Steam i nie tylko - promocje, dyskusje i komentarze

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Steam i nie tylko - promocje, dyskusje i komentarze

Post by Sorkvild » Fri, 13. Jul 12, 11:02

W tym temacie mozna informowac siebie nawzajem, czy na Steamie sa jakies promocje i co aktualnie kupiliscie.

Ruszyla letnia promocja, ceny zmieniaja siejak w kalejdoskopie:D Trwa do 23 lipca, a co po 23 lipca? Koniec swiata? Wiecej promocji :D

Kto jeszcze nie ma, kram Egosoftu ma obnizki. Za 10E mozna nabyc Warpacka (AP+TC).
http://store.steampowered.com/search/?developer=Egosoft

Ostatnio nabylem min. Deus Ex (czesc pierwsza) or Red Orchestra II. Na co poluje: Endless Space, GTA San Andreas, L4D2, Garry's Mod, Portal 2[/u]
Last edited by Sorkvild on Thu, 23. Jan 14, 13:13, edited 3 times in total.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 13. Jul 12, 14:34

Trzeba było napisać wcześniej, mam te starocie w szafie (Deus Ex Antologia) i nie są mi już potrzebne ;). GTA SA też chyba gdzie się przewala na półce, nie grane od lat :roll: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 13. Jul 12, 15:28

Deus Ex'a ktory jest w moim ulubionym tytulem mam chyba w trzech egzemplarzach, zwyczajnie chce miec wiele ulubionych gier dostepnych na zadanie z chmury Steama. W dobie szybkiego internetu, gra instaluje sie blyskawicznie bez ciaglego siedzenia i mieszania plytami.
Niektore gry da sie zarejestrowac i dodac do swej biblioteki wpisaujc kod z pudelka, choc niekoniecznie wielu gier nie da sie zarejestrowac w Steamie. Chetnie bym sie pozbyl wielu pudelek i plyt, niech zyje cyfryzacja :D:D
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Fri, 13. Jul 12, 20:41

DeusEx 1 GOTY był wczoraj -75%.

Human Revolution jest godnym następcą. Trzyma klimat, fajnie się podchody robi no i obluguje pada wyśmienicie :) Ogólnie polecam jak ktoś lubi skradanki.

Na takie starocie czekam na Thiefa 2.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 14. Jul 12, 00:30

Kupilem DX'a chyba kwietniu za 2,5 euro, po 2,5 byl tez Invisible War. Wtedy rowniez byla promocja na Thiefa, po 2,5 kazda czesc.

Co do Human Revolution to zgodze sie, ze to godny nastepca-protoplasta. Fabula, postaci, tlo wydarzen bardzo przypomina wlasnie te pamietna czesc piersza czesc z progu millenium. Gra spelnia swoj cel, niemal na miare pierwowzoru z 2000 roku przyciagnela mnostwo nowicjuszy jak i weteranow, ukazujac im na nowo (lub od nowa) czym tak naprawde jest Deus Ex.

Jakis czas po ukonczeniu HR gry zabralem sie za dodatek 'Missing Link', ktory jest calkiem trudnym etapem w czasie pobytu Jenssena na chinskim frachtowcu. Gry skonczylem na najtrudniejszym poziomie trudnosci, setki razy wczytywalem, ale dawno sie tak dobrze nie bawilem przy tzw 'nowej grze' (gdzie zazwyczaj trzeba przec do przodu, ssac kciuka gdy jest sie rannym, ogladac cut scenki i skrypty akcji). Deus Ex HR jednak zobowiazywal do czegos wiecej!

Mieszane uczucia z przewaga negatywnych mam do ostatniej czesci gry czyli Invisible War (2003). O ile fabula byla swietna, to wykonanie i uproszczenia rozgrywki wprowadzily wiele frustracji i niezadowolenia.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Mon, 16. Jul 12, 08:10

Jest Superbox -75% ! Kupować :)

Warpack niestety nadal tylko -50%, czekam dalej :)

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 16. Jul 12, 13:00

Ale czad! Jakby tego bylo malo jest Fallout New Vegas Ultimate, na ktory tez poluje. Szkoda tylko, ze jestem w terenie i nie mam jak sfinalizowac transakcji :/ Ale lipa...
Chyba bede sie musial wiecej wykosztowac bo promo konczy sie za 7 godzin :/ O poranku gdy bylem w domu jeszcze bym zdazyl, ale kto o 7 rano zaglada na Stema, eeeh...
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Mon, 16. Jul 12, 13:29

Ja tylko dokupilem brakujace DLCi tez juz mam komplet.

jak chceszto moge zakupic jako prezent a pozniej sie wymienimy.
I tak juz mam jedna dodatkowa kopie F:NV Ultimate na handel.

