Prosba a dotaz k TC a AP

Moderator: DJ Die

Post Reply
Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Prosba a dotaz k TC a AP

Post by Rozzyr » Fri, 21. Nov 14, 09:31

Ahoj zdravim vsechny priznivce, budu se modlit ze tuhle hru nekdo hraje a ze sem jeste chodi cz sk komunita...

Muj dotaz k TC : jedna se o misi jak mate zneskodnit tu #deca, nejde mi o tu posledni misi jak mate #deca zajmout marinakama ale o tu misi jak nejprve musite prolomit nebo li heknout tu #deca nejprve uhadnutim tech cislic a pak tusim tim SUDOKU hrou to jsem zvladnul ale Pak to po me chce abych zadal heslo mate tusim 4 moznosti a ja netusim co tam mam zadat... Nevi nekdo co nebo jake to heslo je???

Pak bych mel velkou prosbu... Nejde mi nainstalovat MARS CONTROL SYSTEM. Nebyl by tu nejakej dobrodinec ktery by me poradil? Polopate vysvetlil s presnym odkazem co a kde stahnout? Mam Stream verzi TC a AP... Sice jsem si tu nasel ten Mars ale jakmile spustim hru naskoci tam ta zprava ze Mars neni spusten ze jsou tam spatne soubory...

Predem Dekuji za pripadne odpovedi...

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 21. Nov 14, 09:47

Tie kódy sú generované, nedá sa poradiť. Ale je to celkom ľahké keď na to prídeš. Je to trochu ako obesenec:
ty napíšeš nejaké číslo, a hra ti len napíše že ktoré z tých čísel sa nachádzajú v skutočnom kóde, ale nepovie ti na ktorom mieste a ktoré číslo to je.
Odporúčal by som skúšať kombinácie 1234, 5678 a podobne, proste to nejak natipovať. Neni to až také ťažké, ale ťažko sa mi to vysvetľuje.

Mars system neviem, ale keby si si ma pridal na steame, tak by som si ho mohol skúsiť nainštalovať aj ja, a potom by som ti povedal ako na to... steam nickname "Scimitar101"

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Fri, 21. Nov 14, 10:01

Wau mockrat Dekuji za rychlou odpoved... Nemas Tsko? Ale klidne si te do pratel rad pridam...

Ale nejako jsem te nepochopil...

Ty prvni dva jsem prolomil... Pak mi to napise ze to bylo prolomeno a pak to chce to heslo a ty rikas ze mam pak zkouset vzdy 4 cisla??? Mam 4 pokusy a pak to jede zase od zacatku kdyz se k #deca priblizim sejme me ta mocna hlidka...

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 21. Nov 14, 10:29

Hmm moc si to už nepamätám, keď prídem domov tak popíšeme

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Fri, 21. Nov 14, 10:35

Ted jsem tu na Ceskem/slovenskem foru zjistil ze to tu uz nekdo resil ... Jmenuje se to Plot : Novy domov ten manik tam ten problem popisuje lepe jak ja a dostal odpoved ktera je ale ve spoileru a ten nemohu otevrit nevis proc??? Dekuji za odpoved... A za to ze se mi snazis pomoci
...

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Fri, 21. Nov 14, 13:02

Nevi tu nekdo co musim udelat abych si mohl precist spoilery na tomto foru???

Dik moc za odpoved...

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Fri, 21. Nov 14, 15:52

Tak už jsem na p přišel...Musí se tam zadat oba to mě fakt nenapadlo jako já tam zadával oba ale pokažde bud jeden nebo druhý...

Njn a ten spoiler už taky vím - ale každopádně děkuji za ochotu

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Fri, 21. Nov 14, 15:52

Tak už jsem na p přišel...Musí se tam zadat oba to mě fakt nenapadlo jako já tam zadával oba ale pokažde bud jeden nebo druhý...

Njn a ten spoiler už taky vím - ale každopádně děkuji za ochotu

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”