Scripty pro X3TC a mapa

Moderator: DJ Die

Tubus
Posts: 10
Joined: Fri, 16. Oct 09, 12:29

Post by Tubus » Fri, 3. Feb 12, 13:43

Ahoj,

po X3R jsem začal hrát X3TC a dost mi tam chyběl script Obchodní zástupce (bonuspack jsem neinstaloval, protože není česky) a tak jsem si ho nahrál samostatně a přeložil. Pokud by měl o tento překlad někdo zájem, ať mi napíše na vojhof@seznam.cz a já mu ho pošlu. Je to verze 3304. Také mám ještě přeložený script SEWN v1.22 kdyby někdo chtěl.

svlkos
Posts: 7
Joined: Mon, 1. Aug 11, 18:34
xr

Post by svlkos » Tue, 7. Feb 12, 12:57

myslím, že není třeba váhat ani otálet sýpni to sem hezky ven na světlo... :wink:

Pro jistotu posílám PM i Email...

kutz
Posts: 13
Joined: Fri, 12. Feb 10, 15:18
x3tc

scripty help

Post by kutz » Tue, 14. Feb 12, 18:35

Zdravím x-univerzáci. Potřeboval bych poradit s instalací scriptů. Mohl by jste mi to někdo prosím popsat jako lamě po lopatě? Trápím se s tím už nějakou dobu bezúspěšně :evil:
Mám zájem hlavně o automatické použití přistávacího počítače u lodí TS řízených AI, zprávu o napadení nebo zničení lodě a o opravářský lasery. Když bude MARS na sbírání vypadlých věcí drony bude fajn, ale nemusí být. Chtěl jsem CZ verze, aby mi to textově neblblo, angličtina mě nevadí, ale když už jsou přeložený...
Stáhnul sem a nainstalil plugin manager lite v1.41 a scripts.zip z terranconflict.tym.cz , ale i když to nainstaluju ve hře se neprojeví, asi dělám něco blbě :?
Asi manager není nutný ?! stačí do scripts a t adresářů nakopírovat xml a pck soubory, jenže který kam ? A taky abych si nepřepsal novější češtinu straším souborem.
Mám koupenou X3TC CZ 2.5 patchnutou na 3.2 s přepsaným lang.dat na 42 takže v cz.
Měl byste prosím se mnou někdo trpělivost to pořešit? Díky :wink:

Frenzyfrost
Posts: 8
Joined: Wed, 15. Aug 12, 10:43
x3tc

Post by Frenzyfrost » Tue, 28. Aug 12, 23:21

stejný problém jako Kurtz. Jak se ty scripty instaluji??????

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 29. Aug 12, 15:41

musite si stahnout a nainstalovat Plug in manager od Cycrow.

Frenzyfrost
Posts: 8
Joined: Wed, 15. Aug 12, 10:43
x3tc

Post by Frenzyfrost » Wed, 29. Aug 12, 20:51

To jsem udělal, ale vůbec nevím co s tím....

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”