Dalsi cesky/slovensky hraci?

Moderator: DJ Die

User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

Post by Mazuur » Thu, 10. Jan 13, 12:22

Vidim ze je to uz skoro rok co sem nekdo napsal a jelikoz jsem obyvatelem CR, tak jsem se rozhodl sem neco napsat. Zatim jsem hral jenom X2, ale v nejblizsich dnech si poridim X3R (uz to planuju asi rok, ale nejak jsem se k tomu jeste nedostal :) )

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sun, 13. Jan 13, 19:55

Já jsem hlavně zvědavý na to jak dopadne Rebirth.
Bioware s EA si vzali k srdci co chtěli hráči (zákazníci) a třetí díl Mass Effectu je z celé trilogie nejoptimalizovanějším dílem (i kvuli Multiplayeru)

Dle videí Rebirth bude super...
Bože to čekání mě zabije...

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 19. May 13, 15:12

Hlásim sa sem ako fanúšik série X zo Slovenskej republiky. Hrám už od 2004 a mám každý diel, origo. Browsujem však len anglické fóra, sem moc nechodím.

rado_shadow
Posts: 2
Joined: Fri, 20. Sep 13, 19:55
x3ap

Post by rado_shadow » Sat, 21. Sep 13, 11:30

mno tak sa hlasim do sluzby ako spokojny majitel vsetkych dielov okrem 4. :D

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sat, 21. Sep 13, 12:36

rado_shadow wrote:mno tak sa hlasim do sluzby ako spokojny majitel vsetkych dielov okrem 4. :D
X4 neni a ani nebude :P
Si si pomylil asi s X Rebirth.
To neni štvorka, ale kompletne nová séria. Reset. :)
Na anglickom fóre by ťa za takúto chybu ukameňovali. :)

rado_shadow
Posts: 2
Joined: Fri, 20. Sep 13, 19:55
x3ap

Post by rado_shadow » Sat, 21. Sep 13, 12:41

aha, no to mi je fuk :P som este nadseny, ze to mam vsetko original a idem skusit prejst prvy diel :-) inak nevies ci mam zacat s Beyond the frontier alebo rovno ist na X-Tension? to by mal byt tusim datadisk iba

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sat, 21. Sep 13, 13:56

Odporúčam najprv XBTF.

Mates31cz
Posts: 19
Joined: Tue, 24. Aug 10, 00:48
x4

Post by Mates31cz » Sat, 21. Sep 13, 15:42

Zdravím, chtel bych se zeptat jestli nekdo z hrajících nenasel zpusob jak tuto hru hrat multiplayerově

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sat, 21. Sep 13, 18:50

Mates31cz wrote:Zdravím, chtel bych se zeptat jestli nekdo z hrajících nenasel zpusob jak tuto hru hrat multiplayerově
Kedysi bola jedna skupinka modderov čo robili špeciálny môd ktorý zmenil X2 The Threat na MMO hru. Ale žiaľ, prestalo sa na tom pracovať a zrušilo sa to. Engine a spôsob hry to nedovoľuje.

Nie, zatiaľ sa nedá hrať X cez MP.

Ale niekedy (nie skôr ako 2015) MOŽNO bude možné hrať novšie Xká cez CO-OP.


(niečo na spôsob minecraftu, druhý hráč sa proste prihlási do tvojho sveta, pomôže ti, porobíte dačo spolu, a keď odíde tak hráš ďalej sám)

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Mon, 23. Sep 13, 01:40

Earth ultimatum IV. wrote: Kedysi bola jedna skupinka modderov čo robili špeciálny môd ktorý zmenil X2 The Threat na MMO hru. Ale žiaľ, prestalo sa na tom pracovať a zrušilo sa to. Engine a spôsob hry to nedovoľuje.

Nie, zatiaľ sa nedá hrať X cez MP.
Budu oponovat

X2TT existoval mod který vytvořila Ruská skupina ve spolupráci se stejnou skupinou, která dělala MP pro TES V Skyrim

Mod fungoval jako běžné přihlášení přes IP na PC jiného hráče pomocí konzole, po patchi už přímo pomocí grafického rozhraní v menu hry.

MP se ale típl z několka důvodů:

1) nefungovala tam spousta věcí, hráči tak mohli společně jen bojovat (nebo proti sobě) ale bohužel neexistoval žádný způsob jak jim zamezit užívání a uprav přes script editor vkládání lodí, upravy síly laserů atp...

2) byl problém že hráči používali ruzné upravy hry (retexturizace lodí atp.) což mělo za následek časté padání hry (opravdu hodně časté).