Kupowac tez SaintsRow: TheThird! -75% z DLC. Nastepna taka okazja bedzie
na Swieta :)

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 16. Jul 12, 14:08

bufi, sprawdz PM :)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Tue, 17. Jul 12, 15:48

Summer sale trwa..

Nabylem dzis kompletna paczke GTA, wszystkie gry z serii jakie sie ukazaly do tej pory.

http://store.steampowered.com/sub/4466/ 15 euro, niezla okazja jak na tyle gier

oraz SW:Kotor, za 2,5 euro. Dawno temu w to chwile gralem, ale nigdy dluzej. Teraz mam ochote sie za to wziasc.

Bedzie w co grac przez najblizszy czas. Swoja droga, jak to mozliwe ze w GTA IV jeszcze nie gralem (u siebie)? Moze dlatego, ze San Andreas i Vice City sa tak zajebiste ;)

Kurcze, szkoda ze na steamie nie ma Freelancera.

Czekam, co sie jeszcze pojawi. Na oku mam jeszcze L4D2 i Garry's Mod.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Tue, 17. Jul 12, 19:03

Sorkvild wrote:Summer sale trwa..

Nabylem dzis kompletna paczke GTA, wszystkie gry z serii jakie sie ukazaly do tej pory.

http://store.steampowered.com/sub/4466/ 15 euro, niezla okazja jak na tyle gier
to troche przeplaciles :) WLasnie teraz jest za 7.5 ojro :)

Zasada jest taka, jesli cena nie dojdzie do -75% to nie kupujemy :)

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 18. Jul 12, 00:30

bufi wrote:
Sorkvild wrote:Summer sale trwa..

Nabylem dzis kompletna paczke GTA, wszystkie gry z serii jakie sie ukazaly do tej pory.

http://store.steampowered.com/sub/4466/ 15 euro, niezla okazja jak na tyle gier
to troche przeplaciles :) WLasnie teraz jest za 7.5 ojro :)

Zasada jest taka, jesli cena nie dojdzie do -75% to nie kupujemy :)

P.
[ external image ]

This is madness!



Nie no, powariowali do konca. Nie sadzialem ze to GTA zejdzie ponizej 10eu. Mimo to wciaz pociesze siebie, ze jest wiele tajniej niz w sklepie
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
LeWaR
Posts: 1472
Joined: Sat, 8. May 04, 16:33
x3tc

Post by LeWaR » Sat, 21. Jul 12, 21:53

Galactic Civilizations II Ultimate Edition za 7,49 e
Skrypty i spolszczenia do skryptów dla X3 Reunion, TC, Albion Prelude >> http://www.mamuthq.net.pl
C2Q 6600@2,4GHz | 8GB@1066MHz Ram | GForce GTX 460 1GB | Win7 64bit
XTC+XRM | Albion Prelude

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Sun, 22. Jul 12, 08:11

Ale GalCiv jest tylko -50%, można go kupić dużo taniej.

Ja polecam Evochron Mercenary jak ktoś nie ma.

[edit] zaczeło sie głosowanie na GalCiv -75%, czyli jakieś 3.75e.

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 23. Jul 12, 12:32

Promocja na prawie wszystie gry ze Steama konczy sie za siedem godzin, przez ten czas jeszcze mozna kupic jakies tytuly w dobrej cenie.

