X3-TC-Player HQ

Moderator: DJ Die

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 9. Jan 11, 00:44

fanda serie X wrote:A jsi dostatecne blizko u ty lodi? Popripade, mas tam prepravni zarizeni?
jo jsem tak blizko,ze div do nej nenabouram a prepravni zarizeni mam taky

BigLukyBoss
Posts: 45
Joined: Sun, 2. May 10, 16:29
x3tc

Post by BigLukyBoss » Thu, 13. Jan 11, 23:42

hele mam problem psal jsem do rad a tipu podruhe ale zatim nikdo neodpovedel
mate nekdo zkusenost s HQ plotem? mam 20 marinaku na 100% vycvicenych krom boje, a mise je spustena ale v Ocean of fantasy se mnou Humi Wi nechce mluvit, co s tim?? psal jsem i na English forum ale nic

User avatar
MartinSk
Posts: 40
Joined: Mon, 8. Jun 09, 13:42

Post by MartinSk » Wed, 5. Oct 11, 22:32

Ja mám rovnaký problém... Nechápem čím to môže byť... Vie mi niekto poradiť????? Ten Humi Wi je na Boron Ray v posádke HUB mám splneny a od neho mi prišla správa že chce o niečom hovoriť ale pri komunikácii sú iba klasické možnosti: 1-Cesta do servisného doku
2- Cesta do lodenice
3- Vzdajte sa
Ale žiadna iná možnosť a tak neviem ako s nim pokecať o tom čo vlastne chcel... :?

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Thu, 6. Oct 11, 14:23


User avatar
MartinSk
Posts: 40
Joined: Mon, 8. Jun 09, 13:42

Post by MartinSk » Fri, 7. Oct 11, 08:23

Ten topic mne osobne moc nepomohol... Dosť sa tam skôr hádajú a ja tú hru momentálne mám patch 3.0... Ale dik.... Ja čo som našiel tak mi zrejme chýba operácia Final fury ktorou sa momentálne zaoberám, inak lietam na ATF Vidar M6 bez mariňákov.. Počas terranských misii som dostal 10 terranských mariňákov ktorých momentálne stále mám na výcviku... Podľa mapy TC som zistil že terrani majú výcvikové stredisko iba v jedinom sektore ktorý patrí medzi uzamknuté no zatiaľ som neprišiel na to ako sa dostať k odomknutiu týchto sektorov preto si šetrím Terran marines.. Na ovládnutie lodí si večšinov nakúpim mariňákov od argonov ako to bolo v prípade Groner M6 keď som ju mal obsadiť. Vie mi niekto poradiť ako sa dostať k tým uzamknutým sektorom od teranou.. DIIIIIIIIIIIIIIK

napis
Posts: 84
Joined: Sun, 11. Jun 06, 15:40
x3tc

Post by napis » Thu, 17. Nov 11, 23:19

Ahojte...
Je tu este niekto, co to tu cita ?
Mam tiez rovnaky problem, a to uz neni nahoda, to je ***** BUG jak hovado.
Dostal som spravu, ze sa mam porozpravat s Humi Wi v Ocean of Fantasy.
Hned som doletel, ale ta klasicka modra knizka pri Boron Bay samozrejme nebola a vedel, som ze je to v riti.
Co pi** ma toto znamenat ?
Podotykam ze Final Fury aj HUB Plot mam davno dokonceny.
Verzia X3TC 3.1
Nasli ste nejake riesenie ?
Diky.

napis
Posts: 84
Joined: Sun, 11. Jun 06, 15:40
x3tc

Post by napis » Mon, 21. Nov 11, 18:02

Tak uz nic, problem vyrieseny.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 6. Dec 11, 16:27

ten HQ plot

odměnou je "jen" HQ ?
nebo i sektor?

Někde na EN foru jsem listoval a nějaké zmiňky tam byli, ale pamatovat si kde co ...


btw.:
když se tu člověk na něco zeptá proč ho odkazujete na EN forum.
Snad je toto česká část tak když se někdo ptá česky/slovensky tak mu česky/slovensky odpovím a nepošlu do kamsi

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”