3) nefungovalo spousty puvodních věcí hry, především co se obchodů týče, hráči nemohli vlastnit stanice (což zamrzelo)

4) byl i občas problém s jazyky (ti co se nevyznali v azbuce prostě problém)

5) Mod se jmenoval: "Nový pohled" (510MB) byl ke stažení na ruzných uložištích, načež byl časem poskytovateli odstrněn, kvuli (mé oblíbené hlášce)
"Software je chráněn ochranou výrobní známkou, pro porušování (bla bla bla) byl ze serveru odstraněn"

6) Skupina se rozpadla, někteří se začli podílet na spolupráci s TalenWords (u hry M&B) ale to nevím jistě, další to vzdali jelikož jich bylo málo.



Pokud byla i nějaká jiná skupina, která se o to pokoušela , tak nevím (možná i bývalí členové s někým, nevím netuším) ale MP "fungoval"

Mates31cz
Posts: 19
Joined: Tue, 24. Aug 10, 00:48
x4

dik

Post by Mates31cz » Mon, 23. Sep 13, 09:12

Dekuji za odpoved. No skoda ze to nekdo dal nezkousi treba se v AB neco zmenilo. :) tak snad bude neco takoveho aspon v X Rebirth

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Mon, 23. Sep 13, 14:01

TTenk wrote:

Sorry, pomýlil som sa, myslel som X3TC :) na X2 nebolo nič.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 21. Aug 14, 15:41

Pokiaľ viem, v EVE má hráč len jednu loď.
Nemôže mať traderov, stanice, flotily. Je proste sám.
Hral som to, ale proste ma to nebavilo. Je to iné, a je to prázdne.

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Tue, 25. Nov 14, 11:28

Ahoj vsichni...

TTenk smekam, dobre znalosti a pekne podane...

Ja tuhle hru mam moc rad defakto, tolik her jsem zase nehral ale s X2 jsem zacinal... Pak prisel X3 Rebith a pak TC a u me super Hra AP... No a ja to hral s dost velkyma pauzama a i na preskacku...
Par veci ve hre jeste nechapu jako treba jak nastavit tovarnu krome prikazu prevodu penez. Nebo co dela ten obchodni agent v lidi, sektorove a vesmirne obchodovani chapu ale tem uplne dole prikazum nerozumim tusim ze to je komoditni agent bo co...
Jinak EVE jsem nehral ale kdyz o tom slysim ani me to nelaka hlavne tam neni cestina...
Jako X3 v podani EVE s vylepsenou grafikou by bylo asi bezkonkurencni...

Jinak jak jsem napsal tuto hru hraji s prestavkami hodne dlouho tak je na case podporit komunitu i kdyz tuto skvelou hru asi moc lidi nehraje ona je moc narocna na cas totiz... Jo jasne pribeh jde proletet jasnyse ale kdo si tento skvost chce vychtnat musi ji dat nutnou davku casu...

TAKZE SE HLASIM PASACI...

blueduna
Posts: 1
Joined: Sun, 15. Mar 15, 09:33
x3ap

Post by blueduna » Sun, 15. Mar 15, 10:02

Hola hola, hlasim se do rad priznivcu X3. Tento tyden jsem zakoupil X3 Gold na Steamu.

Drive jsem hodne hral Elite a kdyz jsem videl, ze X3 vyslo na linux, tak jsem neodolal. Navic to bylo ve sleve a dat bratru necelych 9 euro za takovy pekny kousky (X3TC and X3AP and X3R Bundle Retail ) je v podstate zadara ne :)

Jelikoz X2 nemam a nikdy sem tuto radu nehral, tak jsem ted ve fazi badani v ovladani a co to vsechno umi.


Je tady jeste nekdo kdo hraje hry na linuxu a ma steam ucet?

reeboker
Posts: 3
Joined: Thu, 5. Feb 15, 15:04

Post by reeboker » Tue, 2. Jan 18, 00:49

Nekdo by se nasel, ale mam za to ze tu CZ forum tak nejak chciplo. :D

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 28. Apr 18, 18:15

Ono bohužel tak nějak umřelo v podstatě celé fórum, uvidíme, co s tím udělá X4. 8)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Rail_Balco
Posts: 146
Joined: Sat, 28. Jul 07, 21:29
x4

Re: Dalsi cesky/slovensky hraci?

Post by Rail_Balco » Sat, 17. Nov 18, 09:28

Tak co, je to jeste nekdo z Cech kdo se tesi na X4? Nebo si vsichni sbalili saky paky a vypadli jinam?
PLEASE CHECK LUGGAGE FOR LEFTOVER COOKIES

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Re: Dalsi cesky/slovensky hraci?

Post by GiordannoG » Fri, 23. Nov 18, 20:07

Jasně, já se těším... :D
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

Nargon
Posts: 25
Joined: Sun, 27. Mar 05, 11:26
x4

Re: Dalsi cesky/slovensky hraci?

Post by Nargon » Thu, 29. Nov 18, 12:35

Jo těším se už skoro 2 měsíce od doby co jsem si předobjednal X4. Jinak jsem vypadl do anglické části fóra, protože tady to bylo dlouhou dobu mrtvé.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”