X Rebirth

Moderator: DJ Die

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 21. Jun 15, 11:49

zatím žádné info o další aktualizaci?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 21. Jun 15, 12:30

Ešte nič, napíšem sem hneď ako sa niečo vyskytne

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 21. Jun 15, 13:43

kam že to přesně píšou info o blížící se aktualizaci?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 21. Jun 15, 14:46

Ales_CZ wrote:kam že to přesně píšou info o blížící se aktualizaci?
To ešte uvidíme, očakávam že to nebude žiadny veľký announcement, len to proste niekam hodia na fórum nech sa kuknú ľudia čo idú okolo. :mrgreen:

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 21. Jun 15, 15:06

no právě, já bych se nedivil, kdyby přidali zase nějaké nové typy úkolů, očekával bych nějaký nový plot a úpravu pirátů, tak aby neútočili na mé nákladní lodě, když je mám za spojence

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Tue, 23. Jun 15, 19:00

Z nich lezou informace jak z chlupatý deky, hráči očekávají novou aktualizaci a jsou zvědaví, co bude obsahovat.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 25. Jun 15, 09:13

Vydali prvú betu, zatiaľ to vyzerá takto:
• New Feature: Target can now be set directly from within the holomap.
• Added winner of video competition onto in-game advertising sign.
• Improved behaviour of acceleration/deceleration controls when crossing zero speed boundary.
• Improved text-readability of distance and destination texts at target elements.
• Improved performance and responsiveness of UI.
• Improved accuracy of mouse click/pick detection.
• Fixed memory leak in upkeep missions causing large savegames and long game shutdown times.
• Fixed player falling through floor of ship if walking around while in super-highway.
• Fixed broken player movement after certain multi-stage conversations.
• Fixed mouse cursor being stuck hidden and confined when loading a savegame while on a platform.
• Fixed police not picking up all dropped illegal containers from player when scanned.
• Fixed engineer repairing hull too slowly if there are no other damaged elements.
• Fixed shipyards potentially starting to build when something is docking/undocking.
• Fixed ships/stations still shooting at objects when they shouldn't in certain cases.
• Fixed some cases where small ships and drones were dragged by capital ships instead of flying to the correct destination.
• Fixed combat drones not using evade manoeuvers in several cases.
• Fixed missing weapons in playership encyclopedia entry.
• Fixed several issues with crafting mission.
• Fixed several issues with text (localisations will follow in the next build).
• Fixed several more causes of crashes.
• Several small performance and memory optimisations.
Priznám sa, čakal som viac, lebo admin na steam fóre povedal že pridávajú aj nejaký obsah. Každopádne je to prvá beta, a rovnako ako pri 3.50 a 3.00 čakám že to nieje všetko.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Thu, 25. Jun 15, 20:10

já bych řekl, že tam postupně přidají další věci, aby se to v betě dokázalo lépe odladit

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Fri, 26. Jun 15, 16:31

Hra je už na úrovni, pekná a hrateľná ale logika hry je vždy pozadu. Uvediem príklad: Samotnú hru tvoril nejaký príbeh, kampaň... kde Plutarch ostal neprieteľom a v Omycron, DeVries ostali priatelia. Včera som dokončil preklad na v. 3.60beta - zapnem hru, hrajem starý ,,sejv,, , Rebirth na plné pecky v HD detailoch - bez modov, krásne a neuveriteľné ako to odladili. Skúsim, preklad misii na staniciach - beriem misiu znič reklamné tabule - DILEMA - priatelia na 27 a znič tabule jednému z nich. To by ešte nebolo nič - ale našiel som takú istú výzvu - zákazka od firmy z Albionu zničiť tabule tým chudákom v DeVries čo tam okrem pár fabrík nič nemajú. A za tie stovky odohratých hodín som ešte konkurenta z DeVries v Albione nenašiel. Prečo to píšem ? Lebo sa samotné misie chaoticky generujú bez odozvy na nosný príbeh, kampaň. Takto sa mi utvrdzuje domieka, že celá táto hra je chaoticky vygenerovaná autormi ešte pred tým ako sami vedeli čo vydávajú.

