Offtopic-Space Simulations, 4X space strategy

Moderator: DJ Die

nalim27
Posts: 363
Joined: Tue, 24. Jan 06, 20:04
x4

Post by nalim27 » Fri, 22. Nov 13, 20:07

plynak wrote:Tenhle projekt vypada hodne slibne. Nechci tu nejak agitovat, ale zvazte podporu. Ja uz jim 40 dolaru slibil :)

http://www.kickstarter.com/projects/196 ... ef=kickspy
Tak jsem se nechal naagitovat a pridal jim 30 dolaru.
I kdyz to zni vse podobne jako Rebith - super grafika, super pribeh, zivy a dynamicky vesmir reaguji na hracovy akce, RPG prvky jak z Mass Effectu, boje uvnirt lodi jak v XCom atd, atd.
A to cele dela tym nejakych 17 lidi - skoro jako Egosoft.
Bojim se, ze si ukousli prilis velke sousto, nedodrzi termin urcite, nebo ty prvky udelaji hrozne zjednodusene.

Ale maji v tymu par lidi se Slovenska, tak jsem se rozhodl, ze je podporim, at je sranda. I kdyz riziko fiaska je obrovske a tym krome konceptu nic poradneho nema (narozdsil od Egosoftu, co mel hezkoucka videa uz roky dopredu).

Skoda jen, ze neni nejaka hra typu X - boje a litani i obchodovani a ekonomy tycoon. Ja tyccon strategie moc rad, to se mi na X hrach prave libilo (i kdyz ovladani bylo slabsi). Rebirth je v tomto ale katastrofa!
Mine rig - X4 ready :-) Windows 10 64b
CPU: AMD Ryzen 2700X (stock clocks 3.7GHz + 4.3GHz boost), 32GB DDR4 3200MHz CL14 RAM,
GPU: AMD Vega64 8 GB HBM, played on 2569x1440, Freesync2
SSD: Samsung 970 EVO 1TB M.2 PCI-ex

CPU before 1.7.2018: Intel Xeon E5450@3.6GHz, 8GB DDR2 800MHz RAM,

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 11. Dec 13, 12:18

Tak se nam The Mandate zaplatil a jeste vybral o 200k dolaru vic, nez byl strop. Nezbyva, nez se tesit.
A mezitim vyslo vcera na Steamu Entropy. Sice jen alfa, ale stoji to za skouknuti.

http://store.steampowered.com/app/255500
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

robbyrobby
Posts: 27
Joined: Tue, 3. Sep 13, 05:46

Post by robbyrobby » Thu, 12. Dec 13, 13:46

Mira CZ wrote:PS: Freelancera mam doma a nekolikrat dohrateho
no to aj ja, freelancer je aj po 10 rokoch este chytlavy, naposledy som hral na dakom nemeckom serveri (tusim stutgart) kde sa cez forum daju nakupovat a predavat zbrane pre hru online, nakup prebehne takmer ihned ...

bolo by to celkom fajn keby tam bolo dost hracov a strany boli vyrovnane, zial vacsina hracov sa rozhodla byt mytnikmi/colnikmi teda vyberaju myto za prelet uzemim, tych co by boli proti colnikom je malo takze nevyvazenost odradi od dalsieho hrania

co je velka skoda, ale to si sposobili sami hraci, a najvacsia chyba tych "skalnych" je ze sa im nechce prejst do opozicie, takze takto vlastne si cely dalsi vyvoj navzdy zamurovali

RobertPrague
Posts: 8
Joined: Wed, 16. Aug 06, 00:59
x3

EVE online

Post by RobertPrague » Thu, 21. Aug 14, 14:52

Zdravím vsechny piloty ktere bavi X3.. já a mí kamaradí sme si X2-X3... prošli na všechny mozne zpusoby , bavilo nás to ale pak nam zacli chybet v te hře lidi komunikace a našli sme nový vesmir shodu nahod funguje stejne 4 rasy zakladni uz ne desitky systemu ale stovky ale 50000 komunita lidi co tu hru hraji online
stoho tak 300 cechu je tu hodne hracu co driv hrali x3 sou tu klany tedy korporace s kterych se skladaji aliance litaj se tu flety pilotu a spolecne dobvame objevujem boujem videlavame a chranime co je nase a delame co nas bavi a k tomu komunikujem na teamspeku takze kecame zadny chat kde neco napisete a za mesic vam nekdo odpovi pro nasi korpu hledame piloty plna podpora ze zacatku isky prachy lode plus rady co a jak je to dost podobna hra 98% menuje se EVE online sou tu sectory stanice ktere vypadaji stejne jako v x3 spoustu veci je tu stejnych podobnych je to na 98% x3 ale s lidma ne jen s pocitacem je tu spoustu lodi jmen co sou v x3 namatkou deimos loki hyperion apokalypse drake a spousty da se tu obchodovat tezil byt pirat delat mise vyrabet strilet anomalky ale hlavne sou tu lidi AI je t taky ale 95% vseho delaji lide od vyroby po managovani sectoru


nirmalni tial je tu na 14 dni tento je na 21 behem ty doby si tu hru muzete osahat skouknout
my momentalne sidlime ve warmohle coz je takova singularita ktera vede do sektoru bez bran a je to poruznu propojene s jinymy warmohlami ktere se objevuji a mizi a to co delame je ze prepadame cizi takoveto sektory a likvidujeme tam posy s shildem a loupime ale take delame spousty jinych veci jako tezba vyroba strileni anomalek a boj s jinymy hraci ja sam mam jeden char i ve velke alianci kam vas casem muzu i treba doporucit ale to bude chtit skily a skusenosti kde uz litame flety 100-500 lidi a to uz sou pravdovy bitvy s Carrirama a titanama a vsemi druhy lodi cose vzajemne podporuji ale tam se muzete dostat az po nejaky dobe hrani sme parta kluku coje bavi X kdo se prida a hlasi do sluzby hra se plati ale ve hre se daji videlat in game prachy a za ty se do to da lehce platit taky
sou tu nadherne sektory jako v x3 na pozadi hudba brany stanice lode ai tezba vyroba piractvy pruzkum a k tomu zivy vesmir plny lidi ale nekdy je to trochu nebezbecne máš na to odvahu prestan uz hrat sam a pripoj se todle je to cos hledal

Panove EVE je sice super hra ALE zaprve mi to necpete do temat o X a za druhe nedelejte si tu reklamu a tohle je jedine varovani co dostanes
DJ Die

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”