Dzialo Gaussa

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Neofita
Posts: 10
Joined: Wed, 15. Dec 10, 11:18
x3tc

Dzialo Gaussa

Post by Neofita » Fri, 20. Jan 12, 15:47

Znalazlem na mapie Scorpa fabryke ktora produkuje amunicje do tego dziala jednak za diabla nie moge zlokalizowac w stoczniach fabryki produkujacej te dziala.
Mapa pokazuje ze w sektorach istnieja kompleksy ciezkiej broni czy jakos tak ale nie widze moaliwosci kupna takiego kompleksu
Moze wystepuje pod inna nazwa albo ktos wie jak sie nazywa fabryka i gdzie ja znajde no szukam juz pare godzin i nic.
Z gory dziekuje za wyjasnienie.

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Fri, 20. Jan 12, 16:25

Skoro masz mape Scorpa to w pisz w okno wyszukiwania "Działo Gausa" i zaznacz ilość sztuk >= 1 znajdzie Ci zarówno doki zaopatrzeniowe gdzie można je kupić, jak i Kuźnie dział Gausa.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Neofita
Posts: 10
Joined: Wed, 15. Dec 10, 11:18
x3tc

Post by Neofita » Fri, 20. Jan 12, 16:35

wynajduje doki i fabryki ale ja sie pytam gdzie moge kupic fabryke?
Tego mi nie znajduje chyba ze tej fabryki kupic nie mozna to inna sprawa

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Fri, 20. Jan 12, 16:53

Myślałem że cię naprowadzę, ale widać trzeba kawę na ławę.
Działo Gausa dostępne jest w Dokach Teladian. Produkowane jest w Kuźniach dział Gausa. Terez patrzysz do Stoczni Teladian i szukasz fabryki o nazwie Teladiańska Kuźnia Dział Gausa. I już wiesz co kupić.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”