Myslím si jedno: tá hra od oficial patchu 3.60 ostane už taká aká je ( na ten malý obsah v bete svedčí aj obdobie apríl- jún ) - možno to dotiahnú až na patch 4.0 s nejakým DLC ako Teladi Outpost. Lenže hra ktorá sama o sebe je nedokončená - nepotrebuje DLC. Hra už má predsa dva roky, je po záruke a donekonečna ju opravovať nebudú. Skôr začnú pracovať na X4 a dúfajme, že to bude iný level a že sa Egosoft poučil. Autori urobili jednu chybu, takú istú ako autori simulátoru ponorky Silent Hunter. Štvorku diel dali do Pacifiku - bol to totálny prepadák, narýchlo s patchmi na chrbte a prvým DRM urobili diel 5 a späť to vrátili do Atlantiku +po čase s dodatkom. Aj napriek tomu to už nebolo ono. O šestke sa už ani nehovorí.
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 29. Jun 15, 08:49

Ale to je presne to, co tvrdi vetsina normalne uvazujicich lidi uz od zacatku. Ta hra nejde opravit, protoze ma spatny uz samotny zaklad. Muzou opravovat bugy do aleluja, ale vsechny ty nesmysly, co vymyslely tam budou porad.
Uprimne jsem ale zvedavy, jestli a v jake podobe vydaji neco dalsiho. Protoze diky Steam refundacim uz jim tahle kradez za bileho dne neprojde.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Mon, 29. Jun 15, 09:07

"Hra nejde opraviť pretože samotný základ je špatný", to je typická alibistická výhovorka ktorú som videl tisíc krát, a len od ľudí čo nemajú odohraté takmer vôbec nič. Opravovanie bugov?

Egosoft predsa neopravuje len bugy, oni aj skutočne menia existujúce veci ktoré niesú zabugované ale dajú sa spraviť lepšie.
Hodiť kukuč na changelogy, povinne.


Hra spravila obrovské kroky od vydania, a to tu nerozprávam o fixoch a záplatách. Pridali hromadu vecí ktoré komunita vyžadovala, výrazne pomelili fungovanie a správanie každého mechanizmu v hre a okorenili to kopou nových vecičiek na hranie.


Už sa pracuje na X4 (aspoň tak sa hovorí nasledujúcej hre).
Predtým však ešte upravujú engine Rebirth, a mnoho zmien sa už neprejaví v tejto hre. Ale "X4" bude šľapať na engine Rebirth, všetko čo vylepšia tu sa prenesie.
A možnosť lietať v hocijakej lodi. Na tej už dávno pracujú a v budúcej hre bude určite.
Informácii je samozrejme málo, veď nedávno sa to dostalo na povrch a "X4" určite ešte nieje ani v hrateľnej forme.


Pozrite sa na oficiálne štatistiky:
http://steamcommunity.com/stats/2870/achievements

Hlavne achievement "Dropbox", ktorý pridali vo verzii 2.0.
Maximálne triviálny achievement, ktorý dostane hocikto kto tú hru zahrá aspoň na pol hodinu.
A má ho len smutných 18% komunity. Čo ukazuje že len malý zlomok komunity vyskúšal verziu 2.0, a určite ešte menej ľudí hralo veľký 3.50 patch. Je to jednoduché - Egosoft má otrasne urážlivú komunitu ktorá pri prvom náznaku problému zdrhne (pamätáte si vydanie X3 Reunion? napriek tomu že tá hra je výborne zapatchovaná a funguje lepšie ako X3TC a X3AP, väčšina vám proste povie že je to najhoršia hra z pôvodnej trilógie).

