[X3 TC] wsparcie

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Chudini
Posts: 9
Joined: Sun, 28. Oct 07, 19:07
x3tc

[X3 TC] wsparcie

Post by Chudini » Thu, 1. Dec 11, 17:42

Witam wszystkich. Rzadko pisze na forum więcej starm się czytać. Mam jedno pytanie związane z wezwaniem wsparcia. Wiem, że należy skontaktować z kapitanem największej jednostki i tutaj jest wszystko jasne, ale w trakcie komunikacji z kapitanem obojętnie jakiej jednostki mam do wyboru zapytania "standardowe": gdzie stocznia, gdzie dok zaopatrzeniowy, użyłem broni przez przypadek i prosze o wybaczenie :) na przemian z poddaj się. Próbowałem jak byłem atakowany, próbowałem jak byłem nie atakowany, próbowałem w różnych sektorach i nic. Do tej pory jakoś sobie radziłem, ale robie teraz misję 10 z Final Furry i widze czerwnono na radarze, a ka w M6. Swojego wsparcia raczej nie mam oprócz paru M3 i Vidara. Mam 36 mln kr więc kupno np Osaki nie wchodzi w grę. Zręsztą wolałbym skończyć cała fabułę i później rozbudować imperium. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

bufi
Posts: 1343
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Re: [X3 TC] wsparcie

Post by bufi » Thu, 1. Dec 11, 17:59

Waniliowa wersja gry nie ma opcji wsparcia ze strony NPC. W ktorej z fabuł jest wsparcie ale to tylko narzucone przez skrypt fabułowy.
Rozbudowe Imperium polecam zacząć jak najszybciej. Misje fabuł będzie łatwiej przejść. Szczególnie do HUBa będziesz potrzebował masę fabryk aby ją skończyć w akceptowalnym czasie.
36mln to spory kapitał. Zajmij się może górnictwem mobilnym aby zwiększyć zasobność portfela i buduj już fabryki, chipy będą ważne w dalszej części gry.

p.

Chudini
Posts: 9
Joined: Sun, 28. Oct 07, 19:07
x3tc

Post by Chudini » Thu, 1. Dec 11, 18:28

Dziękuje bardzo. Więc przerwa w fabule i robimy imperium, a ja myślałem, że dam rade w tym M6 a tu lipa. Więc dziś biore się do roboty :) Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Thu, 1. Dec 11, 19:23

Nie jestem do końca pewny, ale opcja wezwania wsparcia jest możliwa (nigdy nie wzywałem, ale widziałem taką możliwość). Wymagana jest Licencja Policyjna danej rasy i bardzo wysoka reputacja (chyba min. 8 poziom) u tej rasy.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Chudini
Posts: 9
Joined: Sun, 28. Oct 07, 19:07
x3tc

Post by Chudini » Thu, 1. Dec 11, 20:04

Licencję mam u Argonów co do reputacji to mam +9. Yacek tez mi się wydaje że kiedyś widziałem taką opcję do wyboru, ale teraz jakoś mnie chyba nie lubią i nie dają możliwości poproszenia o pomoc. Może to i dobrze jest kolejny cel i to daleko idący cel polegający na stworzeniu "imperium" a przynajmniej podstaw do jego stworzenia. Bez konkretnego celu ta gra szybko się nudzi. Pozdrawiam i dzięki

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 2. Dec 11, 14:06

Wsparcie o pomoc mozna bylo wezwac w X2, kiedy to kazda ze stacji miala przypisana niewielka ilosc mysliwcow przeznaczonych do jej obrony. W X3 ta opcja dialogowa pozostaje ozdobnikiem podobnie jak opcja - poddaj sie.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”