Dotaz k instalaci MARS FIRE Control

Moderator: DJ Die

Post Reply
Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Dotaz k instalaci MARS FIRE Control

Post by Rozzyr » Fri, 21. Nov 14, 17:28

Ahoj,

už dlouho se pokouším nainstalovat tento mód...

Stáhnu to rozbalím a v průzkumníku dané soubory přesunu tam kde by měli ASI být ...to znamená t do t, scrips do scrips a tak dále...

Zapnu hru a naskočí mi tam : Instalation Aborted ( to jsem si přeložil, to znamená že jsem pitomec co to neumí nainstalovat a že ten mod nefachá) a za tím je : Text file 70 46 NOT FOUND , Text file 7047 NOT NOUND...

Když vlezdu do dané složky souborů třeba to "t" najdu tam soubory typu .pck no a já co jsem si stáhl tak do toho cpu dokument ve formátu XML tam asi podle mě bude zakopanej pes...

Prosím o radu odborník nejsem to je na mě vidět hnedle na první pohled ale stačí mě nakopnout a já si už snad poradím...

Všem kdo mi bde chtít pomoci předem děkuji za ochotu...

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Mon, 24. Nov 14, 11:18

To tu neni jedina dobra duse co by poradila??? :evil:

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Mon, 24. Nov 14, 19:12

Čau, já tento mód nemám, ale mám asi tušení, proč ti to nefunguje. Když se podíváš do té složky, s módem, tak tam asi jsou 2 soubory (většinou to zabalují do složky mods), jeden má koncovku .cat a druhý .dat a něco před tím. Pokavaď to tam je, tak tyto soubory patří do hlavní složky se hrou (tam, kde se dá i spustit) a musíš je přejmenovat na následující číslo co je v té hlavní složce. Například máš jako poslední číslo 3 a ty musíš oba ty soubory přejmenovat na 4.

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Tue, 25. Nov 14, 10:52

Ahoj Alesi, ja jsem ted v praci ale jakmile dorazim domu vrhnu se na to to odzkouset, asi vim co mas na mysli a urcite jsem to tak Jak rikas neudelal. Englis moc neumim tuak casto improvizuji a zapojuji muj selskej mozecek.
Mockrat Dekuji za tvou radu, snad me to nakopne a posunu se dal.
Jinak nevi nekdo co najdu v nastaveni kdyz je tento mod nainstalovan dobre???

Edit : Jo pomohlo to v TC ale i kdyz jsem delal stejny postup Instalace tak mi to v AP hlasi stejnou chybu...

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Tue, 25. Nov 14, 18:50

já si nejsem jistý, jestli ti to obsahovalo i pro X3:AP, jestli ne, tak ti to tam samozřejmě nefunguje

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Wed, 26. Nov 14, 07:18

Takze MARS v TC funguje, tuak spokojenost... Jeste jednou dekuji za radu ktera mi moc pomohla.

Zkusim jeste najit MARS k AP pokud nekdo ma Tak mi sem prosim zaslete link...

Dneska zkusim nainstalovat jeste ten Rebalance mod neb jak se jmenuje, jsem zvedavej estli se mi to povede....

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”