Problem na początku gry

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Venus8
Posts: 78
Joined: Tue, 20. Jan 15, 12:27

Problem na początku gry

Post by Venus8 » Tue, 20. Jan 15, 12:39

Siema
Zaraz po zatrudnieniu kapitana na transporter, nasza nowa znajoma radzi zatrudnić jeszcze mechanika i oficera od urządzeń defensywnych. Zaraz po tym pojawia się u mnie problem, oboje są na pokładzie transportowca a zadanie w tym momencie polega na tym zeby naprawić nasz myśliwiec. Po tym jak dam mechanikowi polecenie przeniesienia się na myśliwiec, wskazowka do questa mowi zebym wrocil na Albion'a no i tak tez robie. Wydaje mi się ze tutaj cos sie popsulo. Kiedy pytam mechanika o stan statku w okienku mam informacje, że nie ma nic co wymagało by naprawy a w szczegolach informacja na temat statku pokazuje, że stan kadłuba jest na poziomie 89%. Ten mechanik ma umiejętność na poziomie trzecim, przez to co pokazywała mi wskazówka do zadania zaczolem myśleć ze chodzi o to zeby zatrudnic jeszcze jednego mechanika ktory bedzie zajmowal sie drugim statkiem. Ten drugi mechanik ma 5gwiazdek jesli chodzi o naprawy i tez nie jest w stanie naprawic uszkodzonego poszycia. Troche się pogubiłem, nie wyskoczyla mi zadna informacja o braku surowcow do napraw, ani nic takiego. Pewnie wiecie o co chodzi?:)


Duzymi statkami już latacie?

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Re: Problem na początku gry

Post by bufi » Tue, 20. Jan 15, 15:07

Zapytaj sie mechanika na jakiejs stacji i powiedz mu zeby naprawil skunka.

Venus8
Posts: 78
Joined: Tue, 20. Jan 15, 12:27

Post by Venus8 » Tue, 20. Jan 15, 19:46

Dzięki, dostałem info kilka godzin temu na angielskim forum. Chwilę temu załadowałem transportowiec bateriami i zastanawiam się teraz gdzie je sprzedać.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”