Dalsi cesky/slovensky hraci?

Moderator: DJ Die

Post Reply
Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Dalsi cesky/slovensky hraci?

Post by Abras » Tue, 5. Oct 04, 19:39

Jak ste si urcite vsimli, sme tady na foru 4 lidi z C/SR. Pochybuju ze z priblizne 15 milionu lidi sme jenom mi ctyri, kteri maji original Xbtf, X-t nebo X2. Takze rad bych slisel nejake navrhy jak najit ten zbytek.
Ja uz nevim jak nekoho najit, zadne aktivni forum k X2 sem na ceskych, nebo slovenskych strankach nenasel, a prohledavani kazdeho prihlaseneho tady na egosoftu je priserne nakladne na cas, ktereho ja taky nemam na rozdavani.
Prosim, pomozte!

Chocho
Posts: 1
Joined: Wed, 6. Oct 04, 13:20

Post by Chocho » Wed, 6. Oct 04, 13:25

Tak je nas z 15 milionu 5 ... ale kdyz jeste par let pockas, tak se ten pomer urcite vylepsi.

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Thu, 7. Oct 04, 13:29

Problem bude asi v tech originalech. Priznam se dobrovolne, ze mam original X-Gold (oba dva prvni dily dohromady) a ze nemam origos X2. Ne proto, ze bych nechtel, ale nevim, kde ho koupit, jak se dotazuji v jinem svem threadu. No a dalsi problem bude v tom, ze u nas ani u nasich vychodnich pratel na Slovensku vesmirne simulatory neleti.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

problem

Post by Abras » Tue, 12. Oct 04, 21:14

Problem bude asi v tech originalech.

Né asi,ale určitě. To že u nás vesmírné simulátory moc neletí neni problém, když si je nemúžeš ani sehnat. Néco neletí jenom když si to lidi múžou koupit, ale nemají o to zájem. Na některých serverech je X2 mezi nejčastějšími předobjednávkami, takže lidi mají zájem, jenom neni možnost X2 u nás sehnat.

Jumbik
Posts: 11
Joined: Wed, 13. Oct 04, 19:22

Post by Jumbik » Wed, 13. Oct 04, 19:31

Nazdárek lidičky tak je tu jeden nováček :wink: A taky se přidávám k těm co sice mají X Gold ale nemají originál X2 :( Bohužel jsem obě hry hrál jen chvíli kvůli nedostatku času ale nyní se chystám s vervou na X2 tak doufám že si tu pokecáme :wink:

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Wed, 13. Oct 04, 20:43

Jumbik wrote:Nazdárek lidičky tak je tu jeden nováček :wink: A taky se přidávám k těm co sice mají X Gold ale nemají originál X2 :( Bohužel jsem obě hry hrál jen chvíli kvůli nedostatku času ale nyní se chystám s vervou na X2 tak doufám že si tu pokecáme :wink:
Tak jestli mas original X gold, tak se prosimte zaregistruj, aspon myslim ze to jde, protoze u X2 to jde.

Jinak vítej v naší elitní skupině

Retus
Posts: 1
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31

Post by Retus » Fri, 15. Oct 04, 09:38

Taky mam X-Gold jako origos a X2 dosud nikoliv, mel jsem akorat tu cesta hrat betaverzi a to jak puvodni anglickou verzi tak i cesky, jeste nedotazeny preklad.

Problem proc nejde sehnat hru X2 u nas bych videl v tom, ze X2 u nas bude vydana v oficialnim ceskem prekladu, ktery vsak ale jeste neni zcela dotazen, nebo resp. u mozna je, ale z enjakeho duvodu to proste jeste nevyslo. V prekladu ma jako obvykle prsty David Bocek, takze jsem skalopevne presvedcen, ze at uz drive nebo pozdeji, hra proste k dispozici bude.

U me je ale jeste dalsi problem, muj graficky akcelerator Radeon 9200 neni na X2 zcela dostatecny a pozitek z mnou testovanych betaverzi byl natolik slaby, ze pokud neupgraduji pocitac, tak si tu hru patrne ani neporidim.

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Fri, 15. Oct 04, 12:41

Jo jo, X2 j eopravdu narocne. Na mem starem Celeronovi 2.2 s FX5600 to slo hrat jen tak tak (pri vetsich bitvach vubec). Na mem nynejsim P4/3 GHz a FX5900XT to jede jako po masle.

