vas nejoblibenejsi tezky stihac(M3)

Moderator: DJ Die

jaka je vase nejoblibenejsi M3(tezka stihacka)?

Argon Nova
11
52%
Boron Barracuda
0
No votes
Split Mamba
2
10%
Paranid Perseus
2
10%
Xenon L
0
No votes
Khaak M3
5
24%
Pirate Orinoco
1
5%
 
Total votes: 21

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

vas nejoblibenejsi tezky stihac(M3)

Post by DJ Die » Mon, 25. Jul 05, 15:05

moje posledni hlasovani o lodich tridy M6 se moc neujalo protoze na korvetu moc lidi nenasetrilo takze co takhle hlasovat o nejoblibenejsi M3?ja mam nejradsi Novu co vy?
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Re: vas nejoblibenejsi tezky stihac(M3)

Post by domingo » Tue, 26. Jul 05, 18:50

Podla toho na co :-)

Nova pre lenivcov. Perseus ked treba nieco znicit rychlo. Ako wingmana Khaak Fighter (koli tym cheaterskym zbraniam). Orinocco a L su mojim zdrojom prijmov :-)

Ak by Mamba bola rozumne upravena (GHEPT alebo 3 zbrane), tak by som asi pouzival aj ju ...

Aj tak najcastejsie sedim v Bayamone, do Novy/Perseusu presadam len ked chcem znicit khaak cluster (wasp na kazde KM5, a s 75MW stitmi preletim k KM3 - tie khaak zbrane su cheaterske :-))

Na M6 by som uz aj mal, ale najskor chcem TL, co je podla mna lepsia zaciatocna investicia. Este som sa nerozhodol ci to bude Elephant alebo Hercules. Ako M6 najskor Dragon, potom neskor Osprey.

User avatar
Peckoslav
Posts: 144
Joined: Thu, 31. Mar 05, 11:19
x3ap

Post by Peckoslav » Tue, 26. Jul 05, 20:18

Hlasoval jsem pro Khaak M3, přeci jenom auto zaměřování kyonů mě docela uchvátilo :wink:

2domingo: proč je TL lepší investice jak M6 - právě uvažuju, že našetřím a nějakou M6 si koupím.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 26. Jul 05, 21:53

nj ale kolik z vas ji melo cheaterskym zpusobem?(tzn pred zakoupenim khaacky specifikaci)
M6 je lepsi invstice nez TL a hlavne nestoji tak moc nejdrazsi(osprey) stoji plne vybaveny o 5 mil min nez Elephant(jen zaklad s 1 stitem) a je mnohem lepsi v boji,na tovarnu si muzes najnout NPC transport(i kdyz ja mel vsechny typy TL protoze NPC nemaji Jdrivy tak bych nestihal stavet) a na skladovani stihacek staci tovarna ,wingmany nepotrebujes
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Wed, 27. Jul 05, 12:03

Peckoslav wrote:2domingo: proč je TL lepší investice jak M6 - právě uvažuju, že našetřím a nějakou M6 si koupím.
DJ Die wrote:M6 je lepsi invstice nez TL a hlavne nestoji tak moc nejdrazsi(osprey) stoji plne vybaveny o 5 mil min nez Elephant(jen zaklad s 1 stitem) a je mnohem lepsi v boji,na tovarnu si muzes najnout NPC transport(i kdyz ja mel vsechny typy TL protoze NPC nemaji Jdrivy tak bych nestihal stavet)
TL je podla mna lepsia investicia:
- na capture lodi - ziskas, hend zaparkujes (do Elephanta sa zmesti 30 ks), potom to vsetko naraz predas - a trva to ovela kratsie ako cakat kym vsetky ziskane lode doletia do lodenic. A to este ich moze niekto zostrelit.
- neplatis za prevoz tovarne ( :-) ja viem, je to smiesna suma)
- ked chces previezt napr. Argonsku stanicu k Paranidom tak by si musel najat Teladsky TL, lebo Argoni a Paranidi by sa navzajom znicili (a ty by si prisiel o stanicu)
- ked robis mobile mining
- stanice mozes rozvazat podstatne rychlejsie ako to nechat na najaty TL
- ked pokladas 'station loopy' - retazce vyrobnych stanic, musel by si najat vela TL a to je casovo narocne
- najaty TL ide velmi pomaly (nema max engine tuning, spomaluje ho jeho eskorta) a nepouziva jumpdrive

M6 podla mna nie je az take nutne, je to v podstate len "silnejsia" bojova lod - co nutne nepotrebujem, lebo to co by som zvladol s M6 zvladnem aj s mensimi lodami, aj ked trosku problematickejsie (vacsie naroky na pilotaz). Napriklad s Bayamonom dostanem hocikoho okrem Khaakov, na Khaakov mam Perseus alebo Novu.

