TerraCorps Fleet projekt

Moderator: DJ Die

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Fri, 23. Mar 07, 09:54

gomecz wrote:...nejaky cas jsem uspesne cvicil sve chovance... cumim v tom vycvikovem sektoru a jedna triclena letka se zastavila, ostatni dve dojeli do rohu sektoru a ucinili totez, takze jsem mel v sektoru 9 pilotu po trech letkach kazda v jinem rohu sektoru a byly uplne zmrzly.
podarilo se mi je opet rozpohybovat. nehodlam to overovat (jsem rad ze to opet funguje), ale mam takovou teorii jak k tomu doslo:

kdyz jsem se hrabal v doslych zpravach, tak jsem zjistil ze jeden idiot se rozmlatil o velitelstvi (ze by nezvladl pristavaci manevr? skoda stroje) a v kase velitelstvi nezbyl ani flok... je pravda ze jsem cvicne vytvoril jednu letku (podle navodu ktery jste mi daly thx) , ale jen jednu... a kdyz jsem na velitelstvi hodil nejaky prachy, tak (je okamzite zkonzumovalo, ovsem na to uz jsem si zvykl :)) koupilo chybejici stroj a razem vzletly vsechny hlidky.

takze rada pro priste: zkontrolovat jestli ma hq dostatek penez a nepotrrebuje nahradit ztraceny stroj.

btw: kam muzu poslat chybovy report prekladu?

Derflad
Posts: 39
Joined: Tue, 27. Feb 07, 15:56
x4

Post by Derflad » Fri, 23. Mar 07, 11:50

Znama poucka: nejde ti pocitac ? podivej se jestli mas zastrcku v el.siti ! :wink:

Co se tyce chybove hlasky prekladu, myslis ktery ? Na preklad do cestiny je tady na foru topic a tam lze kontaktovat lidi co to delaj v ramci neofic.skriptu, jinak na ofic. musis pres frajery ke kterym se dostanes pres polozku "zkontrolovat update" v X3CZ start menu :) jinak nevim co mas na mysli...

Derflad
Posts: 39
Joined: Tue, 27. Feb 07, 15:56
x4

Post by Derflad » Fri, 23. Mar 07, 11:56

Fascinuje me muj prvni TF. Mam prvniho kapitana a nemam nic vetsiho nez M3 (jedineho kentaura pouzivam jako svoji vlajkovou lod). Tak jsem mu do TF priradil neco M5 stihacu a par M3, zadal 5 sektoru a koukam co se bude dit. A ten pako se fakt chova jako by sedel v M2 ci M1. Stoji furt na jednom fleku ve sve M3 Nova a pekne rozesila na vsechny strany svoje poskoky :D Dokonce ho nedonutilo hnout se z fleku ani kdyz se mu pred nosem mydlili jeho sverenci se zbloudilou piratskou squadrou :lol:

Derflad
Posts: 39
Joined: Tue, 27. Feb 07, 15:56
x4

Post by Derflad » Fri, 23. Mar 07, 12:02

Co se tyka pristavacich manevru, obcas se to bohuzel stava, hlavne mene zkusenym pilotum, ze nezvladnou pristani pokud jsou jako doprovod nebo jako clenove squadry. Nicmene obzvlaste nachylni na to jsou piloti kteri doprovazeji hrace. Od jiste doby radsi svemu doprovodu zadavam zustat ve vesmiru, pokud na to zapomenu je velka pravdepodobnost, ze nejakej nesika skrtne o stanici na kterou pristavam a rozmlati se...

Derflad
Posts: 39
Joined: Tue, 27. Feb 07, 15:56
x4

Post by Derflad » Tue, 27. Mar 07, 13:30

DOTAZ:

neumi nekdo skriptik (mozna bych to zvladnul, ale jsem amater... :roll: ), ktery by zajistil, ze poskozeni TerraCorp piloti nebudou litat do nejblizsiho doku (nekdy je nejblizsi pres nekolik sektoru), ale tam, kam chci ja ?

Vyskytl se totiz problem: pri pouziti skriptu na guildy mi piloti TerraCorpu litaji do tech guild stanic, ktere se vlastne tvari jako doky :evil: , navic mam nainstalovany skript "Capital ship crews", takze kdyz velitel TF sedi v TL ci M1, ktery maji posadku na opravy lodi, tak je litani do doku zbytecne :twisted:

mate nekdo nejaky TIP co s tim ???

