Dalsi cesky/slovensky hraci?

Moderator: DJ Die

Gonzo Sumo
Posts: 1
Joined: Sat, 11. Sep 10, 15:58
x3tc

Post by Gonzo Sumo » Mon, 13. Sep 10, 13:21

Ahoj Kluci, hral jsem uz asi vsechny X-ka, ale mam ted oficialne nove koupeny X3TC takze budu spise na tomto foru. V kazdem pripade drzim palce.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Thu, 23. Jun 11, 23:11

Chocho wrote:Tak je nas z 15 milionu 5 ... ale kdyz jeste par let pockas, tak se ten pomer urcite vylepsi.
tak sem par let pockal.... vylepsil se ten pomer? :)

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Fri, 24. Jun 11, 18:23

Abras wrote:
Chocho wrote:Tak je nas z 15 milionu 5 ... ale kdyz jeste par let pockas, tak se ten pomer urcite vylepsi.
tak sem par let pockal.... vylepsil se ten pomer? :)
tak prý už je nás 7 : 15 000 000 :D

wladdim
Posts: 1
Joined: Sat, 25. Jun 11, 13:02
x3tc

Post by wladdim » Sat, 25. Jun 11, 13:05

Dalsi hrdy majitel X3:TC! originalku mam dlhsiu dobu ,no cas som si nasiel az teraz.

pupoDD
Posts: 2
Joined: Thu, 30. Jun 11, 14:22
x3tc

Post by pupoDD » Thu, 30. Jun 11, 15:22

Ahojte som dalsi v poradi ktory si kupil origos hru, tak nejak sa do toho dostavam ale je to fakt super hra. Dobre ze je hra na trhu uz viac ako tri roky a az tento rok som sa zacal zaujimat o vesmirne simulatory a viacery mi odporucili prave X3 tak som si ju kupil a vobec niesom sklamany prave naopak :D

Ludvigcz
Posts: 1
Joined: Tue, 12. Jul 11, 13:23
x3tc

Post by Ludvigcz » Tue, 12. Jul 11, 21:18

Také jsem nový... A hned se vytasím s dvěma otázkama... Jakej Mod je podle vas nej? a jak je to s tím online multiplayer hraním... hodně sem o to našel na germánském fóru ale s mou němčinou to není moc dobrý... defacto znám jen fráze tipu ruce vzhůru atd... no a na english sem toho moc nenašel takže jestli by jste o tom tady někdo mogl něco napsat byl bych vděčný...

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Wed, 13. Jul 11, 10:28

Co se týče modu, tak ti každý odpoví asi jinak. Podle mě je nejlepší hrát bez modů, ale záleží na vkusu. A co se týče multiplayeru, tak ten zatim není a nejspíš ani v Rebirthu nebude. Ale Egosoft tvrdil, že prej někde bude, tak uvidíme, jestli bude a co vznikne.

Hadiak
Posts: 1
Joined: Fri, 15. Jul 11, 15:38
x3tc

Post by Hadiak » Fri, 15. Jul 11, 15:42

tak uz nas je minimalne 8 :)

dlho bola na steame vo wishliste a teraz - ked bola akcia tak som neodolal.

skoda, ze som stratil svoj stary savegame, ale neva, buster je stale paradna lodicka :D

EDIT: podarilo sa mi najst stare saves; je to hned rozdiel ked ma clovek nie 6k ale 48m :) (ale pojdem odzaciatku... tam je to zaujimavejsie.)

baltaxxl
Posts: 7
Joined: Tue, 26. Jul 11, 20:34
x3

Post by baltaxxl » Mon, 8. Aug 11, 20:09

ahojte, náhodne som kúpil x3-reunion, vôbec som netušil, o čo ide, za 3 éčka anglický originál, no nekúpte to. Rok mi to ležalo na polici, až teraz som nejako našiel čas preskúmať, čo to je. Musím povedať, že vcelku podarený simulátor, akurát v tom príbehu som zamrzol na pretekoch, takže len tak skúmam okolité sektory, kým bude znovu inšpirácia. :)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Mon, 8. Aug 11, 21:33

zavody jsou jednoduche, musis take pouzivat otaceni a krokovani s lodi. moc ti to pomuze
a taky nelitat od branky k brance
minimalne planej prulety s planem na nalet do te dalsi
3,4 pokusy a budes si i pamatovat zhruba, kde lezi dalsi brana-to je nejvetsi problem, najit rychle dalsi misto k pruletu a neztracet cas hledanim

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 5. Sep 11, 15:22

A taky hodně pomůže doletět téměř ke startovní pozici, pak se otočit, odletět tak 10 12 kiláků, otočit se zase zpátky, rozletět se na start a nebrzdit. Proletíš skrz a uděláš si tak celkem slušnej náskok.

