Boarding

Moderator: DJ Die

Post Reply
TinniT
Posts: 118
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Boarding

Post by TinniT » Tue, 1. Mar 16, 18:39

Ahoj,
možná mě budete hanit, ale já prostě nevím, jak na naloďování...
Našel sem super návod, ale prostě s jedním bodem si nevím rady: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=270108
A to konkrétně...
Buďto si vezmu loď, která umí střílet boarding pody, šťíty lodě, kterou chci dobít sundám nějakýma jinýma loděma (vezmu si sebou pár M3, který dám aby sundali štíty) - ty potom střílí i do trupu, ale většinou se je dá stihnou odvolat poměrně včas. Problém je, že když vystřelím boarding pody, tak maximálně dva ze čtyř dorazí k lodi, což je dost velký plýtvání mariňákama, hlavně těma zkušenýma, takže velký lodě se mi stejně nepodaří zajmout, protože jich nemám dost.
Druhá varianta je sundat šťíty lodě sám a poslat do ní mariňáky ručně přes příkazovou konzoli - pomocí třeba TP, nebo M6, M7
Ve videu, který je v odkazu výše borec sundá šťíty, přiletí k lodi (mimoto nechápu jak může ovládat loď, když má zaplou konzoli, mě to nejde) vypustí mariňáky a ti jsou okamžitě na nepřátelské lodi a provrtávaj se dovnitř, když to udělám já, tak jsou vždycky někde volně ve vesmíru a buďto nepřátelskou loď nedoženou, nebo je začne sestřelovat - takže opět k ničemu.
Moje otázka je... Jak to děláte vy? Kdy a jak vypustit marináky, aby skočili rovnou na nepřátelskou loď, popřípadě máte na to nějakej super trik?

EDIT: Hraju X3TC v3.2 s rebalanced modem

bakterius
Posts: 90
Joined: Tue, 29. Nov 05, 20:10
x4

Post by bakterius » Tue, 1. Mar 16, 23:39

To ze sa ti neda ovladat je predpokladam tym, ze nemas HOTAS.. a ovladanie mas na klavesnici alebo mysi. Co je asi dost opruz. Ja osobne prevadzam boarding cez 2x TP. je to asi najbezpecnejsia cesta. Akurat ich musi mat fakt vymakanych lebo sa nedostanu cez prvy deck + ak boardujes terranske lode je tam problem aj s plastom, ktori marinaci len tak neprerezu.. ale to sa da celkom lahko vygooglit.
Intel core i9 10900K 5,7 GHz; 2x16 GB DDR4 GF Gigabite 4090 RTX; SSD M2 patriot 2TB, Samsung 4K 29", VALVE INDEX, SAITEK x52 PRO

TinniT
Posts: 118
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT » Wed, 2. Mar 16, 00:05

Takže sundáš šťíty s nějakou lodí, pak povoláš TP a dáš jim rozkaz, aby nalodili na nepřátelskou loď, jo? No tohle sem ještě nezkoušel...:D Nějaké rady na co si při tom dát pozor, než to vyzkouším? :)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”