Albion Prelude jest za 4.99, zas WarPack (TC+AP) w cenie 9.99. Superbox w cenie 19.90 (normalnie za 39.99). Ostatni gwizdek jesli ktos nie ma ;)

Mysle, ze dzis cos jeszcze zakupie, jeszcze tylko nie wiem co ;)
W weekend kupilem min. Fallouta 3 wraz ze wszystkimi dodatakmi, za 4.99. Podstawka mnie nie urzekla, aczkolwiek klimat dodatkow wnioskujac z teaserow i opisow jest calkiem niezly. Wiadomo, ze New Vegas prezentuje, lepsze rozwiazania w dziedzinie gameplaya i rozwoju postaci to F3 z dodatkami w tej cenie jest kuszacy i mysle ze warto sporowac tej gry jeszcze raz, w razie czego zawsze mozna 'podreperowac' gre modami i fanowskimi patchami.
W ten weekend w wysmienitej cenie 3.00 był znany popularny zombie survival coop, czyli Left 4 dead 2. Gra ktos? Mozna by zrobic forumowy team :)

Co dalej, gdy promocja sie skonczy? Podejrzewam, ze wiekszosc cen wroci do normy (bedzie drogo) i beda sie pojawiac okresowe promocje na wybrane tytulu. Szalu nie bedzie, ale zawsze cos.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Tue, 24. Jul 12, 19:27

No i stało się :) X-superbox znowu -75% na stimie. Terran WarPAck rówież przecienionev:) Kto się skusi i potwierdzi czy klucz z Warpaka dodaje nowy dysk do foum?

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Tue, 24. Jul 12, 21:36

No prosze... znowu promocja :)

Z tego co czytalem na glownym forum, ta brazowa odznaka pochodzi wlasnie w warpacka.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Wed, 25. Jul 12, 20:33

Sorkvild wrote: Z tego co czytalem na glownym forum, ta brazowa odznaka pochodzi wlasnie w warpacka.
Dokładnie :) Wałaśnie jedną zanabyłem drogą kupna :) Brakuje mi złotej z Reuniona :) Ma ktos sprzedać? ;)

I to koniec promocji na te lato. Prawie wszsytko co chciałem kupiłem.
Żałuje, że Skyrim nie był przeceniony. Dobrze się trzyma. Fallouty GOTY wyszły chyba rok po premierze, a tu marne jakieś -50%. Czekam na Świąteczne Szaleństwo :)

P.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 25. Jul 12, 22:34

Moim zdaniem Superbox tez powinien gwarantowac te ikone, przeciez mamy to wszystko co w Warpacku. Co do tej ikony z Reuniona, musialbys miec chyba edycje pudełkowa. Ja mam chyba trzy kopie z roznych gazet, ale zadna nie daje kodu forumowego.

Co do tego Skyrima, to byl w przecenie na Steamie. Niestety nie u nas...
Na pewno widziales na glownej zdjecia, a w zasadzie brak zdjecia i napis - this game is not available in your country, czy cos takiego. Chodzi o to, ze wydawca w Polsce dystrybuuje gre tylko poprzez pudełka, ktore wymagaja Stema. Totalna bzdura, ale tak jest. Wiem to z forum Steam bo tam watek byl poruszany, nie chodzi tylko o Polske, ale inne kraje jak Czechy, Węgry, Ukraina...
Dla tej czesci Europy Skyrim, nie jest dostepny w dystrybucji Stema. Wpisz Skyrim w wyszukiwarce sklepu, a wyskoczy jedynie jakis darmowy addon dla Skyrima.

Teraz przyszlo mi do glowy, ze moze daloby sie zrobic Stema w jajo laczac sie przez jakies zagraniczne proxy. Ciekaw jestem czy gra bylaby dostepna :)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Wed, 25. Jul 12, 22:55

Sorkvild wrote: Teraz przyszlo mi do glowy, ze moze daloby sie zrobic Stema w jajo laczac sie przez jakies zagraniczne proxy. Ciekaw jestem czy gra bylaby dostepna :)
Przez VPN z IP innym niż Europa Wschodnia, albo kolega z Ameryki.
Ale akurat Skyrim nie wiem czy by zadziałał. Ta wersja jest na inny region, mogły by byc problemy ze steamem, z blokadą konta włącznie.
Ludzie tak rejestrują ruskie, tanie klucze przez VPN, ale ja nie ryzykuje :)

P.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”