Dowcipy, śmieszne strony, flashe, itp.

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
Urban
Posts: 674
Joined: Thu, 6. May 04, 19:58
x4

Post by Urban » Tue, 27. Nov 07, 15:09

Heh Rafio oczywiście - umiejętność śmiania się z samych siebie. (nie wiem co było w tym linku, ale dopuszczam możliwość, że nic specjalnego). Tylko dlaczego akurat załóżmy wierzący mają być tymi którzy pozwalają po sobie jeździć ile wlezie? Regulamin jest po to by uniknąć dywagacji, że "a to całkiem zabawne" "TO mnie obraża/znieważa" każdy ma tu się czuć w miarę dobrze, więc to jest asekuracyjne. Sau jako Mod ocenił jednak, że tamto mogło kogoś obrazić i było za mocnym "żartem" więc wyrzucił linka proste. Nie od nas zależy czy to jest "zabawne" czy "znieważające". Ja odpowiadałem w kwestii insynuowania przez Reel Mixera nierówności wśród użytkowników i karania za nie przestrzeganie regulaminu (tak ja to zrozumiałem).

Kończąc ten offtopic: Na serio uważasz że powinniśmy na wszystko pozwalać? Ze wszystkiego się śmiać? (nie jestem za tym by od razu palić gazety w którym coś złego o danej grupie jest napisane lub sobie z nich żartuje) Ale musi być granica. To jest tak teraz jako przykład śmiania się z siebie : Kościół zwróci raz po raz uwagę na coś mniej lub bardziej trafionego. Podnoszą się krzyki jaki on nietolerancyjny, zacofany sztywny , łotewa. Po czym ta sama strona jak tylko się coś źle na jej temat napisze/powie rozerwie na kawałeczki. To samo jest z żartami dotyczącymi koloru skóry, pochodzenia itd. Żeby uniknąć wojen na forum (różni ludzie się zdarzają) Powstał konkretny punkt regulaminu, a pilnowanie czy będzie on przestrzegany pozostawiono modom (którzy według mnie bardzo dobrze się tutaj spisuje :wink:).

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 27. Nov 07, 17:10

Dobrze powiedziane (napisane) :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Tue, 27. Nov 07, 18:15

Urban wrote:Heh Rafio oczywiście - umiejętność śmiania się z samych siebie. (nie wiem co było w tym linku, ale dopuszczam możliwość, że nic specjalnego). Tylko dlaczego akurat załóżmy wierzący mają być tymi którzy pozwalają po sobie jeździć ile wlezie?
A dlaczego mają być nimi muzułmanie, żydzi, i waszyngtończycy? (vide link maniego) Chociaż można przypuszczać, ze z powodu braku tychże na forum.
Urban wrote: Kończąc ten offtopic: Na serio uważasz że powinniśmy na wszystko pozwalać? Ze wszystkiego się śmiać?
Ale dlaczego odrazu popadasz z jednego extremum w drugie?
Urban wrote: To jest tak teraz jako przykład śmiania się z siebie : Kościół zwróci raz po raz uwagę na coś mniej lub bardziej trafionego. Podnoszą się krzyki jaki on nietolerancyjny, zacofany sztywny , łotewa. Po czym ta sama strona jak tylko się coś źle na jej temat napisze/powie rozerwie na kawałeczki. To samo jest z żartami dotyczącymi koloru skóry, pochodzenia itd.
To są "uroki" wolności słowa: Że każdy może w każdej sprawie wyrazić swe zdanie. Tym razem zamiast wyolbrzymiania, zaokrąglasz. A tego nie powinno się robić, bo wychodza kwiatki w stylu "kazdy Polak to zlodziej", "żyd to chciwiec", itp itd. Dlaczego z góry zakładasz, że wszyscy tylko czekamy aby skoczyć sobie do gardeł, z byle powodu?

EOT odemnie, jak chcesz, to zapraszam na PW.

User avatar
Reel Mixer
Posts: 496
Joined: Fri, 22. Oct 04, 20:15
x2

Post by Reel Mixer » Tue, 27. Nov 07, 19:00

Urban wrote:Jeżeli jesteś niewierzący to nie można urazić twoich uczuć religijnych, ale każde naruszenie innych punktów regulaminu jest tak samo traktowane niezależnie czy to zrobi ateista/ fanatyk itd., admin zwróci odpowiednią na to uwagę. (przecież nie spyta czy wierzysz w boga ...) Po prostu nie rozumiem o co tobie chodzi.
Powszechna nietolerancja wobec niewierzących odbija się w tym poście. Wystarczy określenie "niewierzący", aby w mniemaniu wielu można było obrażać taką osobę dowcipami rysunkowymi i innymi tego typu rzeczami, tak? No, bo wygląda na to, że takiej osoby nie można obrazić w tym kontekście. Skoro jedno niezbyt długie zdanie wywołało aż taką reakcję alergiczną, to widać, że nie ma sensu narażać się występując w ich sprawie.
Wielu ludziom nie wpadło do głowy, że tzw. "uczucia religijne" to nic innego, jak zasady życiowe, a takie posiada każdy, bez względu czy wierzy, czy nie? I bardzo łatwo obrazić niewierzących, politykom prawicowym nie sprawia to problemu. Nie każ mi pisać o możliwych obrzydlistwach, które można przypisać osobom o liberalnych zasadach życiowych nabijając się z nich.
EDIT: i rzeczywiście, nie warto ciągnąć tego dalej :-/.
EDIT2: zmienione parę niepotrzebnych odnośników osobistych.
Last edited by Reel Mixer on Tue, 27. Nov 07, 20:28, edited 1 time in total.
[ external image ] X3 - gram legalnie.
[ external image ]
Błękitny Grom znów na posterunku :).

