X3: AP plot Breaking groungs

Moderator: DJ Die

Post Reply
Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

X3: AP plot Breaking groungs

Post by Ales_CZ » Wed, 2. Jul 14, 13:01

Já bych potřeboval pomoc s plotem Breaking Grounds, já jsem se zasekl ve druhé části, protože nevím, co mám dělat. Mám najít Unfocused Jump Drive Sectors pro rozbitou bránu. mohli by jste mi prosím vás poradit.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 26. Jul 14, 18:46

Tak, už jsem na to přišel. On totiž ten nezaměřitelný skokový pohon není v příkazové konzoli, já totiž nevěděl jak se používá, ale v menu jak je nalevo. Tak tam se dá právě použít ten skokový pohon. Mě se zdá, že je buď strašně obrovský sektor, nebo je jich několik. Skočil jsem tam asi 6x a pokaždý ten sektor vypadal jináč. když jsem tam skákal s albatrosem a letěl jsem k té bráně, tak mi napadli xenoni a mezi nima Xenonský Q a samozřejmě, že ke mě nemůže skočit moje krutý xenoský I, který mi v současnosti lítá 101 m/s a rychlost otáčení má 1 rpm (víc než M7). Tak jsem se hold načetl skočil jsem zpět do známé galaxie a koupil Slona, který je rychlejší než Q, aby mě nedohonil. Pak jsem tam teda skočil a zase jsem byl v úplně jiným sektoru než před tím a tam už xenoni nebyli. Jestli to pokaždé háže do jiného sektoru, tak teoreticky, kdybych si vzal M2, tak bych mohl skočit i do Khaackého sektoru a trošku je tam podráždit. Abych pravdu řekl tak v mé hře jsem ještě žádnýho khaaka nepotkal.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 26. Jul 14, 23:45

Tak, už dodělal tento plot, kde jsem získal sektor a už mi chybí poslední plot a to obsazení Aranu. V současné době si trénuji 40 mariňáků, vložil jsem do toho asi 20 mega, ale to neřeřeším, protože mám postaveno 5 komplexů, z toho 2 mi velice dobře vydělávají a ve třech si vyrábím zbraně. Už se nemohu dočkat až budu vlastnit Arana.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 27. Jul 14, 12:41

Ak máš fakt veľa času, tak sa oplatí toho Arana rozobrať v HQ na blueprint.
Potom vyrobiť 3-4 kusy :) Ale môže to trvať fakt fakt dlho.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 27. Jul 14, 14:58

já jsem jednou rozebral Odina a trvalo to 2 dny a 10 hodin, nebo tak nějak.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 27. Jul 14, 17:22

Aran je M0, čiže to trvá 12 dní :)

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Fri, 21. Nov 14, 09:50

Kde sezenu toho Arana...??? Popripade co je to za misi a Popripade kde tu misi dostanu???

Ah Tak uz jsem to zjistil, uz jsem na tu lod parkrate narazil ale nevedel jak ji mam zajmout ale precetl jsem si tu navod jak na to ( figl s druzici me nenapadl )...

Tuhle hru mam moc rad... Nejvetsi oddechovka co znam...

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 20. Dec 14, 15:49

já jsem si ještě bokem rozjel X3 AP a zase jsem se sekl v tomto plotu, tentokrát ze začátku, kde mám problém s tím asteroidem. Já k němu umístím do 5km 20 drtivých min, aktivuji je, odletím do bezpečí a pak k asteroidu doletí ta upravená nákladní loď a nic se nestane. Já nevím co s tím. Hru jsem si rozehrál tentokrát za Terrany, abych viděl příběh z druhé strany.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Mon, 22. Dec 14, 08:15

mě napadlo, že mě to nechce pustit dál, protože mám argony jako Nepřítel federace

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Mon, 29. Dec 14, 12:04

:lol: Kamo me malem vypadal zbytek vlasu pri teto misi. Englis neumim a neco malo jsem si prelozil v gugle hugle prekladaci.
Delas to stejne blbe jako jsem to delal ja.Ty miny musis nechat v te lidi co vyfasujes a pak odletet fakt daleko od toho asteoridu a v nem je ukryta brana...

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Mon, 29. Dec 14, 14:24

na to už jsem taky přišel

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”