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 29. Jun 15, 09:28

Aha, takze uz mohu letat ve vice nez jedne lodi? Uz mohu cestovat jinak nez barevnymi tubusy? Ktere jeste k tomu funguji jen jednim smerem? Uz mohou moje lode obchodovat samy a mohu jim dat vice nez jen tri prikazy? Uz mne moje lode nasleduji okamzite, nebo musim pet a vice minut cekat, nez se uraci za mnou doletet? Za predpokladu, ze se vubec rozhodnou letet? Uz je tam funkcni pathfinding, nebo jsou stale jen vypnute kolize, takze lode narazeji do vseho kolem a nic se jim nestane?
Takze ne, nezmenilo se vubec nic. Jen milostive pridali veci, ktere by clovek cekal v simulatoru od zacatku.
Ale hlavne za to muze komunita, ze? Vubec za to nemuze Egosoft svym jednanim a tim, co udelal. Tuhle vetu si nekam ulozim, protoze vetsi hovadinu jsem tu jeste neslysel.
A jak rikam, good luck s X4. Protoze pokud to nebude stoprocentne funkcni produkt se vsemi vecmi, co chteji hraci a ne mimo realitu uvazujici Bernd, tak budou zavaleni refundacemi az se z toho po...
I kdyz mozna ne, protoze vetsina lidi se Rebirhem tak spalila, ze se uz nevrati.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Mon, 29. Jun 15, 09:39

plynak wrote:Uz mohu cestovat jinak nez barevnymi tubusy?
Áno, cestovať so svojou capshipkou, alebo si zohnať poriadny motor a štít a cestovať ručne. Diaľnice takmer nikdy nepoužívam, zbytočné.
plynak wrote:Uz mohou moje lode obchodovat samy a mohu jim dat vice nez jen tri prikazy?
Nie, lode nikdy nebudú obchodovať, lebo egosoft nesúhlasí s možnosťou pasívneho farmenia peňazí pre začiatočníkov a súhlasím. Na to máme stanice.

Áno, príkazov môžeš dať sedem.
plynak wrote: Uz mne moje lode nasleduji okamzite
Áno, lode ktoré sú v tvojom Squad nasledujú hneď a tiež pridali možnosť dať command naraz všetkým lodiam v squad. A lode ktoré sú mimo squad, môžeš komandovať bez toho aby ťa nasledovali.
plynak wrote:Uz je tam funkcni pathfinding, nebo jsou stale jen vypnute kolize, takze lode narazeji do vseho kolem a nic se jim nestane?
Ďakujem bohu za vypnuté kolízie. Konečne sa uráčili ich v Rebirth vypnúť, a dúfam že niesú tak sprostí aby sa vrátili ku chybnému systému.

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 29. Jun 15, 09:41

Ano, dokoala ukazka dokonale hry. Na co se snazit o neco, co umely simulatory uz pred dvaceti lety, ze? Proste vypneme kolize a nemusime resit AI.... Necht si kazdy udela obrazek sam o tom, jaka je to super hra.

https://www.youtube.com/watch?v=SkiogRoWspM

A wow, to je tak zabavne cestovat tak, ze porad musim drzet afterburner. A ja porad, co mi oproti predchozim dilum chybelo. Kam se hrabe jump engine, tohle je tak zabavne...

A ano, nezapomenme na argument, ze ST/UT byly cheaty. A SETA byl vlastne take cheat. Takze to dame pryc. A capital ships byly nudne, takze take pryc. Ale cafra co to? To je presne to, co hraci meli radi. No nic, nevdecna banda. My mame svoji vizi, kterou sdili Earth Ultimatum tak co se starat o vic...
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Mon, 29. Jun 15, 11:02

To je pravda že je to píčovina a sám som im to raz reportol, čírou náhodou presne pre človeka ktorý to video nahral.
Sám som sa však s ničím takýmto nestretol za 500 hodín gameplay (v X3 niekoľko krát)

S pathfindingom som absolútne spokojný. Za desaťročie hrania tejto série sa vo mne doslova vytvorila paranoja voči vlastnému majetku a lodiam ktoré sa plieskajú o asteroidy a brány.
Vieš čo je pre mňa Rebirth?
Relax a odľahnutie - odstránenie poškodenia z kolízii je spása.
Okrem toho, kúpiť si desať-dvadsať stíhačiek a komandovať ich v boji, je pôžitok. Pozerať sa ako dokážu sústrediť paľbu a snažia sa manévrovať tak aby bol čo najvačší damage output (v X3 to absolútne nezvládali).


