Zacatecnik- otazky a rady

Moderator: DJ Die

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Wed, 30. Jul 14, 17:24

Earth ultimatum IV. wrote:
Ales_CZ wrote:V X3 AP je možnost obsadit Gonerskýho Arana. Já už jsem ho našel a potřeboval bych poradit, jak ho mám obsadit, když mi nejde označit. Mohli by jste mi prosím vás poradit?

Musíš do jeho blízkosti placenúť ADVANCED satellite (nie obyčajný, ale advanced).
A potom treba ísť do skafandra, a trochu pofŕkať toho Arana lejzrom opravárskym, aby sa zmenil na nepriateľa (inak by si ho nemohol boardnúť s vojakmi).
děkuji, Tak a teď ho zase nemohu najít. Když jsem nevěděl, jak ho obsadit, tak jsem ho našel ve 2 sektorech. Teď když to vím, tak místo toho arana nacházím xenonské stanice.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Wed, 30. Jul 14, 19:05

Mám ještě jeden dotaz, kdo z vás potkal někdy khaackou lodˇ v X3 AP?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Wed, 30. Jul 14, 20:51

Ales_CZ wrote:Mám ještě jeden dotaz, kdo z vás potkal někdy khaackou lodˇ v X3 AP?
:D Khaakovia boli predsa v X3TC totálne vyvraždený... Nehral si Exterminator plot? Na konci sa vyčistil hlavný Khaak hive.
Ale sú v X3AP khaakske lode bez pilotov. Zoberieš si ich a sú tvoje. Niekedy aj Khaak Corvette, ale len zriedka. Ja som našiel Scout aj Interceptor, s plnou výzbrojou.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Wed, 30. Jul 14, 21:10

tak ten plot jsem nehrál

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Wed, 30. Jul 14, 21:16

jo už mám toho arana, dal jsem mu rozkaz, aby přistál u mého ústředí, abych ho rozebral a pak si ho vyráběl, ale já jsem si to naštěstí chvilku před tím uložil. Když jsem mu dal, pro jistotu, rozkaz aby mi následoval, jestli náhodou odletí od ústředí, tak mi vybouchl. Tak jsem se rozhodl, že to dělat nebudu, protože bych ho jináč mít nemohl. to samé se mi stalo i s Xenonským I, které mi také neodstartuje od ústředí, protože se ho dotýká. tak hold jsem s tím skočil a letěl do loděnice, kde jsem si ho za 111 milionů opravil a za dalších 70 milionů vylepšil a vybavil PC.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Thu, 18. Sep 14, 12:48

Alesi, odleť z toho sektoru. Nech Arana ať Ti přistane na Ústředí (nastav si u něj aby Ti poslal zprávu) al enebuď v sektoru.

Totéž že vybuchuje dělá třeba Valhala (original vezre ne v XSP) taky neproletí branou a bouchne když jsi v ní nebo v sektoru. Nesmíš být v sektoru.
TTenk

Marek Viktorín
(2022 Volte srdcem)

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Tue, 25. Nov 14, 11:39

Hosi kde sezenu tu Valhalu a jde sehnat Hyperion v TC? Vimze v AP jde pres misi kterou musim zacit hru...
jJo a existuje nejakej mod abych mohl mit treba Megalondona v AP??? Dekuji za odpoved pripadne za rady...

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Tue, 25. Nov 14, 18:48

X3:TC nevím, jestli jde sehnat Valhala v originálu, já jsem si tam stáhnul jeden mód na loďe. hiperion asi ne. V X3:AP valhala nejde zakoupit. Já mám nějaký mód od kamaráda, který ho tady na fóru někde vyhrabal do X3:AP a ten mi umožňoval nakupovat nedostupný lodě, např Xenonské Q, I, K, nebo #deca, ale nebyly tam úplně všechny nedostupný lodě. X3:AP lze zakoupit Megalodon

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Wed, 26. Nov 14, 10:38

Jop Megalondon je hustej doufam ze se mi podari sehnat do AP Mars mod ,jak uz jsem psal v TC mi Mars fakci ale v AP ne... :-(

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Thu, 21. Jan 16, 11:57

Hraje to tu ještě někdo? Myslím AP nebo TC... :lol:

Lumir
Posts: 26
Joined: Mon, 19. May 08, 14:00
x3tc

Post by Lumir » Tue, 2. Feb 16, 17:21

Hraju modifikaci XTC.

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Tue, 16. Feb 16, 08:43

Já si rozehrál AP naučil jsem se to s marinakama a nic nevydelava vice jak zajímání lodí které pak prodate za 20 až 60 mega...

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Sat, 20. Feb 16, 18:34

nic nevydělává víc jak komplexy na drogy a chlast :twisted: :D

straka2
Posts: 1
Joined: Sat, 2. Jan 21, 13:23

Re: Zacatecnik- otazky a rady

Post by straka2 » Tue, 5. Jan 21, 23:03

Ahoj, prečítal som dosť strán diskusných príspevkov a žiadosti o radu ale odpoveď na môj problém som nenašiel. Mám STEAM verziu hry (kúpenú). Hrám hru Budovanie impéria a tam hneď na začiatku je úloha previesť určitú sumu kreditov na účet - a to neviem - manažéra stanice. Nikde nie je možnosť zadať túto sumu ide o 174 000 a nejaké tam drobné. Manuál som nečítal pretože je anglicky a ja túto reč neovládam Preto by som bol veľmi rád keby mi niekto poradil ako to urobiť. Vopred ďakujem za radu. Straka2

lampacz
Posts: 16
Joined: Fri, 23. Jan 09, 20:57
x4

Re: Zacatecnik- otazky a rady

Post by lampacz » Sun, 17. Jan 21, 15:11

Tak jsem zakoupil X4: Foundations, byl jsem proste zvedavy. No jsem zklamany, je to dosti neprehledne, zmatene, napr. hledat informace o lodi nebo o zbranich (rychlost strelby, dosah, ....) bylo utrpeni.

Zkusil jsem tutorial - ten jsem bohuzel nemohl dokoncit, protoze jsem sice mal znicit laserove veze na nejake lodi, ale ty uz jsem znicil, ale ukol porad visel, takze tutorial se nedal dokoncit

No asi vytahnu save z X3AP ;)

User avatar
Prisoner849
Posts: 11
Joined: Sun, 2. Aug 20, 19:25
x4

Re: Zacatecnik- otazky a rady

Post by Prisoner849 » Mon, 22. Mar 21, 13:50

Ze začátku jsem byl taky dost zklamanej, ale časem se to rozjede, teď s novým dlc jsou tam konečně Terrani. Záleží jak hraješ a co tě baví :) Já si nemohl zvyknout na vzhled lodí, x3 má prostě lepší modely :)

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Re: Zacatecnik- otazky a rady

Post by GiordannoG » Tue, 27. Apr 21, 17:47

Tak rozhodně s novým DLC je to zase další vylepšení už tak dobrého základu. V podstatě nic podobného člověk na trhu s PC hrami nenajde. 8)
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”