X:Beyond The Frontier CZ

Moderator: DJ Die

Post Reply
FVZ
Posts: 260
Joined: Wed, 16. Aug 06, 22:49

X:Beyond The Frontier CZ

Post by FVZ » Mon, 25. Jun 07, 17:27

Nevíte prosím, kde by se dala sehnat čeština na tuhle klasiku? Vím, že na Level DVD byl X-Gold s CZ titulkama, ale to číslo Levelu nemám a ani nikoho takového neznám.
INTEL Core I7 2600 3,4GHz; 8 GB DDR3 RAM 1600MHz; NVIDIA 580GTX 1536MB; MB ASUS MAXIMUS IV GENE-Z; 23,6" ASUS VG236 120Hz LCD + NVIDIA 3D VISION; Saitek X52 PRO

Kovi
Posts: 115
Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34
x3

XbtF CZ

Post by Kovi » Tue, 26. Jun 07, 08:39

Cestinu pro X: Gold na Levelu 106 jsme delali tenkrat my (pres noc ve dvou lidech), ale co jsem tak slysel, tak ve hre nakonec bylo prelozeno jenom hlavni menu a titulky uz se neobjevovaly. Nevim, jestli jste se v tom nahodou nekdo nehrabal, kazdopadne tusim, kde by mohl byt problem, a rad bych to opravil (a pri te prilezitosti hru znovu prelozil, protoze to zrejme bude docela hruza). Je to par dni, co jsem to zase zacal resit (jinak o tu cestinu zakopavam denne, jelikoz ji mam v pomalu nejpouzivanejsim adresari na disku, abych si ji neustale pripominal). Blixa momentalne DVD 106 hleda v redakcnim bordelu, a pokud ho najde, tak by mi ho mohl poslat a ja bych se o to relativne rychle postaral.

FVZ
Posts: 260
Joined: Wed, 16. Aug 06, 22:49

Re: XbtF CZ

Post by FVZ » Tue, 26. Jun 07, 10:05

Kovi wrote:Cestinu pro X: Gold na Levelu 106 jsme delali tenkrat my (pres noc ve dvou lidech), ale co jsem tak slysel, tak ve hre nakonec bylo prelozeno jenom hlavni menu a titulky uz se neobjevovaly. Nevim, jestli jste se v tom nahodou nekdo nehrabal, kazdopadne tusim, kde by mohl byt problem, a rad bych to opravil (a pri te prilezitosti hru znovu prelozil, protoze to zrejme bude docela hruza). Je to par dni, co jsem to zase zacal resit (jinak o tu cestinu zakopavam denne, jelikoz ji mam v pomalu nejpouzivanejsim adresari na disku, abych si ji neustale pripominal). Blixa momentalne DVD 106 hleda v redakcnim bordelu, a pokud ho najde, tak by mi ho mohl poslat a ja bych se o to relativne rychle postaral.
To bych ti byl neskonale vděčný až do konce vesmíru. Nebo konce mě, to záleží na tom, co příde dřív :D .
INTEL Core I7 2600 3,4GHz; 8 GB DDR3 RAM 1600MHz; NVIDIA 580GTX 1536MB; MB ASUS MAXIMUS IV GENE-Z; 23,6" ASUS VG236 120Hz LCD + NVIDIA 3D VISION; Saitek X52 PRO

unicz
Posts: 3
Joined: Wed, 11. Jul 07, 11:57

Post by unicz » Wed, 11. Jul 07, 12:00

Právě si budu půjčovat od kamaráda Level verzi, těším se na ni jak malej Jarda. Tak se tu moc moc přimlouvám za plné zprovoznění češtini. Díky :)

Kovi
Posts: 115
Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34
x3

Re: X: Gold CZ

Post by Kovi » Fri, 13. Jul 07, 07:10

Hmm, Blixa na hledani masteru v redakci bud zapomnel (stejne jako nekolikrat predtim Draken) nebo to proste nenasel, takze nemam sanci s tim hnout. Myslis, ze by se ti z toho Level CD/DVD podarilo X: Gold vytahnout mimo tak, aby sla normalne nainstalovat, a mohl ji nekam uploadnout? Klukum z Levelu to pocitam vadit nebude a ja se k tomu zrejme jinak nemam sanci dostat, ze ja bloud si tenkrat nerek o cislo zdarma, mohl byt klid a mohlo to byt davno hotove...

Godvood
Posts: 39
Joined: Tue, 8. Nov 05, 16:10
x4

Problem s Level verzi

Post by Godvood » Fri, 13. Jul 07, 08:50

Kazdopadne s tou Level verzi byl nejakej problem s protipiratskou ochranou. Tvarilo se to, ze nemas original. Tehda se to hodne resilo na Level forech ale ne s velkym uspechem a pak uz jsem to prestal sledovat. Pokud nekdo vite jak to z toho Levelu rozchodit, tak se urcite podelte o informaci. Dik.

unicz
Posts: 3
Joined: Wed, 11. Jul 07, 11:57

Post by unicz » Fri, 13. Jul 07, 13:00

Tak zkusit samo něco mohu, před/po dovče, samotná nainstalovaná hra by třeba nestačila?

Kovi
Posts: 115
Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34
x3

Re: X: Gold

Post by Kovi » Sat, 14. Jul 07, 10:36

Hmm, ja myslim, ze jo.

unicz
Posts: 3
Joined: Wed, 11. Jul 07, 11:57

Post by unicz » Sat, 14. Jul 07, 22:18

Zaslal jsem ti odkazy na X-BTF, ISO z Levelu, snad to bude OK.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 14. Jul 07, 22:55

panove jak se tak divam tak muzete byt radi ze jsem to mod ja a Abras jinak uz by vas zabanovali :lol:
ale jinak vase usili schvaluju jen se o tom nikde nezminujte at nejsou problemy :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Kovi
Posts: 115
Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34
x3

Re: Ban

Post by Kovi » Sun, 15. Jul 07, 08:24

Hehehe - ale ja bych to tak dramaticky nevidel. S Drakenem jsem uz vic jak rok domluvenej, ze tu cestinu upravim a prihodim na hrej.cz. A kdyz to nedokazal najit v tom bordelu, co u nich panuje (a dane cislo jim mozna vzala velka voda v Karline, nebo kde meli sklad), tak se neda nic delat a musime najit jiny reseni;-)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 15. Jul 07, 13:06

no ono nejde o to jak to vidis ty ale jak by to videli lidi z Egosoftu a u nich nikdy nevis...
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

napis
Posts: 84
Joined: Sun, 11. Jun 06, 15:40
x3tc

Re: X:Beyond The Frontier CZ

Post by napis » Tue, 4. Dec 18, 18:14

Ahojte.

Riesil uz niekto cestinu do X:BTF a X:Tension zakupenu na GoG ?
Naposledy som hral X:BTF z LEVEL 106, ale to je uz tak davno, ze ani neviem kde to skoncilo, tak som kupil X-Gold na GoG.
Ale cestina tam zial nefunguje.
Vdaka vopred za rady alebo link na funkcnu cestinu do GoG verzie.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”