baltaxxl
Posts: 7
Joined: Tue, 26. Jul 11, 20:34
x3

Post by baltaxxl » Wed, 21. Sep 11, 21:01

vďaka za rady, ale ešte som sa ku pretekom nejako nedostal, jediné, čo som si všimol, že súperi mali max. rýchlosť asi 550 a moja krabička asi 450 a ľahko ma hneď po štarte obehli. Teraz mám už takmer celú mapu odkrytú, tie špeciálne sektory nerátam. Trochu ma zarazilo, že som v misii o záchranu sektora poľahky zlikvidoval na Busteri celú flotilu xenonov a v druhej misii už na nove aj K. Síce som mal samé "rotačníky" :) , ale chovanie nepriateľov bolo tupé, svorne sa venovali lokálnej obchodnej stanici a mne venovali pozornosť až vtedy, keď sa im prášilo z trupu, čo bolo pravda neskoro. A vrchol bezmocnosti bol súboj s K, ktorý sa zaplietol s blízkym asteroidom a v podstate ani nekládol veľký odpor, stačilo nalietavať, aj tak sa snažil prednostne útočiť na obchodnú stanicu. Viac ako 6 M odmeny potešilo. :)

Julian.Gardna
Posts: 11
Joined: Mon, 16. May 11, 17:51

Post by Julian.Gardna » Thu, 29. Dec 11, 22:03

Já jsem taky český hráč. Mám X2: The Threat a přemýšlím o pořízení X3: Reunion.
I am founding people who play X-serie from Benešov.

MartinKopilec
Posts: 3
Joined: Sun, 28. Feb 10, 13:41
x3tc

Post by MartinKopilec » Sun, 1. Jan 12, 20:52

Tak ja som do serie X fanatik uz asi 4 roky...vsetko zo zacalo X2: The Threat potom samozrejme X3: Reunion a nakoniec som si ako spravny fanusik konecne kupil X3: Terran Conflict a ten hram uz cca 2 roky s mensimi prestavkami...
Na fore som uz registrovany dlhsie ale doteraz som nemal nejako cas sa tu ozvat tak mi to prepacte :D

tentagon
Posts: 5
Joined: Tue, 5. Jan 10, 10:42
x3tc

Post by tentagon » Fri, 27. Jan 12, 17:21

Ahoj, tak ja jsem dalsi Cech s diagnozou "X", k vanocum jsem si udelal radost a koupil si na Steamu balicek vsech x her, momentalne zkousim X3R. TC mam taky, zvazuji, jestli ho nezacit, zatim jsem ho jen zkousel. Nicmene konecne jsem si do X3R dokoncil par jednoduchych skriptu na zjednoduseni obchodovani - zadny cheaty, jen se mi nechtelo proklikavat rucne sektory se satelity a zjistovat, jestli bych tam neprodal lepe, takze report o cenach se mi posle do logu. Beru to tak, ze rucne bych to oklikal a zjistil taky, ale zabere to hodne casu a koneckoncu, je to sci-fi, tak proc to delat rucne. Jaky mate nazor - cheat/necheat?

User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

Post by Mazuur » Thu, 10. Jan 13, 12:22

Vidim ze je to uz skoro rok co sem nekdo napsal a jelikoz jsem obyvatelem CR, tak jsem se rozhodl sem neco napsat. Zatim jsem hral jenom X2, ale v nejblizsich dnech si poridim X3R (uz to planuju asi rok, ale nejak jsem se k tomu jeste nedostal :) )

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sun, 13. Jan 13, 19:55

Já jsem hlavně zvědavý na to jak dopadne Rebirth.
Bioware s EA si vzali k srdci co chtěli hráči (zákazníci) a třetí díl Mass Effectu je z celé trilogie nejoptimalizovanějším dílem (i kvuli Multiplayeru)

Dle videí Rebirth bude super...
Bože to čekání mě zabije...

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 19. May 13, 15:12

Hlásim sa sem ako fanúšik série X zo Slovenskej republiky. Hrám už od 2004 a mám každý diel, origo. Browsujem však len anglické fóra, sem moc nechodím.

rado_shadow
Posts: 2
Joined: Fri, 20. Sep 13, 19:55
x3ap

Post by rado_shadow » Sat, 21. Sep 13, 11:30

mno tak sa hlasim do sluzby ako spokojny majitel vsetkych dielov okrem 4. :D

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sat, 21. Sep 13, 12:36

rado_shadow wrote:mno tak sa hlasim do sluzby ako spokojny majitel vsetkych dielov okrem 4. :D
X4 neni a ani nebude :P
Si si pomylil asi s X Rebirth.
To neni štvorka, ale kompletne nová séria. Reset. :)
Na anglickom fóre by ťa za takúto chybu ukameňovali. :)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”