X Rebirth-herní zážitky, návody a role play komentáře

Moderator: DJ Die

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 23. Jan 15, 17:10

Hmm, ja som zase prešiel všetky Mass Effecty, teraz multiplayer v trojke hrám. Potom bude Bad Company 2, návrat po rokoch. Rebirth má čas - s každým updatom lepšie. Netreba sa ponáhľať

solxiger
Posts: 130
Joined: Wed, 16. Aug 06, 21:23
xr

Post by solxiger » Wed, 28. Jan 15, 02:52

Tak som začal, zatiaľ cca 8 hod, a 6 achievement, nejaké moje videjko: https://www.youtube.com/watch?v=RPKDv9cvpto
AB.INSOMNI.NON.CVSTODITA.DRACONE.
http://www.databaze-her.cz/uzivatele/sxg/

aikidocz
Posts: 11
Joined: Mon, 19. Jan 15, 06:59

Post by aikidocz » Fri, 6. Feb 15, 07:58

Tak už mám MK5 štíty . podle návodu to šlo rychle ,na engine mi chybí ještě 3 části, ale na Zbraně to je asi nejdelší, padá to jen Nividia meteoritů -3 procetní šance a jenom najít ten meteorit je fuška.
Proto se chci zeptat jestli neznáte nějaký trik jak rychle najít Nividium meteority mezi tou spoustou ostatních kamenů ?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 6. Feb 15, 12:28

To neviem, ale v Bleak Pebble v DeVries (tam kde je brána do Albionu) je veľa Nvidia. A tiež v Omycron Lyrae, Devoid Clime v jednej zo zón na severe (nepamatám si presne, ale minerály sú napísané na mape takže by nemal byť problém).

aikidocz
Posts: 11
Joined: Mon, 19. Jan 15, 06:59

Post by aikidocz » Sun, 8. Feb 15, 11:20

Díky už to mám. Vyřešil jsem to tak že jsem koupil Mining ship , poslal těžit Nividium a letěl jsem vedle ní protože lo´d naje Nividium sama a najednou jsem měl asi 5 Eggs asi za 10 minut těžení .

1. Akorát nevím proč mi nefunguje Mining scanner, měl jsem lod ve skupině a stále mi to hlásí že nemám požadovanou loď .


2. Pořád nevím jak trénovat posádku, psali jste že potřebuju Virtual seminars ,ale pořád jsem to nikde nenašel. nevíte z čeho to získat? jestli z nepřátelských lodí nebo se to musí najít v nějaké bedně ?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 8. Feb 15, 14:46

Ak si dal tej lodi príkaz ťažiť Nvidium, tak potom samozrejme nemožeš ísť do Mineral Scanner módu.
Aby si mohol zapnúť mineral collector mode, musíš mať v squad loď ktorá má dostatok dronov na ťaženie a má príkaz Follow Player.


Virtual seminar:
musíš vycraftiť nejaký gift.
Tu je návod, priamo od Egosoft CEO týpka:
http://youtu.be/Sv4g2QVuhW4?t=35s

Vlastne ide o to vycraftiť nejaký gift, potom keď sa nejaká osoba na stanici chce rozprávať, tak dáš smalltalk.
Prejdeš prvý level smalltalku, a vyberieš možnosť "GIFT", a vyberieš ten gift ktorý si vycraftil.
Potom musíš prejsť druhý level smalltalku, ktorý je o dosť ťažší.
Ako odmenu za druhý level si vyberieš tréning.

aikidocz
Posts: 11
Joined: Mon, 19. Jan 15, 06:59

Post by aikidocz » Wed, 11. Feb 15, 09:52

Díky . já myslel že to bude nějaký item v inventáři :-D , Gifty jsem ještě moc nevyráběl vlastně jen jednou a když jsem dal další rozhovor tak jsem nezvládnul smaltalk .
Jen by mě ještě zajímalo jestli je jedno jaký druh giftu daruju a jaké NPC , nebo je to jedno a padá to náhodně ?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Wed, 11. Feb 15, 15:06

Je to item v inventári.
"Virtual seminar".

Keď vyhráš smalltalk, tak sa náhodne vygeneruje niekoľko typov a ty si možeš vybrať jeden (každý typ vylepší jeden skill).
Myslím že závisí aj na tom, s kým si dal smalltalk - napríklad z captain NPCčok padajú Navigation, Morálka a Combat, sa mi zdá.

Ten item (virtual seminar) potom dáš nejakému svojmu zamestnancovi - prídeš k nemu, a zobrazíš zoznam jeho skillov. Dole na obrazovke je tlačítko "train".

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”