X Rebirth-herní zážitky, návody a role play komentáře

Moderator: DJ Die

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 11. Jan 15, 09:10

já prostě chci postavit v DeVRIEST továrny produkující potřebné produkty. Mohli by pridat kanterské republice další továrny, protože 3 je moc málo. Jo nevíš náhodou, jestli upraví lodě třídy M? Například kataně chybí 3 zadní věže. No prostě jim přidat obranné věže.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 11. Jan 15, 09:14

Neviem či sa budú pridávať turrety na malé lode... Nikoho to moc nezaujíma, takže pre Egosoft to neni priorita.
Možno pridajú turret na Albion Pride, ale aj to je len málo pravdepodobné.

V DeVries sa oplatí stavať akurát v Bleak Pebble. Sú tam všetky suroviny na ťaženie aké treba. No stanice ktoré nepotrebujú ťažené suroviny stavaj v empty zónach na východ (ďaleko od pirátskych staníc).

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 11. Jan 15, 17:06

Já si stavím stanice v Glaring Truth, aby ode mě nakupovali, ale většinou to dopadá tak, že to naložím na svou nákladní loď a rozprodám to. Mám tam zatím postavenou stanici na drony, kompletně a rozestavěnou Arms Tech Fab. sice drony ode mě nechtí kupovat, ale pro mě není problém to naložit a prodat si to sám. Když přiřadím manažerovy nákladní loď, bude si kupovat potřebný zdroje sám?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 11. Jan 15, 17:39

Ak všetko správne nastavíš, tak áno.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Mon, 12. Jan 15, 16:30

Táááák a tu máme prvé in-game obrázky tej novej baníckej lode ktorú výrábajú canterrani v DeVries:

Obrázky varianty ktorá ťaží pevné suroviny:
http://i.imgur.com/pwMfxMl.jpg
http://i.imgur.com/ciVccXr.jpg
http://i.imgur.com/bN9B9Ix.jpg
http://i.imgur.com/Tyx1b3K.jpg

A jeden obrázok varianty ktorá ťaží tekuté suroviny:
http://i.imgur.com/YRy9aYE.jpg

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Mon, 12. Jan 15, 18:37

super

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Mon, 12. Jan 15, 20:13

ještě by mohli udělat verzi na boj, to samé bojovou verzi Vultura

aikidocz
Posts: 11
Joined: Mon, 19. Jan 15, 06:59

Post by aikidocz » Tue, 20. Jan 15, 18:29

Tak jsem si konečně upgradoval PC a letos koupil Rebirth. Pročítal jsem forum a hledám nějaké rady jak to hrát. Něco Jsem už tady našel ale na pár se chci zeptat .
Musím dodat že nehraju Kampań ale Free hru ( konkrétné "STAVITEL IMPERIA" kde už mám jednu továrnu )

1. Ve Free hře jsem stále nenašel obchodníka se zbraněmi MK3 ,MK4 ? Zatím jsem našel jen MK4 štíty a motory

2. Zboží které mám v inventáři ( Z lootu a vybírání beden na stanicích ) je možné jen prodat nebo slouží i k něčemu jinému ?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Tue, 20. Jan 15, 20:00

aikidocz wrote: 1. Ve Free hře jsem stále nenašel obchodníka se zbraněmi MK3 ,MK4 ? Zatím jsem našel jen MK4 štíty a motory

2. Zboží které mám v inventáři ( Z lootu a vybírání beden na stanicích ) je možné jen prodat nebo slouží i k něčemu jinému ?

Existuje len tretia verzia Pulsed Maser a Particle Accelerator.
Maser kúpiš hocikde v Teladi Outpost DLC sektoroch, a particle accelerator je odmena za misiu.
MK5 motory a štíty sa tiež dajú získať len ako odmena za misiu.

Inventár = crafting, hacking, trading, a niektoré aj na trénovanie posádky (virtual seminars)

aikidocz
Posts: 11
Joined: Mon, 19. Jan 15, 06:59

Post by aikidocz » Tue, 20. Jan 15, 22:31

Díky
1 .DLC zatím nemám takže se zůstanou u MK 3.
2. Crafting jsem ještě nezkousel jelikož hrají free ,viděl jsem jen nějaké mise pro crafting ale nevím jak se dělá ?
Co se týče training crew to jsem se chtěl taky zeptat, když se podíval na zkušenosti členů posádky tak mám train porad šedivý

