nie grałem, a do tego tytułu się to nowe cuś przyrównuje.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 31. Jul 14, 12:49

Mysle, ze to gratka dla fanow Gothica i poprzednich Risenow. Ja w Gothica nie gralem wcale, gralem natomiast w Risen 1 i byla to przyjemna gra choc do Skyrimowej miodnosci bylo jej daleko, w dodatku wkradala wen sie schematycznosc. Niedawno zakupilem sobie Risen'a 2, ktory jest w klimatach "karaibsko-pirackich". Bedzie to z pewnoscia fajna gra na wakacyjne granie.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Wed, 6. Aug 14, 11:57

Może i nie steam ale promocja. Kto używa origina to już pewnie wie.

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Thu, 7. Aug 14, 14:33

PAYDAY 2, a raczej oficjalna grupa na steamie ogłosiła (podobno już jakiś czas temu) pewien event - do momentu aż uzbierają 1,5 miliona członków grupy, co 50 tysięcy rozdają dodatkową zawartość do gry PAYDAY 2. Żeby jednak członkowie nie posiadający rzeczonej produkcji też coś z tego mieli, z okazji osiągnięcia pierwszych pięćdziesięciu tysięcy od 18.08 pierwsza część, czyli Payday: The Heist dostępna będzie przez 24h za darmo.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 8. Aug 14, 22:23

SourVenom wrote:Może i nie steam ale promocja. Kto używa origina to już pewnie wie.
Przy okazji się dowiedziałem, że jest promocja na tydzień darmowej gry w Battlefielda 4 :)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Fri, 8. Aug 14, 22:51

O tym nie pisałem bo tylko czasowe, tak samo jak było z Titanfallem

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 9. Aug 14, 14:58

Zawsze to możliwość wypróbowania czy już poprawili wszystkie bugi w BF4, z ceną już sporo zeszli, można się będzie skusić :).

A Titanfall mnie nadal nie przekonuje, odpuściłem całkowicie HAWKENa, wypisałem się z klanu i to koniec z wielkimi mechami na bardzo dłuugo ;).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Sat, 9. Aug 14, 20:18

Ja tam grałem trochę w Front Mission Evolved i miałem niedosyt, niestety multiplayer jest martwy i to był dla mnie koniec z tą produkcją :( A szkoda bo w singla grało się dość fajnie.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 13. Aug 14, 09:56

https://www.youtube.com/watch?v=tW08_3AdJF4#t=248
Prezentacja swiata w Wiedzminie

ciakawia mnie wymagania gry, dwojka w dniu premiery byla fatalnie zoptymalizowana. mam nadzieje ze tym razem sie postaraja w kazdym calu
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 13. Aug 14, 11:39

Pytanko do tych co grali w XCOM. Otoz mam na koncie od jakiegos czasu te gre w wersji podstawowej. Mam w planie zaczac w to grac i moje pytanie jest takie co jest lepsze? XCom w podstawce czy z dodatkiem EW? Z tego co slyszalem dodatek ten sporo zmienia w rozgrywce i laczy sie na stale z gra. Co wybrac i co lepsze w waszym odczuciu?
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Wed, 13. Aug 14, 19:30

Dokup Enemy Within! DLC ten dodaje sporo rzeczy do gry. Gra sie łatwiej, jest wiecej broni, dodatkowi przeciwnicy, wiecej roznorodnych map i misji.
Bez tego jest zwykła gra, z DLC robi sie duzo ciekawiej. W ogole Xcom to kawał dobrej roboty i godny nastepca starego X-coma. Ok, sa ,konsolowe uproszczenia' ale nie wplywa to dla mnie na ocene calosci.
Polecam gre goraco, najlepiej w jakims pakiecie ze wszystkimi DLC.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 14. Aug 14, 01:14

Wlasnie sprawdzalem, mam Xcoma z wraz dlc. Bede musial jedynie dokupic dodatek EW.
A co masz na mysli, ze gra sie latwiej? Ze poziom trudnosci jest obnizony, a gra niczym bulka z maslem, czy raczej chodzi o ulepszenia interfejsu i przyjemniejsza obsluge? Mam nadzieje ze to drugie, bo lubie wysrubowany trudnosci w takich turoweczkach :)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”