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 27. Nov 07, 19:14

Skoro rozmowa zaszła tak daleko, napiszę tylko, że jeśli ktoś, niezależnie od wyznania lub jego braku, poczuje się czymś na forum lub przez kogoś urażony/obrażony, niech się zwróci do mnie/BQB i dokładnie opisze problem, a my postaramy się go rozwiązać.
Nie ma podziału na lepszych i gorszych. Wszyscy są równi, wszystkich obowiązuje ten sam regulamin forum i wszyscy powinni szanować siebie nawzajem, a w swoich wypowiedziach brać poprawkę na to, że są na forum osoby o innych poglądach.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Thu, 6. Dec 07, 11:40

http://www.youtube.com/watch?v=FMqftVhOuTw

zrobiło na mnie spore wrażenie , naprawdę fajna forma sztuki ! :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 6. Dec 07, 12:34

Pomysł juz sprzedany firmie BMW czy tylko wykorzystany w reklamie? :roll:

Sama mechanika tego jest super, siła wiatru napędzająca tyle odnóży jednocześnie. Ciekawe jak z praktycznym wykorzystaniem? Cała konstrukcja jest chyba zbyt lekka by unieść człowieka...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 8. Dec 07, 01:29

Z kategorii "redneck" na YouTube :).
Np. taki (imo fajna oryginalna końcówka ;) )

Albo to. Śmiać się czy płakać? ;).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Tue, 11. Dec 07, 11:37

http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Tue, 11. Dec 07, 13:26

Te levele miazdza :]

Ale bluzgi zadnemu hardcorowemu playerowi nie sa obce.

Pograjcie sobie w pozniejsze levele flashowej gierki "N" metanetu :)

boto
Posts: 324
Joined: Tue, 25. Jan 05, 19:25
x3tc

Post by boto » Thu, 13. Dec 07, 19:19

jednak angielski język jest ubogi w przekleństwa ;)

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 13. Dec 07, 19:27

Wiesz co Boto, nam, ostatnio na wspaniałym i arcyciekawym wykładzie pt: "Metodologia pracy umysłowej", wykładowca powiedział, że studenci go wcale nie zachwycają pod względem inteligencji i słownictwa, bo jak się przechadza przez korytarz, to tylko słyszy: "Ku&*&$, Ch#%#$, Pie@#$%", a wolałby raczej usłyszeć wyszukane przekleństwa od choćby z Witkacego czy Stachury :P. Padliśmy, jak nam to powiedział - jedyny plus tego wykładu, to to, że wszyscy się przynajmniej obudzili :lol:
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Fri, 14. Dec 07, 10:26


User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Fri, 14. Dec 07, 10:39

Rozwalił mnie komentarz jednego z Jutobowiczów: "owned" - i wszystko jasne :D.

Ciekawe też, czy upiekli sobie później tego gołębia i zjedli ? :P
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 14. Dec 07, 11:19

Fajny ten grill, pełna konsternacja i wybuch śmiechu, a biednego gołąbka nikt nie żałuje :roll: .
Mi się spodobał ten filmik. Amerykańska prowincja, miejsce nieskażone myślą ;). Fajne efekty na końcu :wink: .


User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Fri, 28. Dec 07, 23:51

Ku przestrodze przed przyjmowaniem anabolików

http://www.sfd.pl/sad%C5%82o_na_czole__ ... 71488.html

Warto pobieżnie przejrzeć te 26 stron, język niewybredny (cóż, takie środowisko :) ) ale można się pośmiać z fotomontaży :)

User avatar
MaxDyner
Posts: 93
Joined: Sun, 25. Nov 07, 12:36

Post by MaxDyner » Sat, 29. Dec 07, 15:27

http://www.galumpia.co.uk/adult/adult_2.htm
Zanim się oburzysz kliknij na którekolwiek zdjęcie po prostu LOL
Głupiec narzeka na ciemność , mędrzec zapala świecę.
Dużo ludzi nie wie, co z czasem robić. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu .
MY BEST FRIEND GOOGLE ;)

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Sun, 30. Dec 07, 23:06

znalazłem bardzo fajny klip zespołu "Grupa Operacyjna"

http://www.youtube.com/watch?v=KHRleh3l ... re=related

jak nie lubię hip hopu, tak muszę przyznać że bardzo przyjemnie się ich słucha :)

User avatar
Michal.R
Posts: 269
Joined: Fri, 3. Sep 04, 22:11
x4

Post by Michal.R » Fri, 29. Feb 08, 23:44

"There is no spoon!"

Current PC: ASUS PRIME X370-PRO ||| Ryzen 7 1700x ||| ASUS RTX 3060 Ti DUAL OC V2 8GB ||| HyperX Fury 2x8GB DDR4 ||| LG 27GL850-B :O
Old PC: MSI Z87-GD65 ||| i7 4770K ||| Asus GTX 1060 Dual 6GB OC ||| Crucial 2x8GB DDR3 ||| LG IPS277 :P
Very old PC: MA770T-UD3P ||| Phenom II X4 955 ||| GoodRam DDR3 4GB 1333MHz||| HD4850 512MB ||| LG W2252TQ :D
Very very old PC: Asrock Dual-Vsta ||| A64 3000+@3500+ ||| Radeon x1950 Pro 256/256 ||| 2048 DDR 400MHz ;)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”