X3TC - MEGA-komplex = MEGA zácpa

Moderator: DJ Die

Post Reply
TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

X3TC - MEGA-komplex = MEGA zácpa

Post by TTenk » Tue, 27. Mar 12, 17:09

Hojte lidi, ať fajfky nebo bezfajky potřebuju od někoho poradit, nebo nevím.

Slzy chamtivosti ma "MEGA komplex"
je tam spousta stanic (někde tu na foru je přehled.

Ve zkratce vyrábím tam střely, rakety, torpéda, štíty a mikročipy
ceny jsou nasazený na maximum.
polotovary (hafo továren právě)

komplex je PLNĚ samostatný, natolik, že výroba poltovarů i dost často stojí.

Rasy:
Nastavený komplex je tak aby NIKDO (jiná rasa) nemohla nakupovat, prodávat. předpokládám, že by tam měli lítat jen mé lodě (ty jsou manuálně na 9999999999 opakování nastaveny z ruzných stanic)

Chtěl jsem do sektoru skočit, hra padla (asi 4x zasebou)
tak jsem se koukl proč, co se děje.
A u MEGAkomplexu je "dopravní kolaps"
je tam napeckovaých (seřazených asi k dokování)
spousta lodí (nepočítal jsem lodě) ale je to na 10x otočení kolečkem myší (takže spousta)

Potřebuji tedy poradit jak se jich zbavit?
jsou to ruzné rasy, do komplexu vubec nemají právo přistávat, ceny jsou tak nevýhodný že právě netuším co tam vubec chtěj.

Dík předem za jakoukoliv radu.
Potřeboval bych si tam skočit pro pár střel a už mam takový nutkání (když se tam dostanu) to všechno vymlátit.)

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Tue, 27. Mar 12, 19:38

Mě se stalo něco podobnýho, sice ne v takovém měřítku, ale stalo. Odpověď je jednoduchá: čekají až se ceny sníží a budou moct u tebe dokovat.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 28. Mar 12, 04:38

To je ale právě blbost, proto je komplex nastaven, že ostatní rasy sním obchodovat nesmía nebudou.

na konci dubna se vrací bratr, tak nakopnu save na PC a zkusím tam co to pak udělá a rovnou vybiju asi. (pokud někdo neporadí co snima jinýho) :(
Taky si budu muset opsat reg.číslo a pošlu ho tu někomu z egosoftu ať mi dohodí fáju.

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Wed, 28. Mar 12, 07:04

No já bych řekl že právě čekají až tam budou moct. A za koho hraješ?

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 28. Mar 12, 14:41

Za toho obchodníka...

plynaku mužeš lock, už vím kde je zakopanej pes.
prošel jsem si sektory kde co a jak a buď khaakové, piráti nebo xenoni zničili dvě konkurenční výrobny na Typhoony a další výrobna je až na druhém konci x-universa, tak to všechno lítá ke mě. A jelikož nemužou přistát tak tam stepujou.

Zkoupil jsem si Typhoony a všichni odletěli.
je docela zajímavý, že doletěli i lodě z Terracorpu (Domov světla) ke mě (Slzy chamtivosti)a nic je nezničilo. Moje lodě nedolítnou ani k velitelství Jonferco, vždycky je něco sejme.

robbyrobby
Posts: 27
Joined: Tue, 3. Sep 13, 05:46

Post by robbyrobby » Wed, 17. Sep 14, 00:03

tiez som mal zacpu a pomohol zakaz predaja na par minut a asi vyse 100 lodi odislo prec v zastupe smerom k mojemu dalsiemu komplexu ;=)), potom som zas predaj povolil

btw: inak lucike ma pre x3tc skript na cistenie DOKu, cosi ako reinigungs der voelker docks (angl. nazov neviem)

http://forum.dvbtechnics.info/showthread.php?t=16879

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”