Jak se zaregistrovat

Moderator: DJ Die

Lord D
Posts: 181
Joined: Fri, 24. Nov 06, 19:59
x3

Post by Lord D » Tue, 12. Dec 06, 21:52

nějak to tu blbne. asi 2 dny jsem se tu nemohl zalogovat. pořád mi to hlásilo že nemám platné heslo :evil:

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 12. Dec 06, 22:43

nezapomel jsi aktivovat ucet z mailu ktery jsi dostal?
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

d.king
Posts: 39
Joined: Thu, 18. Nov 04, 20:56

Post by d.king » Sat, 19. May 07, 22:31

mladenci mam originalku od hypermaxu chcem sa zaregistrovat ale kod co mam na manuali je invalid :evil: da sa to dako spravit viem ze to tu niekde pisete ale nemam cas studovat utekaju mi krediti :wink: pomozte chcem si stiahnut nejake patche ale musim bit zaregistrovany prosim pomozte :(

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 20. May 07, 13:00

pokud vim tak registrace neni nutna ale kdyztak mi napis na PM ten kod a ja to overim u adminu jestli neni nekde chyba
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Sun, 20. May 07, 20:27

d.king wrote:mladenci mam originalku od hypermaxu chcem sa zaregistrovat ale kod co mam na manuali je invalid :evil: da sa to dako spravit viem ze to tu niekde pisete ale nemam cas studovat utekaju mi krediti
asi by bylo dobry zdelit nam jakou hru jsi si koupil.
d.king wrote:pomozte chcem si stiahnut nejake patche ale musim bit zaregistrovany prosim pomozte :(
ke stazeni patche ze stranek hypermaxu netreba registrace (hypermax neoveruje pristup na zaklade egosoftiho fora a egosoft by sotva poskytl duverna data (username, heslo) treti strane, bylo by to poruseni dohody mezi uzivatelem a provozovatelem tohoto fora.) a stahovat originalni patche do CZ verze, vice nez nedoporucuji.

d.king
Posts: 39
Joined: Thu, 18. Nov 04, 20:56

Post by d.king » Mon, 21. May 07, 09:41

dik uz som si to stiahol funguje :D
a
sorry original X2

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Mon, 21. May 07, 09:59

d.king wrote:sorry original X2
k X2CZ nebyl dodavan S/N, registrovatelny na foru egosoftu.

Drtic
Posts: 10
Joined: Sun, 15. Feb 09, 15:27

Post by Drtic » Sun, 15. Feb 09, 17:13

takze to znamena ze kdyz sem si koupi u nas v potravinach hru pouze v papirovem obalu(X2 The Thread) tak ten kod nikde na tom CD nenajdu?ptam se jenom pro jistotu :)
optimismus je pouze vysledek nedostatku informaci

iksdva
Posts: 6
Joined: Tue, 7. Apr 09, 10:54

Post by iksdva » Tue, 14. Apr 09, 11:01

Mam X2 the threat ze Score a kod nema, nebo jsem si ho nevsim. Mam i X3 a ten kod ma, ale proc ho rucne opisovat sem do fora? Abych tady na ceskym pisecku ukazal ze si muzu dovolit koupit hru?

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Tue, 14. Apr 09, 13:00

iksdva wrote:Mam X2 the threat ze Score a kod nema, nebo jsem si ho nevsim. Mam i X3 a ten kod ma, ale proc ho rucne opisovat sem do fora? Abych tady na ceskym pisecku ukazal ze si muzu dovolit koupit hru?
Protože jsou zde jistá pravidla nastavená tvůrci hry, která se mají dodržovat a jedno z nich je, že přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé, tudíž majitelé originálek.

Jinak tvému myšlenkovému pochodu stran písečku fakt nerozumím. :roll:
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

iksdva
Posts: 6
Joined: Tue, 7. Apr 09, 10:54

Post by iksdva » Wed, 15. Apr 09, 09:49

Jen me rozhodilo jak ve vedlejsim foru jeden z ceskych moderatoru vyskakoval na jednoho tazatele, ze pry ma zadat kod ze hry jinak mu neodpovi na dotaz. - nebo tak nejak v tom smyslu.
A ten "ceskej pisecek" z minulyho prispevku chapej tak, ze tohle forum komplet patri Egosoftu, jen nepatrna cast je vymezena pro ceske fanousky hry,...
Kdybych chtel s necim dulezitym poradit od Egosoftu na tomhle forum, tak si kod zadam, ale rozhodne ne kvuli ceskym moderatorum, nebo pubosum co si jednou koupili/dostali original a myslej jaky jsou nadlidi, kdyz maj kod zapsanej v accountu fora.