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Wed, 21. Jan 15, 17:27

Ohledně těch crafting misí, to taky nevím jak se dělá. Některé věci už jsem měl před přijmutí mise, ale stejně mi to furt psalo, co mám někde najít a né, abych to rovnou šel odevzdat. Také tam není napsané množství, kolik toho chtí. Mě by také zajímalo, jak se ty mise dělají.

raker99
Posts: 18
Joined: Thu, 17. Mar 11, 16:16

Post by raker99 » Thu, 22. Jan 15, 00:13

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť, že čím to je, že sa mi priebežne z ponuky obchodovania so stanicami strácajú možné ponuky tovaru či už na kúpu alebo predaj. Ako to funguje?? Nájdem stanicu kde napríklad chcú kúpiť energické články, zapíše sa mi to do "Trade listu" a môžem tam poslať lode do teraz by to bolo všetko ok, prečo sa mi ale stane že napr. za 20 min už mi to tam nefiguruje a tým pádom neviem obchodovať. Musím letieť znova k danej stanici a znova si to "zapísať do Trade listu". Čo urobiť aby som toto nemusel stále absolvovať??? Dik za radu

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Thu, 22. Jan 15, 16:44

musíš, přistát na té stanici, jít do místnosti, kde je dost lidí a tam chvilku počkat než si někdo bude chtít o něčem povídat. Přijdeš k němu a o něčem si popovídáš a pak dostaneš nabídku o aktualizaci obchodní nabídky a tu si vybereš

aikidocz
Posts: 11
Joined: Mon, 19. Jan 15, 06:59

Post by aikidocz » Thu, 22. Jan 15, 18:03

JJ Tím si na té stanici vytvoříš Trade agenta a on ti pak pořád posílá informace o cenách, Udělej si agenty na všech stanicích se kterými chceš obchodovat .
Jinak už jsem asi přišel na to jak se dělá ten Crafting . Přijmeš mise a když se podíváš do Inventáře , tak tam je to zboží rozdělené na "Ancient Relic colection , Rare engine ; Haze (gift) a podobně , u počtu zboží je vidět stav
kolik máš / kolik potřebuješ , například mám " Ancient drone 1/1 ,Gate seed 0/1 .atd , to znamena když budeš mít od každého potřebný počet kusů tak vyrobíš "Ancient relic colection" který pak odevzdáš zadavateli mise a on by ti měl dát třeba motor ,štít nebo zbrań .
Zatím jsem ještě neudělal ani jedno, hledá se to dlouho , musíš hledat ve vesmíru pomocí Dálkového scanneru a hledat velké bedny které blikají žlutě , ale některé věci padají i ze zničených nepřátelských lodí ( tyto predměty blikají modře )

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Thu, 22. Jan 15, 19:32

mě se povedlo najít kháckej krystal nebo co to je a prodejní cena je lehce přes 300k kreditů

raker99
Posts: 18
Joined: Thu, 17. Mar 11, 16:16

Post by raker99 » Thu, 22. Jan 15, 20:13

Ales_CZ wrote:musíš, přistát na té stanici, jít do místnosti, kde je dost lidí a tam chvilku počkat než si někdo bude chtít o něčem povídat. Přijdeš k němu a o něčem si popovídáš a pak dostaneš nabídku o aktualizaci obchodní nabídky a tu si vybereš
Dik za tip, skúsim vyskúšať :)

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 22. Jan 15, 20:20

Spoiler ku crafteniu:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=373939

Treba získať všetky veci čo treba na tie misie. Napríklad ten rare engine, choď do personal info a otvor inventár - je to pekne ukázané že čo potrebuješ na dokončenie craftenia.

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Thu, 22. Jan 15, 21:09

Efekt z toho je taký, že podaruješ niečo niekomu ( vlastnoručne vyrobené) a on ti dá väčšiu zľavu, alebo navýši "karmu" ... toť vsio.
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 23. Jan 15, 15:32

Sám som nikdy nespravil tie úlohy, lebo 3.0 som moc nehral.
Za odmenu dostaneš Particle Accelerator Mk3, Shield Mk5 alebo Engine Mk5 (z engine a shield máš na výber z troch typov).
Funguje to nejak tak že po dokončení craftenia musíš ísť za mechanikom a nainštalovať to.

No na tie zľavy a tréning posádky je tam Haze, Jewellery a chlast.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Fri, 23. Jan 15, 16:44

je pravda, že za poslední dva týdny jsem taky moc nehrát X:Rebirth, protože buduji svoje obchodní impérium na X3:AP

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”