Nepozerám sa na tú hru s ružovými okuliarmi, mnoho fixov a zmien ktoré vidíš v changelogu som sám reportol a testoval pre Egosoft (momentálne sa pipľajú s češtinou pre steam verziu X2jky, testujem ju pre nich a pomáham im zistiť v čom sú problémy).

A wow, to je tak zabavne cestovat tak, ze porad musim drzet afterburner. A ja porad, co mi oproti predchozim dilum chybelo. Kam se hrabe jump engine, tohle je tak zabavne...
Znova opakujem, na capshipkách máš jumpdrive. Zohnaj si Balora, je to najrýchlejšia loď s jumpdrive, a daj tam nejakého schopného kapitána, a máš prenosný jumpdrive.

UT ma osobne nezaujíma. Keby si vážne chcel tlačiarne na peniaze, tak si stiahneš jeden z módov ktoré to pridávajú - už máme viac ako dva.
Výhovorky.

SETA = musíš srandovať. Tento žart nemá v hre čo robiť.
Nejde o to či je to CHEAT alebo nie.
Ide o to, že zrýchlenie času devastuje atmosféru hry.
A nikdy som nemal pocit že by som potreboval zrýchliť čas v XR - samotná hra je zrýchlená.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Mon, 29. Jun 15, 16:35

Já souhlasím s earth ultimatumem, protože od začátku, co X:R vyšel, se velmi změnil a série X není pro každého hráče. To samé je se hrou Elite: Dangerous, to taky není hra pro každého, tohle jsou vesmírné simulátory, které jsou dělané pro určitý typ hráčů, ale každého baví něco jiného. V X:R je to mnohem jiné než u X3, se kterou toho už nemá moc společnýho, proto mi nevadí, že tam není SETA, z důvodu, že se dá cestovat zase jináč, pomocí dálnic a boosterů. Ano třeba mi občas vadí že v X:R je trochu divný příběh a v podstatě jakoby jeden plot oprati osmi plotům v X3:AP. Rozhodně si ve vesmíru víc připadám v X:R než v X3, díky velké rozlehlosti, ale stejně budou muset do X4 udělat mnohem více galaxií, aby sis opravdu připadal jako ve vesmíru. Nejspíš budou muset vzít všechny sektory z X3 a dát je do galalxií, vrátit tam korporace, lodě, zbraně, všechny rasy, přidat tam frakce a vymyslet nějaký zajímavý příběh. Jediný co bych vrátil z X3, tak to by bylo rozdělení lodí, zbraně a udělat podle X3 skokový pohon. Prostě by loď po galaxii skákala do brány a v soustavě k určité bójce.

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Tue, 30. Jun 15, 16:31

Páni, Plyňák má pravdu, je už totálne jedno čo kde pridajú, a čo vylepšia, tá hra je od začiatku zmetok. V normálnej firme by na takýto zmetok dali zmetkové hlásenie a ten kto ho vyrobil by to zacvakal zo svojho :) Bavíme sa ale o softwari kde takéto veci sú nereálne. Celý nosný základ a mechanika hry je odfláknutá, alebo lepšie povedané urobená príliš na rýchlo. To, že sa lode zaseknú o stanicu v plnení úloh je bežná vec. Pathfinder vedie lode cestami naprieč modelom stanice kde oni prejdu a mne napíše koniec hry kvôli havárii. Chybu neodstránili iba si pomohli vypnutím kolízii pre AI. Ekonomika absolútne nefunguje, vôbec tam nie je poznať základný pomer predaj - dopyt alebo naopak. Tie dodatočne generované úlohy vždy o jednom a tom istom je výsmech do očí hráčom. Položme si nezávisle ruku na srdce a povedzme si od verzie 1.00 do verzie 3.60 hra dosiahla v recenzíí ( našej) hodnotenie odkedy vyšla 3.0 až na doteraz 4.6 - pýtam sa ... kde je hodnotenie 10 ?