Lord D
Posts: 181
Joined: Fri, 24. Nov 06, 19:59
x3

Post by Lord D » Wed, 11. Apr 07, 12:20

Derflad wrote:Co se tyce omezeni maxima EXP bodu (tedy zkusenostnich bodu) je to zavisle na tom, na cem vas pilot lita. Maximalne muze dosahnout na:
- M5 maximalne 45 exp
- M4 maximalne 80 exp
- M3 maximalne 900 exp
- M6 a TL maximalne 3000 exp
- mozne maximum exp bodu je asi 10000.
V zasade to tedy znamena, ze pilot M3 tezkeho stihace dosahne na max hodnost kontraadmiral (devata v poradi), pilot M4 na podporucika a pilot M5 pruzkumne stihacky na praporcika.
tak mi pls vysvětli tohle :lol:
http://www.lordd.estranky.cz/fotoalbum/ ... original/1
Intel C2D 3.0 GHz 8400, DDR2 Patriot 2x2GB 800MHz CL4, nVidia 8800 GT 512MB, WD Raptor 76GB + WD Caviar 320GB

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Wed, 11. Apr 07, 15:16

Lord D wrote:tak mi pls vysvětli tohle :lol:
http://www.lordd.estranky.cz/fotoalbum/ ... original/1
Jak jsi někde poznamenal, ty prostě hraješ jinou hru a nás tady oblbuješ s X3... :D
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

Lord D
Posts: 181
Joined: Fri, 24. Nov 06, 19:59
x3

Post by Lord D » Thu, 12. Apr 07, 07:08

Sir_Thomas wrote:Jak jsi někde poznamenal, ty prostě hraješ jinou hru a nás tady oblbuješ s X3... :D
hele nech si toho. sám jsi mě do toho navezl takže víš co hraju :D
PS: skript máme stejný, tobě to nedělá???
Intel C2D 3.0 GHz 8400, DDR2 Patriot 2x2GB 800MHz CL4, nVidia 8800 GT 512MB, WD Raptor 76GB + WD Caviar 320GB

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Thu, 12. Apr 07, 09:27

Lord D wrote:
Sir_Thomas wrote:Jak jsi někde poznamenal, ty prostě hraješ jinou hru a nás tady oblbuješ s X3... :D
hele nech si toho. sám jsi mě do toho navezl takže víš co hraju :D
PS: skript máme stejný, tobě to nedělá???
Taky dělá... :wink:
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

User avatar
cajan
Posts: 18
Joined: Sun, 15. Jul 07, 09:40
x3tc

Post by cajan » Tue, 25. Sep 07, 12:57

nevym si rady s Terracorpem.prosim o nejakou radu.
Litam sem a tam a nevym jak najmout piloty :?
Mam cz verzi+patche a update. Script mam instal.pre X Plugin Manager a verze Terrac.je 1.49+cz

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Sun, 13. Apr 14, 19:51

Zdravím po dlooooooooouhé době :) mám dotázek, funguje nějaká verze tohohle báječnýho scriptu na X3AP?

User avatar
MartinSk
Posts: 40
Joined: Mon, 8. Jun 09, 13:42

TeraCorp Combat Pilots Prosba

Post by MartinSk » Sat, 2. Jun 18, 12:28

Zdravíčko veľmi dlho som tu nebol a ani neviem či sa niekto ešte zaujima o scripty preklady a prerabanie scriptov pre X3 Terran Conflict... Preto prosím ak sa tu najde niekto kto by vedel s týmto narabat alebo by mi aspoň bol ochotný poradiť Ozvyte sa mi... Ide mi o nasledovné: Neviem či vam niečo hovorí nazov Teracorp Combat pilots ale v skratke ide o vašu letku najatých pilotov na ochranu sektorou či vašich obchodných lodi z vyhodou bojových hodností na zaklade ktorých sa počas vycviku piloti pridelujú do všetkych možných tried lodí ak to jeho hodnosť povoluje... A Ide mi o nasledovne mam verziu aj pre X3 Reunion a aj verziu pre X3 TerranConflict a hladam človeka ktory sa vyzna v scriptoch a ich prerábani preto lebo by som rad doplnil Combat pilotov pre Tc o jednu velmi dobru vec ktoru obsahuje len balik pre X3 Reunion... Viac podrobnosti ozrejmim ak sa niekto tak ochotný nájde.. V CZ jazyku to mám..

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”