X3 AP Problem z odległością sprzedaży

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
BlackKnight93
Posts: 42
Joined: Tue, 26. Apr 11, 10:14
x4

X3 AP Problem z odległością sprzedaży

Post by BlackKnight93 » Sat, 28. Jan 17, 18:48

Witam.
Mam następujący problem. Mam wybudowaną kopalnię krzemu L oraz przydzielone po jednym TS do zakupu ogniw i sprzedaży płytek. Jak z zakupem ogniw nie ma najmniejszych problemów to przy sprzedaży zaczynają się schody. Cenę ustawiłem na 625 kredytów (znajduje kupca w odległości 15 skoków. Problem w tym, że TS nie chce ruszyć 4 liter jeśli odległość jest większa niż 9 skoków. Jakieś podpowiedzi?
Nadmienię, że statek ma zapas ogniw na 100 skoków a stacja ustaloną odległość skoków na 50, ogniw zapas zawsze w kopalni.
Czy jeśli zakupię Handlowe polecenia MK3 i wyszkolę pilota na 25 poziom to wtedy będzie bardziej rozgarnięty jeśli przydzielę go potem do fabryki?
X3:R; X3:TC & X3:AP

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 3. Feb 17, 08:04

Po pierwsze Handlowe Mk3 slużą jedynie do puszczania statków z poleceniem handlarz sektorowy/wszechświatowy. Natomiast w swej fabryce mógłbyś jedynie zostawić statek zaopatrzeniowy, a cenę produktu końcowego ustawić o jeden mniej niż cena średnia, wówczas statki same będą przylatywać po urobek, który będzie schodził na pniu. Jeśli chciałbyś robić handel po wysokich cenach musiałbyś wyszkolić agenta handlowego (CAG).
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
BlackKnight93
Posts: 42
Joined: Tue, 26. Apr 11, 10:14
x4

Post by BlackKnight93 » Fri, 3. Feb 17, 14:36

Dzięki za odpowiedź.
Tak staram się sprzedawać po optymalnych cenach dla maksymalnego zysku. CAG. Z tego co wyszukałem jest to jeden z elementów w X³AP All In One Bonus Package. Gram w wersję PL. Czy instalacja nie spowoduje wystąpienia red textów albo i czegoś gorszego? Temat o spolszczeniu znalazłem http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=340903 Ale link z stopki Yacka coś nie działa(jak i chyba cały Mamut). Czy jest gdzieś dostępne spolszczenie- wujek google nie chce pomóc.
X3:R; X3:TC & X3:AP

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 3. Feb 17, 16:36

Niestety, ale nie ma oficjalnego tłumaczenie dla BP. Dlatego lepiej dać sobie spokój z wersją polską i grać w angielską, nie ma wówczas żadnych problemów czy to z oficjalnymi dodatkami czy opcjonalnymi skryptami.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
BlackKnight93
Posts: 42
Joined: Tue, 26. Apr 11, 10:14
x4

Post by BlackKnight93 » Fri, 3. Feb 17, 16:40

No ok, Nie potrzeba oficjalnego tłumaczenia do szczęścia - fanowskie w pełni wystarczy. Masz w posiadaniu jakiś link co mógłby naprowadzić mnie na tłumaczenie o którym wspominał Yacek w temacie wspomnianym wcześniej?
X3:R; X3:TC & X3:AP

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 3. Feb 17, 19:23

Polskie repozytorium padło, musiałbyś na forum xudb popytać, może ktoś z forumowiczów ma to na dysku i się podzieli.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
BlackKnight93
Posts: 42
Joined: Tue, 26. Apr 11, 10:14
x4

Post by BlackKnight93 » Thu, 27. Apr 17, 23:00

Problem rozwiązany - informacja dla tych co mogą szukać rozwiązania z spolszczeniem Bonus pack - na stronie Ego BP jest bez polskiej wersji. Natomiast w wersji dostępnej na Steam BP ma już wmontowaną wersję PL. Więc wystarczy pobrać BP prosto z Steama http://store.steampowered.com/app/23596 ... s_Package/
X3:R; X3:TC & X3:AP

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”