FVZ
Posts: 260
Joined: Wed, 16. Aug 06, 22:49

Post by FVZ » Wed, 15. Apr 09, 12:33

iksdva wrote:Jen me rozhodilo jak ve vedlejsim foru jeden z ceskych moderatoru vyskakoval na jednoho tazatele, ze pry ma zadat kod ze hry jinak mu neodpovi na dotaz. - nebo tak nejak v tom smyslu.
A ten "ceskej pisecek" z minulyho prispevku chapej tak, ze tohle forum komplet patri Egosoftu, jen nepatrna cast je vymezena pro ceske fanousky hry,...
Kdybych chtel s necim dulezitym poradit od Egosoftu na tomhle forum, tak si kod zadam, ale rozhodne ne kvuli ceskym moderatorum, nebo pubosum co si jednou koupili/dostali original a myslej jaky jsou nadlidi, kdyz maj kod zapsanej v accountu fora.
Tady nejde o český moderátory, kteří si připadaj jako nadlidi. Ale když zadáš ten kód, poznaj, že máš originál. Když ne, ale ptáš se na věci ze hry -> seš pirát a ten na oficiálnim fóru nemá co dělat. Na něco se zeptáš, někdo ti odpoví, moderátor to nesmaže, vyšší moc na to náhodou narazí a moderátor je v loji. Ale pořádně se rozhlídni. Spousta lidí tady nemá symbol registrace a nikdo to moc neřeší. Tak to taky neřeš. :wink:
INTEL Core I7 2600 3,4GHz; 8 GB DDR3 RAM 1600MHz; NVIDIA 580GTX 1536MB; MB ASUS MAXIMUS IV GENE-Z; 23,6" ASUS VG236 120Hz LCD + NVIDIA 3D VISION; Saitek X52 PRO

sIkeLiteEtems
Posts: 1
Joined: Mon, 18. Jul 11, 03:39

mlm companies and mlm opportunity

Post by sIkeLiteEtems » Mon, 18. Jul 11, 06:39

I have been proposed this specific wordpress blog by way of my personal favorite cousin. I'm not certain regardless of whether this particular content is authored by this man mainly because nobody realizes this type of in depth concerning my very own dilemma. You happen to be marvelous! Thanks! ! [url=http://mlmopportunityreviews.com/mlm-companies/mlm reviews[/url]
mlm opportunity mlm reviews

headvay
Posts: 18
Joined: Thu, 25. Aug 11, 20:41
x4

Steam

Post by headvay » Mon, 19. Dec 11, 16:40

Dobrý den, rád bych se zeptal ,jak či zda se dá použít pro zadání registračního kódu X3:TC koupená přez steam.

EDIT:

Tak si odpovím sám. Ve složce se STEAMEM (....Steam\steamapps\common\x3 terran conflict\) najdete soubor serial.txt a v tom je obsažen.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Wed, 1. Aug 12, 02:42

Ahoj ať dělám co dělám nemůžu ten S/N najít mám Steam verzi, a je nevím kde hledat ten kod, sobou Serial ve složce se hrou nemám :(

Oslik
Posts: 112
Joined: Tue, 5. Sep 06, 22:49
x3tc

AP activation key - steam

Post by Oslik » Fri, 30. Aug 13, 00:09

Zdravím, koupil jsem steam verzi albion prelude a chtěl bych si ji tu zaregistrovat, ale nikde nevidím aktivační kód. NApřed jsem postupoval přesně podle kroků tady :

http://www.egosoft.com/support/faq/faq_ ... nswer=1167

ale nic z toho nepomohlo. Pak jsem koukal po txt souborech ve hře, jak tu někdo psal, ale ani tam nic nebylo. Zrovna tak jsem pročítal mail po transakci, ale opět žádné vodítko.
Jsem úplně slepý, nebo se se steam verzí Ap při aktivaci problém ?

Jediné kódy co jsem dostal jsou v potvrzovacím mailu, ale žádný se netváří jako aktivační. Přišlo to ve tvaru :

Payment Info:

Visa ending with xxxx
9.99 EUR
Confirmation Number:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Date confirmed:
Thu Aug 29 14:20:12 2013

Valve S.à r.l.
L-2450 Luxembourg
Registration Number: xxxxxxx
VAT ID: xxxxxxxxxx
IBLT Number: xxxxxxx
valvesarl@steampowered.com

Měl někdo podobný problém a vyřešil ho ? Díky.

Oslik
Posts: 112
Joined: Tue, 5. Sep 06, 22:49
x3tc

..

Post by Oslik » Fri, 30. Aug 13, 00:12

pročítám fóra a všude to samé -> steam library -> right click X3 AC -> register your game ... jenomže položku "register your game" v kontext menu prostě nemám ...

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Fri, 30. Aug 13, 10:37

Ahoj nevím jak v AP, ale v TC je tuším serial key přímo ve složce se hrou, ve formě txt, ale nevím jak je to u AP. bohužel jsem mimo moje PC až do neděle, a jak se dívám na suport, tak žádný kód pro AP na steamu není, jen pro TC.
A hlavně u tvého jména vidím, že nějakou X hru tu máš registrovanou.

Oslik
Posts: 112
Joined: Tue, 5. Sep 06, 22:49
x3tc

..

Post by Oslik » Fri, 30. Aug 13, 14:26

Jj o tom txt jsem tu četl, ale nic takovéhu u AP není, protože steam to nainstaloval pouze jako addon do TC (i oba exáče - ap i tc - jsou ve složce s tc). Ono je de facto AP jen TC s pokračujícím příběhem.
Takže je asi fakt, že když mám zaregistrované TC tak dodatečná registrace pro AP už prostě neexistuje. Jen jsem si říkal, že by mohla když už je to vlastně další kousek za který bylo třeba zaplatit.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Fri, 30. Aug 13, 16:05

Tak já bych to tak neřešil AP je v podstatě datadisk. A třeba statistiky když importuješ přímo sem Egosoftu, tak je rozlišeno jestli je to TC nebo AP. Takže to není žádný problém si myslím.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”