X Rebirth-herní zážitky, návody a role play komentáře

Moderator: DJ Die

Post Reply
Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Fri, 5. Dec 14, 20:24

Ještě mám pár otázek, Teladi outpost bude obsahovat plot nebo ne? Přidáním aktualizace 3.0 přibude další plot nebo stále tam bude ten jeden?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 5. Dec 14, 20:59

Niesom si istý... Je tam misia "Rising tides" za pirátov, ale plot to nieje.
Neviem či som to pochopil správne. Sám neviem. Zatiaľ nieje nič, ale niekde som čítal že to ešte nieje hotové, ale už neviem čomu veriť.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Fri, 5. Dec 14, 21:04

snad brzi přidají další plot, protože já jsem lehce z půlkou toho prvního plotu. Mám odehráno 27 hodin a teď musím postavit tu továrnu, na kterou potřebuji asi 12 melounů a já mám sotva milionek.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 6. Dec 14, 13:15

Mě se stává při hraní X: Rebirth, že mi zničeho nic vypadne zvuk a nevím co stím. Abych zase měl zvuk, tak musím resetovat hru.

Ohledně lodí ve hře, tak z X3 jsou tu lodě: Splitské - Raptor (Gangrene Chaser), Skorpion (Skull Crusher) a Mamba (Bonescout); Terranské - Katana; Xenonské - L (M), N (N). Já proto nevím, proč nepřevezmou nějakou další lodě z X3. Pro Argony, Teladijce, Xenony a Splity. Mohli by přidat balík lodí z X3, typicé pro každou rasu. Například Grifona, Cobra, Cormorant, Boreas, Pteranodon, Brigantine a I.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sat, 6. Dec 14, 15:20

Ales_CZ wrote:Mě se stává při hraní X: Rebirth, že mi zničeho nic vypadne zvuk a nevím co stím. Abych zase měl zvuk, tak musím resetovat hru.



Sound glitch - vo verzii 3.0 je už opravený. Žiadne strachy.

Ales_CZ wrote:I.
Xenon I už v Rebirth je, je to najsilnejšia loď z hry, našťastie veľmi pomalá.

Brigantínu by som aj ja veľmi rád videl. V X3TC/AP som ju miloval.
Ale momentálne máme Titurel, čo je vlastne to isté ako Brigantine ale modernizovaná verzia.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 6. Dec 14, 17:41

Já vím, že v Rebirthu už je I, ale já myslel toho z X3 AP, to byla docela krutá loď díky té raketové věži.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 6. Dec 14, 21:02

Docela bych uvítal, kdyby předělali skener stanic, protože načítání dat o stanici je tak zdlouhavé a často se mi stává, že ji nemám kompletně načtenou. Já bych byl radši, abych ho mohl použít tak, že by oskenoval celou stanici. Dále oproti předchozím dílům mají docela ubohou encyklopedii, protože v X3, když jsi měl v sektorech načtený stanice, tak to dokázalo velice ušetřit čas hledání nějakého produktu ve vesmíru. Byly tam vypsaný sektory, kde se to prodává.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 7. Dec 14, 09:03

Skener stanice je dobre spravený, nepreskúmané moduly sú šedé a preskúmané sú farebné.
Okrem toho si na mape zóny môžeš pozrieť kde a ktoré moduly ešte treba preskúmať.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Mon, 8. Dec 14, 19:10

nevíš náhodou, jestli náhodou neupraví encyklopedii po vzoru X3

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Mon, 8. Dec 14, 19:56

Upravia?
Netuším, ale nedávno pridali tie obrázky lodí. A upravujú encyklopédiu aby bola lepšia a lepšia... Nedávno robili niečo z výrobnými receptami na tovar. No podľa mňa je fajn.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Mon, 8. Dec 14, 20:31

Mě v encyklopedii chybí u výrobků místo produkce ve známích stanicích, protože v X3 to tam bylo a ulehčovalo to hledání daného výrobku ve vesmíru a něco ohledně Ras a tam k nim připsat jaké frakce patří dané rase.
Jo a nevíš, jestli náhodou umožní hráči ovládat lodě třídy S a M?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Mon, 8. Dec 14, 21:14

No, to funguje rovnako ako v X3, len si to pozrieš niekde inde.
V X3 ti v encyklopédii ukazovalo ako výrobcov produktu len stanice ktoré si už objavil.
Rovnako je to v Rebirth, otvoríš svoj Trade computer (shift+T) a napíšeš tam meno produktu... A ukáže ti zoznam dostupných produktov, aj miesto kde sa továreň nachádza.


O ovládaní menších lodí - neviem.
Egosoft však nikdy nepovedal že viacej playerships nebude.
Práve naopak, povedali že nemali čas spraviť viac lodí pre hráča, preto sa sústredili na iné veci.
Čiže je tu malá šanca, podľa mňa, že v Rebirth niekedy pridajú možnosť presedlať do niečoho iného.
Ak nie, tak nasledujúca hra od Egosoftu bude na 100% mať možnosť riadiť všetky lode... To je jasné.

A 3.0 nieje posledný update, budú samozrejme pokračovať.

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Tue, 9. Dec 14, 11:36

Ctycko, je videt ze tuhle hru mas rad... To je fajn ... Ja stale cekam na nejakou peknou slevu jako 75% a kupuji snad se na Streamu o vanocich pochlapej...

Zatim si hraji TC v XRM a je to pohoda kdyz si vezmu jak stara hra to je...

P.S.tesim se domu z prace za prve si zatopim a pak si postavim tovarnicku na rizecky :D

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Tue, 9. Dec 14, 18:56

Rebirth stojí 4€ v lokálnom Tesco :D Wtf?
Idem kúpiť pre kamarátov



http://i.imgur.com/CimA8XS.jpg

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Tue, 9. Dec 14, 19:35

Jo děkuji za info, to jsem nevěděl, že to přesunuli. Tak a po dlouhém hledání jsem konečně našel Fúzní reaktory pro moji továrnu, ale stále mi jich chybí 110, protože jsem neměl prachy. To mi vyjde tak na 3,5m kreditů.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Tue, 9. Dec 14, 19:51

JJ, fusion reactory sú dosť pain.
Vačšina výdavkov na stavbu stanice sú práve fusion reactors.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Wed, 10. Dec 14, 19:27

Jak můžu převést na kredity na účet manažera, já tam tu nabídku nemám?

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Wed, 10. Dec 14, 19:35

v podstatě se dá říct, že nejdelší část plotu je postavit tu stanici, protože musí se postavit 2 části, aby to pustilo dál v příběhu

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Wed, 10. Dec 14, 19:35

Detaily stanice - klikni na manažéra a dole na obrazovke klikni na detaily.
Tam by to malo byť, "manager budget" alebo také dačo.

V bete 3.0 pridali možnosť nastaviť manažéra aby zdieľal budget s hráčom, ale je to dosť neohrabané. Možno to máš zapnuté bez toho aby si o tom vedel.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Thu, 11. Dec 14, 18:31

Když jsem dneska hrál X Rebirth tak mi během hraní vyskočila zpráva ohledně aktualizace 3.0 a The Teladi outpost. Hned jsem si to uložil a nechal stáhnout aktualizaci. Já jsem z nové aktualizace velice nadšen, protože upravili odměny za úkoly, a tak nemusím zase vydělávat kolem 15 hodin na stavbu další části továrny a hned jsem si všiml v DeVries teladské obchodní lodě

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”