Príkladom sú ceny : ja som ju kúpil za 60€ na predobjednávku. ( preto ma drží doteraz preklad ) :)
Teraz po dvoch rokoch: http://hry-na-pc.heureka.sk/x-rebirth/? ... tAodhAkHEg - 10,97€

http://hry-pro-pc.heureka.cz/x-rebirth/ - 349Kč

ďfalej recenzie ku ktorým sa nikto nikdy nevrátil a už sa nevrátia k znovu recenzii . Za zmienku stojí iba táto pasáž jednej z recenzii : "Ambiciózna vesmírna simulácia sľubovala nový začiatok, ktorý ale vyústil do smutného konca. Tento let si môžete pokojne nechať ujsť." - po dvoch rokoch na úrovni 55 percent.

Takže páni, kritika je na mieste, neobhajujme niečo čo sa samo obhájiť nedá. Ak ste spokojný s takou kvalitou, tak si dovolím bez urážky tvrdiť, že hráči nieste a ste iba konzumenti.
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Tue, 30. Jun 15, 16:49

Je to síce mimo témy : možno to admin zmaže, ale chcem týmto príkladom porovnať dve celkom nazávislé hry iného žánru so spoločnou závislosťou. Kúpil som si zberateľskú edíciu Witcher 3. Hra je párádna a perfektná. Mám ju už síce dohranú do konca a nieje tam už čo robiť, ale nadviažem na koncept DLC. Bolo ohlasených 16 prídavkov do hry.... teraz už je 12 ... Pričom prídavky boli odtrhnuté umelo z hry, ak sa človek ,, pohrabe,, a dá si edit pôvodných súborov, vidí že tie prídavky mali byť v pôvodnej hre. Príkladom krátenia príbehu na úkor DLC bola aj Mafia II. X- Rebirth je o tom istom, keď som prekladal texty, tak hlášky z Teladi Outpost boli už dávno zakomponované v prvých textoch pod názvom " kampaň II" . Teraz napríklad pri nahrávaní sa zobrazuje z textu Help pomoc - pričom celých 1000 riadkov textu ,, citáty,, vedcov, filozofov sú doteraz vynechané a nepoužité. Čo chcem týmto povedať ? že v hre Zaklínač odignorujem vytrhnuté misie nakoľko je to kvalitná hra, ale v nedokončenom Rebirth budem kritizovať akýkoľvek prídavok DLC, lebo tá hra je proste nedokončená.
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Tue, 30. Jun 15, 17:07

Pozrite sa na oficiálne štatistiky:
http://steamcommunity.com/stats/2870/achievements

Hlavne achievement "Dropbox", ktorý pridali vo verzii 2.0.
Maximálne triviálny achievement, ktorý dostane hocikto kto tú hru zahrá aspoň na pol hodinu.
A má ho len smutných 18% komunity. Čo ukazuje že len malý zlomok komunity vyskúšal verziu 2.0, a určite ešte menej ľudí hralo veľký 3.50 patch. Je to jednoduché - Egosoft má otrasne urážlivú komunitu ktorá pri prvom náznaku problému zdrhne (pamätáte si vydanie X3 Reunion? napriek tomu že tá hra je výborne zapatchovaná a funguje lepšie ako X3TC a X3AP, väčšina vám proste povie že je to najhoršia hra z pôvodnej trilógie).
Ako som povedal - tú hru nikto nehrá. Jedna vec je pravda, že vylepšovať ju asi nemá zmysel, lebo všetci odišli. Napriek tomu ako hru prekopali, a ako je mnohonásobne lepšia a keby som mohol, mal by som tam tisícky hodín, ľudia proste už hru nesledujú. Smutné, ale môžu mi akurát tak závidieť.



