Vítejte na českém fórumu + Pravidla chováni na fóru

Moderator: DJ Die

Locked
Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Vítejte na českém fórumu + Pravidla chováni na fóru

Post by Abras » Mon, 20. Sep 04, 21:56

Vítejte na fóru pro české i slovenské hráče

Doufám že pobyt zde bude pro vás příjemný.
Pokud máte nejaké otázky, skontaktujte se s moderátorem (Abras, DJ-Die).
Informace k hrám X-beyound the Frontier, X- tension, X2- The threat , X3 - Reunion najdete v angličtine zde Zde , v nemčině zde Zde ( jazykových verzí je více, ovšem u těchto dvou máte největší šanci ).
Nejčasteji kladené otázky najdete zde: FAQ

Pravidla:
Obecná pravidla chování na fóru, pro všechny členy včetně správců a moderátorů.

Respektuj prosím všechna tato pravidla, aby tvůj pobyt na fóru byl příjemný pro tebe i pro ostatní.

1. Nikdo nesmí napadat ostatní členy fóra útoky osobního charakteru. Pokud si cítíš dotčen příspěvkem jiného člena, zkus ho kontaktovat přímo a pokus se problém rozumně vyřešit. Většinu nedorozumnění rychle vyřeší jedna SZ. Pokud se to nepodaří, kontaktuj prosím moderátora a požádej ho o pomoc.

2. Lehké vulgarismy jsou povoleny, ale toto fórum navštěvují i děti – mysli na to. Na fóru je nainstalováno filtrování nadávek, nicméně členové, kteří budou nadávky soustavně používat budou upozorněni aby s tím přestali.

3. Obrázky, odkazy nebo jakýkoliv jiný obsah který by ostatní členové fóra mohli považovat za obscéní není dovolen. Toto obsahuje, ale není omezen jen na: sexizmus, rasizmus, nabádání k násilí, extrémní náboženské nebo politické nátory. Uživatelé porušující toto pravidlo budou tvrdě trestáni.

4. Jakákoliv forma komerční reklamy je zakázána (samozřejmě kromě nás).

5. Jakákoliv diskuze nebo odkazy na pirátský software (warez), ilegální software nebo weby s obsahem nelegálním v hostující zemi, stejně tak jako v zemi člena nejsou dovoleny. Toto pravidlo se nevztahuje jen na hry z X série.

6. Spamování (zahlcování fóra nesmyslnými příspěvky) není dovoleno. Při zakládání nového témata se ujisti, že název témata je smysluplný, tj. není typu „všimni si mě“ jako třeba „PROSÍM POMOC!!!!!“.

7. Podpisy by neměly překročit 600 pixelů na šířku a 150 pixelů na výšku - měřeno všechny obrázky a text dohromady. To znamené, že tvůj podpis může obsahovat maximálně 6 řádků textu nebo obrázek o výšce 150 pixelů, ale ne obojí najednou. Obrázek postavičky (avatar) je omezen na 80 x 80 pixelů. Kombinovaná datová velikost podpisu a obrázku postavičky by neměla přesáhnout 50kB.

8. Obrázky vložené do příspěvků by neměly být větší než 640 x 480 pixelů a 100kB.

9. Jakékoliv diskuze vztahující se k akcím správců nebo moderátorů proti členům fóra (zákazy přístupu, varování) nejsou dovoleny. Toto se vztahuje i na diskuze o uzamčených tématech.

10. Máme výborný FAQ (často kladené otázky). Vyhledávání nalezneš zde, detailní vyhledávání zde.'Bumping' (odpovídání na témata, která přestala být diskutována před dlouhou dobou) starých nebo neaktuálních témat není vítáno.


Ujednání o užívání tohoto fóra

Přestože správci a moderátoři se budou snažit odstranit nebo upravit prakticky jakýkoliv diskutabilní materiál jak nejrychleji to půjde, je nemožné kontrolovat každý příspěvek. Tudíž bereš na vědomí, že všechny příspěvky na tomto fóru jsou vyjádřením názorů jednotlivých členů, nikoliv správců, moderátorů nebo webmasterů (mimo příspěvky od těchto osob) a proto za ně nejsme odpovědní.

Souhlasíš s tím, že nebudeš ve svých příspěvcích uvádět žádný urážlivéý obscéní, vulgární, pomlouvačný, výhružný, sexuálně orientovaný nebo jakýkoliv jiný materiál, který by byl v rozporu s aplikovatelnými zákony. Pokud toto porušíš, můžeš ti být okamžitě a trvale odepřen přístup na toto fórum (a tvůj poskytovatel služeb Internet bude informován). IP adresy všech příspěvků jsou pro tuto potřebu zaznamenávány. Souhlasíš s tím,že webmaster, správce nebo moderátor tohoto fóra má právo odstranit, přesunout, upravit nebo zamknout jakékoliv téma, kdykoliv to uzná za vhodné. Egosoft si vyhrazuje právo zakázat kdzkoliv uživatele, bez upozornění, na každé stránce Egosoftu, obzvláště za spamming, flooding, nebo jiné zneuživaní veřejné komunikace. Jako člen fóra souhlasíš s tím, že veškeré tebou poskytnuté údaje budou uloženy v databázi. Přestože tyto informace nebudou poskytnuty žádné třetí osobě bez tvého souhlasu, webmaster, správcové a moderátoři nemůžou být odpovědní za jakýkoliv únik těchto informací následkem útoku na server (hack).

Toto fórum používá systém „cookies“ k uložení informací na tvůj počítač. Tyto „cookies“ neobsahují žádné z tvých osobních údajů; jsou používány pouze pro zlepšení prohlížení tohoto fóra. Tvá e-mailová adresa je použita pouze pro ověření tvé registrace a hesla (a pro odeslání nového hesla v případě, že staré zapomeneš).

Použitím tohoto fóra vyslovuješ souhlas s tímto ujednáním.


Registrace hry

Jak moderátoři, tak správce se tě mají právo zeptat na registrační číslo tvé hry pro fórum. Tento požadavek nezasahuje do tvého soukromí, ale nesplnění tohoto požadavku bez rozumného vysvětlení může být tvrdě postiženo.


Dotazy a stížnosti

Pro dotazy nebo stížnosti týkající se fóra, tvého účtu na fóru nebo jiného uživatele, prosím kontaktuj moderátora svého fóra.

Pro dotazy o registraci tvé hry, nebo stížnosti na moderátory, prosím kontaktuj správce webu.

Vyhrazujeme si právo kdykolik změnit nebo aktualizovat pravidla bez předchozího upozornění. Avšak na takovouhle změnu zde bude obyčejně upozornění.

Dodatek k českému fóru:
Silně doporučujeme označovat topicy (témata) přehlednými názvy, to znaméná uvádějte v názvu jestli se jedná o Xbtf, X-Tension, X2, anebo X3, případně Offtopic. Také je velice užitečné uvádět do názvu pokud možno konkrétní požadavek, problém, atď, ale samzřejmě vrámci stručnosti.( Např: X3 - Xenon invasion mission's ) Pokud tak neučiníte, neručíme že se váš dotaz nestratí v závalu nových příspěvkú a pod....

(děkuji robaczovi za překlad)

Přeji vám příjemný pobyt na fóru!

Locked

Return to “Česky / Czech X-Forum”