Dalsi cesky/slovensky hraci?

Moderator: DJ Die

Post Reply
King Ricardo 666
Posts: 8
Joined: Wed, 21. May 08, 11:12
x3

Re: Návrat

Post by King Ricardo 666 » Wed, 21. May 08, 12:12

ucat008 wrote:Tak se tu taky hlásim. Sice mám všechny X-ka ale hlásím se až teď.
A už teď se těším na X3-Terran conflict, nebo jak se to má jmenovat.
Ale mám takovej dotaz..Povedlo se někomu vymlátit Khakskou domovinu?
:) Len pre zaujimavosť v X3-Reunion po Bala Giho mysii, som si urobil takú menšiu flotilku a zabral dva Xenónske sektoríky, nuž neže by sami nechcelo vrhať do Khackych sektorov, mám na ne lenže oni nezavadzajú mojim prepravcom ... :)

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Thu, 22. May 08, 14:15

To ucat 008:Khacke sektory nevybiješ budou furt skákat v dalších vlnách.
To King Ricardo 666:Zaregistruj se ať máš fajfku,máme rádi ve vesmíru pořádek Ať tě někdo nesjede. A teď ke hře našel si Prastaré Království?.

JanAntonin
Posts: 3
Joined: Wed, 30. Jul 08, 21:20

Post by JanAntonin » Wed, 30. Jul 08, 21:40

Hlasim se!

Alexander Janko
Posts: 9
Joined: Mon, 9. Jul 07, 23:21

Post by Alexander Janko » Sat, 18. Oct 08, 15:25

Tak ahojte len aby ste vedeli je tu dalsi fanusik X univerzie.
Som cital ze vacsina vas ma niektory s X serie no ja mam hned dva a tretia je objednana a to mam x2 , x3 Reunion a uz som si objednal x3 Terran Conflict ale este cakam na dorucenie. Tato seria hier si podla mna zasluzi neaku tu cenu lebo podla mna je to fascinujuca hra.
Asi sem budem castejsie chodit ako doteraz. Tak zatial prajem prijemnu zabavu.

digibooster
Posts: 2
Joined: Mon, 1. Dec 08, 19:54
x3

Post by digibooster » Mon, 1. Dec 08, 21:29

Dostal jsem X3 od známého k narozeninám (únor) sice v ruské verzi, ale počeštění nebyl problém. Po měsíci hraní jsem hned začal shánět X2 a sehnal za pár korun na netu. Střídavě hraju X2/X3.
Na X3 mam Krytal komplex, Křemíkový důl, XL sluneční elektrárnu a Cahoona komplex.

3x Mamuta
1x Titan
3x Mamba
3x Makko
15x Posel
1x Xenonské L

Jachtu velekněze Maxima Paranida

sedaromi
Posts: 36
Joined: Fri, 14. Nov 08, 10:07
x3

Post by sedaromi » Tue, 2. Dec 08, 15:02

ahoj tak se také hlásím k novým hráčům.

dohrál jsem příběh, dle návodů na fóru, a teď mastím NH(+DMa + skripty od C) a je to fakt supr hra :P

ale opravdu jak říká BRÁŠKA ukládat ukládat ukládat o nic jinýho nejde :D

Robol
Posts: 5
Joined: Tue, 7. Oct 08, 21:24

Post by Robol » Sun, 7. Dec 08, 12:41

Nazdar...ako pozeram,mas uz jachtu velknaza maxima.hram x3 reunion 2.02 uz par mesiacov,nemam potuchy,kolko mam lodi,kolko tovarni,komplexov,ak sa dobre pamatam,este vcera som mal na konte okolo 160 melonov,lietam s lodou xenon xl a kosim xenonske sektory len s touto lodou,minule som sa pustil do khaakskeho kriznika,ale radsej som sa odtial pakoval kade lahsie :))...nuz,mam jeden problem.hram vlastne mod bez pribehu,zacal som riesit aj bala gi misie a ten moj problem nastal tu.jachtu som dotiahol na urcene miesto,na urcenu stanicu,zadokoval som bez dokovacieho pocitaca /sorry za vyrazy,ale hram nemecku verziu,takze si to len letmo prekladam/ a nic.ziadna sprava,nic.precital som angl. navod,nemecky navod,vsade je to iste-dotiahni lod tam a tam,zadokuj bez dokovacieho pocitaca a mas to vyriesene.houbelec.bud ja som tatar alebo hra ide proti mne :))...ako si tento problem s jachtou vyriesil ty?bez tohoto sa dalej nedostanem.hram sice dalej svoj biznis,ale bala gi problem dorieseny nemam.ps-mam original nemecku verziu,bonusy z tejto stranky,skripta,nehram xtended mod,na ten som prisiel prilis pozde hehe,uz sa mi nechce hrat od zaciatku,mozno niekedy inokedy...hadam ti sprava pride,som tu prvykrat...za eventualnu odpoved vopred dakujem...

sedaromi
Posts: 36
Joined: Fri, 14. Nov 08, 10:07
x3

Post by sedaromi » Mon, 8. Dec 08, 09:42

No už je to chvíly co jsem dohrál příběh(cca 4 měsíce, od té doby mastím hru bez příběhu) takže si toho už moc nepamatuju. Protáhl sem jachtu bránou a nechal ji na automat zadokovat v určené loděnici, pak opět něco hraní až mi přišla zpráva že sem se stal hrdým majitelem jachty Maxima P. Možná to je ta chyba musíš jenom chvíli počkat(asi) :gruebel:

Robol
Posts: 5
Joined: Tue, 7. Oct 08, 21:24

Post by Robol » Tue, 9. Dec 08, 18:22

dakujem za odpoved,pretoze si mi asi pomohol.ja som tu jachtu pritiahol do doku osobne m6-tkou.m6-tka zadokovala a jachta ostala visiet volne vo vesmire...na zaciatku som sa pokusal jachtu dotiahnut autopilotom,ale ked som sa z m6 tky teleportoval so svojho xenon xl,ten tahaci luc sa deaktivoval.ja som si myslel,ze sa s tym musim dotrmacat osobne,ved to boli aj nervy.keby som ostal v xenon xl,pirati by ani mrknut okom nestacili.zrejme to budem musiet nejako dotiahnut tym autopilotom...inac bala gi misia sa ti aktivuje aj v mode bez pribehu,len musis splnat urcite kriteria,takze si to asi zopakujes :))...ja len lutujem,ze nehram x-tended mod,pretoze sa mi nechce hrat od zaciatku...inac net doma nemam a ani nechcem mat,pretoze by som tam asi zastarol a umrel,nuz a to by som nechcel,pretoze rodinka nadovsetko.myslim na EVE :).hras to?ake to je?

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Wed, 10. Dec 08, 08:28

Nemyslíte, že toho OT tady už stačí? :roll:
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

sedaromi
Posts: 36
Joined: Fri, 14. Nov 08, 10:07
x3

Post by sedaromi » Thu, 11. Dec 08, 09:40

To Robol:
Klidně se ptej dál zvol si ale jiný topik

Robol
Posts: 5
Joined: Tue, 7. Oct 08, 21:24

Post by Robol » Sat, 13. Dec 08, 14:18

chcel som len radu,nechcel som filozofovat o nicom,ani nehadzovat nejaku novu temu.mimochodom sa mi to nepodarilo a asi ani nepodari,neviem preco,mozno je to soft chyba,neviem...locutus of borg pisal o nejakom OT.was ist das OT?

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Sat, 13. Dec 08, 14:38

Robol wrote:chcel som len radu,nechcel som filozofovat o nicom,ani nehadzovat nejaku novu temu.mimochodom sa mi to nepodarilo a asi ani nepodari,neviem preco,mozno je to soft chyba,neviem...locutus of borg pisal o nejakom OT.was ist das OT?
Das ist "offtopic" und jetzt, verstehst du mir...? :D
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

Robol
Posts: 5
Joined: Tue, 7. Oct 08, 21:24

Post by Robol » Sat, 13. Dec 08, 21:25

ja,naturlich.ob,ich mus zagen,das ich die deutche sprache schon fast 10 jahre nicht benutze.schade,aber auch das muss sein.:)...nun,und was ist das offtopic? :) ist es etwas wie ein topic,das schon niemand benutzt? es ist mir egal,hauptsache,das ich ein losung finde auf mein problem.naturlich,das ich kein losung gefunden habe :evil: trotzdem danke anke :D

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Sat, 13. Dec 08, 23:01

No, celkem ta tvoje nemcina ujde... :D Vyznam slova "offtopic" jsi ale moc nepochopil, takze to co ted provadime my, je klasicky "offtopic"... Alles klar...?
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

Robol
Posts: 5
Joined: Tue, 7. Oct 08, 21:24

Post by Robol » Mon, 15. Dec 08, 22:19

takze pokec "od veci"?...je tam toho.zajtra si skladam novy stroj a zacinam hrat x3 od zaciatku :evil: nainstalujem si tam kadejake scripts,x tended mode,lode atd.uvidim,ci sa mi podari konecne dotiahnut tu hlupu jachtu do doku.na to si vsak este pockam...ok,zatial len tolko...ty,ja vlastne ani neviem,o com je tento toppic :D .ich brauche nur hiiiiilfeeeee!!!!

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

X2 Hrozba 1.5

Post by Marcus_de_Tycho » Tue, 27. Jan 09, 16:00

Tak jsem dneska na stánku koupil za 47,-Kč další verzi X2 (to bude už třetí originálka této hry v mé sbírce ;). Na obalu je napsaáné VERZE 1.4 (grafika od Hypermaxu), ale na disku je 1.5 včetně hotfixu. Škoda, že tam rovnou nedali i bonuspack. Na ten dokazuje přímo ABC
http://www.iabc.cz/scripts/detail.php?id=11540
Takže čekejme hordy nováčků, kteří budou chtít poradit se základními věcmi.
Nějaké nové zprávy o Terran Conflict?
You Can't Stop the Signal

Drtic
Posts: 10
Joined: Sun, 15. Feb 09, 15:27

Post by Drtic » Sun, 15. Feb 09, 18:21

taktez zakoupeno za 47 kc :D mam maly dotaz k cemu je dobry ten bonus pack?
optimismus je pouze vysledek nedostatku informaci

Dolfi
Posts: 77
Joined: Mon, 27. Feb 06, 09:55
x3tc

Post by Dolfi » Wed, 18. Feb 09, 09:46

Drtic wrote:taktez zakoupeno za 47 kc :D mam maly dotaz k cemu je dobry ten bonus pack?
Bonuspack ti přidává vylepšení hry, nové skripty. Co ti to přidá, se dozvíš v popisu toho bonuspacku.

Drtic
Posts: 10
Joined: Sun, 15. Feb 09, 15:27

Post by Drtic » Sun, 22. Feb 09, 18:05

moc diky za info
optimismus je pouze vysledek nedostatku informaci

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”