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Tue, 19. Oct 04, 10:28

Zdravím všechny České hráče... jak to bylo? Kdo neskáče, není Čech, hop hop hop! :o
Vlastním X: Beyond the Frontier, X-Tensions a X2 - The Threat, všechno německé originály. Vyšlo X2 už i v češtině? Nebo vyjde dohromady s AddOnem? :D
Pokud ano jaký je překlad? :?: :?: :?:
Věděli jste že vydělat si na M2 nějakých 62 mil dá pekelně zabrat? :lol:

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Tue, 19. Oct 04, 10:33

Nazdar, cesky to nevyslo a obavam se, ze ani nevyjde. Jinak vydelat 62 milionu je naprosto v pohode. Staci dve Xenon Invasion mise a mas penez jako slupek :)

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

video

Post by Abras » Tue, 2. Nov 04, 22:26

videl tu uz nekdo z vas nove videa k X-the return, protoze ja ne, a nemam sajn kdy si to stahnu, tak ze by ste mi nejak popsali novinky

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 3. Nov 04, 08:20

Kombinace zakladen do 1 superstruktury, lespi grafika (aspon mi to tak prislo)...

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

mimochodem

Post by Abras » Wed, 3. Nov 04, 22:20

jinak sem si vsiml ze novy hraci se nam sem jenou hrnou, snad se to zlepsi, az vyjde x2 nebo x return i u nas

nadej umira posledni

Shoter
Posts: 1
Joined: Sun, 7. Nov 04, 15:39
x3tc

Post by Shoter » Tue, 9. Nov 04, 11:27


Tak vám jdu vylepšit průměr. Asi týden hraju tuhle skvělou gamesku. Předtím jsem hrál Freelancera a myslím, že X2 (X1 jsem nehrál) je realističtější a poskytuje zábavu na delší dobu, i když Freelancer byl jednodušší a líbivější (nemyslím tím grafiku, ale spíš, že tam bylo víc barevných mlhovin a vesmír vypadal moc příjemně i v zastrčeným sektoru). Zatím mám jen 3 stanice a asi 6 nákladních lodí. takže jsem ješte newbie. Všechny rady uvítám :idea: Tak se tu zatím mejte a preju prijemné cekani na ceskou verzi, která snad taky uz dorazí.
Proč vychází tak málo vesmírných simulátoru?? :((

Made by Home s. r. o.

User avatar
robacz
Posts: 95
Joined: Thu, 11. Mar 04, 12:03

Post by robacz » Thu, 11. Nov 04, 16:11

Taktéž se hlásím do řad českých X2 hráčů. :) X2 mě hned chytl, protože jsem kdysi dááááávno s oblibou hrál všechny tři Elite na PC (pořád mám originálky i s disketami :)). Zkoušel jsem i Freelancer, ale moc mě nechytl, po pár hodinách hraní jsem měl nejlepší loď a už tam prostě nebylo co dělat.

X2 hraju tak nějak s přestávkami už několik měsíců, v současné době mám kolem 50ti stanic a něco přes stovku lodí. Zatím jsem se ale pořád nezmohl na žadnou M6, vždycky když mám víc kreditů koupím nové továrny nebo Mk3 Tradery. Už poměrně dlouho létám ve své M3 Split Mamba, sice má slabé štítování, ale je zas velmi rychlá. S 1.4 se ale M6 zdá být už nutností, protože jít s Mambou proti Khaak klustru je skoro vždycky sebevražda....

Jsem rád, že se české X2 fórum konečně otevřelo, i když českého vydání X2 se asi nikdy nedočkáme....

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 15. Nov 04, 08:24

Jo, diky, ale to je mi na dve veci, kdyz nejsem registrovany :( Ale bracha pojede koncem listopadu do UK, tak ho poverim, at to tam sezene.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

X-return

Post by Abras » Fri, 19. Nov 04, 19:52

For a start there's a whole new storyline beginning only weeks after The Threat ends, and Egosoft are determined to make it bigger, better and more involving than before.

Where does the storyline pick up from X2 - The Threat?

Andy Walsh: It starts shortly after X2


Tak kdy teda budem v X-return zacinat?, kratce po konci threadu, nebo tydny?

User avatar
robacz
Posts: 95
Joined: Thu, 11. Mar 04, 12:03

Post by robacz » Mon, 22. Nov 04, 00:28

Ja myslim ze "shortly" a "weeks" maji v tomto pripade na mysli stejny casovy usek - kratce po konci TT. Par tydnu je obvykle v dejinach oznacovano za velmi kratkou dobu :). Myslim ze nekde jsem cetl 2 tydny... (nebyl to ten posledni rozhovor co o nem pisou v novinkach na hp?)

Docela se na TR tesim :), vlastne ne docela, ale dost hodne. :D

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Mon, 22. Nov 04, 00:36

@Abras

Hmmm... :gruebel: nejdříve jsem slyšel že má začínat spolu s hlavním příběhem ale později se opravili že začíná teprve potom, jenže kdy?
A kdy vyjde Add-On?
A kdy vyjde česká lokalizovaná verze?
A kdy...

Několik let později... :skull:

PS: Nemyslíte že by se měl registrovaný User dozvědět jako první nejnovější zprávy?

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 29. Nov 04, 08:26

Joo, prave mi poslal brachc SMS z Britanie, ze mi jezisek prinese X2 :lol: Kdyby to mel ten jezisek shanet u nas v CR, asi by letos nebyly Vanoce.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”