TerraCorps Fleet projekt

Moderator: DJ Die

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Sun, 13. Apr 14, 19:51

Zdravím po dlooooooooouhé době :) mám dotázek, funguje nějaká verze tohohle báječnýho scriptu na X3AP?

User avatar
MartinSk
Posts: 40
Joined: Mon, 8. Jun 09, 13:42

TeraCorp Combat Pilots Prosba

Post by MartinSk » Sat, 2. Jun 18, 12:28

Zdravíčko veľmi dlho som tu nebol a ani neviem či sa niekto ešte zaujima o scripty preklady a prerabanie scriptov pre X3 Terran Conflict... Preto prosím ak sa tu najde niekto kto by vedel s týmto narabat alebo by mi aspoň bol ochotný poradiť Ozvyte sa mi... Ide mi o nasledovné: Neviem či vam niečo hovorí nazov Teracorp Combat pilots ale v skratke ide o vašu letku najatých pilotov na ochranu sektorou či vašich obchodných lodi z vyhodou bojových hodností na zaklade ktorých sa počas vycviku piloti pridelujú do všetkych možných tried lodí ak to jeho hodnosť povoluje... A Ide mi o nasledovne mam verziu aj pre X3 Reunion a aj verziu pre X3 TerranConflict a hladam človeka ktory sa vyzna v scriptoch a ich prerábani preto lebo by som rad doplnil Combat pilotov pre Tc o jednu velmi dobru vec ktoru obsahuje len balik pre X3 Reunion... Viac podrobnosti ozrejmim ak sa niekto tak ochotný nájde.. V CZ jazyku to mám..

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”