Ekonomika absolútne nefunguje, vôbec tam nie je poznať základný pomer predaj - dopyt alebo naopak
Absolútne nesúhlasím. Odkedy vyšla verzia 2.0, obchodovanie a stavanie je vec pri ktorej som strávil 90% herného času (nejakých 300 hodín).
Snaž sa. Ak niečo potrebuješ, spýtaj sa hráčov. Mne to funguje, kamarátom čo majú oveľa viac odohraté ako ja to funguje. Musíš to robiť zle, však hráme rovnakú verziu.

Takže páni, kritika je na mieste, neobhajujme niečo čo sa samo obhájiť nedá.
Aj ja sa snažím kritizovať a ukázať Egosoftu a ich adminom čo sa dá vylepšiť.
Ale jedna vec je kritika - a druhá je vymýšľať si sprostosti a ani nemať skúsenosť s hrou, ako náš majster plynák ktorý ešte furt netuší o existencií iného spôsobu cestovania ako cez diaľnice, rozšírenej trading queue a rozšíreného komandovania lodí v squad a aj mimo squad.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 2. Jul 15, 17:12

Okej, TOTO ma prekvapilo:
Version 3.60 Beta 2 (197519)

• Beta 2 New Feature: Target can now be set directly from within the holomap (improved feature added in 3.60).
• Beta 2 New Feature: Flight assist mode can now be disabled (experimental feature, feedback welcome).
• Improved behaviour of acceleration/deceleration controls when crossing zero speed boundary.
• Improved text-readability of distance and destination texts at target elements.
• Improved performance and responsiveness of UI.
• Improved accuracy of mouse click/pick detection.
• Beta 2 Fixed memory leak in upkeep missions causing large savegames and long game shutdown times (improves fix in 3.60).
• Fixed player falling through floor of ship if walking around while in super-highway.
• Fixed broken player movement after certain multi-stage conversations.
• Fixed mouse cursor being stuck hidden and confined when loading a savegame while on a platform.
• Fixed police not picking up all dropped illegal containers from player when scanned.
• Fixed engineer repairing hull too slowly if there are no other damaged elements.
• Fixed shipyards potentially starting to build when something is docking/undocking.
• Fixed ships/stations still shooting at objects when they shouldn't in certain cases.
• Fixed some cases where small ships and drones were dragged by capital ships instead of flying to the correct destination.
• Fixed combat drones not using evade manoeuvers in several cases.
• Fixed missing weapons in playership encyclopedia entry.
• Fixed several issues with crafting mission.
• Beta 2 Fixed several issues with text and localisations (localisations now included).
• Beta 2 Fixed several issues with the Twilight Sentinel plot battle.
• Beta 2 Fixed Plutarch Overwatch station repairing itself after being destroyed.
• Beta 2 Fixed engine rotation of the Eterscel Raider.
• Beta 2 Fixed trade reservation clean up when canceling trade plans on player-owned ships.
• Beta 2 Fixed issues with drone capacity after a drone launch pad is destroyed.
• Beta 2 Fixed not being able to steer after loading certain savegames.
• Beta 2 Fixed several bugs related to launching and docking remote controlled drones.
• Beta 2 Fixed collecting ammo crates adding one more unit of ammo than was in the crate (problem introduced in 3.60).
• Beta 2 Fixed several more causes of crashes.
• Beta 2 Several small performance and memory optimisations.

Zaujímavé. Pridali možnosť vypnúť flight assist.
Čo znamená, realistickejšia fyzika. Napríklad, ak letíte rovno a vypnete motory, loď pokračuje v lete (defaultne to neni nabindované - treba ísť do nastavení a priradiť klávesu).

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”