Jedine kde by bola investicia do M6 dolezitejsia je ked nutne potrebujes branit nejaky sektor - letku M3 cluster znici, M6 prezije ...
Ale to je o tom ze AI nevie vyuzit lode v boji tak ako hrac ...
DJ Die wrote:nj ale kolik z vas ji melo cheaterskym zpusobem?(tzn pred zakoupenim khaacky specifikaci)
Napisal som ze je dobra, nie ze ju pouzivam :-)
Okrem toho nesuhlasim s kvalifikovanim ze to je cheaterske ...
DJ Die wrote:a na skladovani stihacek staci tovarna,
V podstate staci - ale otazka je - naco ich skladovat ?
Okrem toho ked ziskavas cudzie lode (capturing) en-masse - lepsie je ich ulozit do nejakeho TL co mas hned poruke ...
DJ Die wrote:wingmany nepotrebujes
V stock game v podstate nie. Ale tak ma hra jeden vazny neduh - vzdy ides za vacsiou/silnejsou lodou, pouzivat "slabsie" lode nema v podstate zmysel ... podla mna spravne by bolo ak by kazda trieda lodi mala vyuzitie - aby si ich bol nuteny kupovat tak aby tvoja flotila bola vsestranna. Teraz staci len velka lod ...
Myslim ze nejake mody toto "napravaju" a v X3 to uz tiez bude zakomponovane ...

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 27. Jul 05, 13:32

-no je pravda ze ja jsem moc nezajimam lode to spis na zacatku nez vydelam na Novu
-za provoz tovarny neplatim nic ona plati me :P
-tak to se mi jeste nestalo ze by Paranidi a Argoni po sobe navzajem strileli a to jsem v hranicnich sektorech mezi agronskym a paranidskym uzemim dost casto(kvuli piratskym zakladnam) a tam letaji transporty obou narodu
-mobile mining je zbytecny kdyz uz potrebuju silicon nebo rudu tak si postavim dul
-jj je pravda ze stanice rozvazis rychleji
-nj loopy jsem moc nestavel mel jsem asi 3 a to na vyrobu zbrani pro cap. ships(A ,B a GPPC) a 125 MW stitu
penize nejradeji vydelavam assasinacnimi misemi a obcas nejakou tou Xenon invazi

S Bayamonem ani Novou ci Perseem Xenonsky sektor nevymlatis :wink:

vyuzivat Khaakske lode pred koupenim specifikaci a dosazenim combat ranku AoA 3rd grade je vyuzivani bugu

nj vetsi lod ma neco do sebe ale ja jsem zustal u korvet(hlavne osprey) protoze boj v bitevnich lodich me nudi takze pouzivam je jen pokud potrebuju neco rychle znicit a pokud jdu bojovat do khhackych sektoru protoze tam je to bez bitevni lode sebevrazda
kazdopadne moje flotila ve stare hre byla vsestrana protoze jsem mel vsechny typy lodi :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Wed, 27. Jul 05, 14:11

DJ Die wrote:-za provoz tovarny neplatim nic ona plati me :P
Asi cestina nema vyznam slova "prevoz" rovnaky ako slovencina ...
Ja som myslel "prevoz" ako "transport" tovarne, nie 'running costs' ...
Proste to co zaplatis najatemu TL pri kazdej jumpgate ...
DJ Die wrote:-tak to se mi jeste nestalo ze by Paranidi a Argoni po sobe navzajem strileli a to jsem v hranicnich sektorech mezi agronskym a paranidskym uzemim dost casto(kvuli piratskym zakladnam) a tam letaji transporty obou narodu
Ja som raz tahal najateho Herculesa z Argon Prime (nalozeny SPP) do Paranid Prime ... tam po nom skocil miestny Odysseus aj Zeus ... Vysledok toho 'suboja' je asi lahko odhadnutelny ...
DJ Die wrote:-mobile mining je zbytecny kdyz uz potrebuju silicon nebo rudu tak si postavim dul
O mobile mining toho asi vela nevies :-) prijmy z neho sa daju porovnat prijmom z capturingu, obcas ho aj predbehnu ... ked si postavis banu, nemas taky rychly prijem ...
DJ Die wrote:penize nejradeji vydelavam assasinacnimi misemi a obcas nejakou tou Xenon invazi
Ok, mas iny zdroj prijmov (taky akcnejsi) ...
Btw - nepacia sa mi tie dramaticke rozdiely v platbach podla ranku ... to je podla mna hlupost, ja som rad ked sa hra drzi ako-tak realii ...
DJ Die wrote:S Bayamonem ani Novou ci Perseem Xenonsky sektor nevymlatis :wink:
S Bayamonom (4xAPGS/ID) alebo s Perseom (3xBPSG) to nie je az take tazke ... s Novou uz tazsie (aj ked vraj sa to da, treba vyuzit ID, obcas MD a riadene strely)
Ide o to na co sa viac spoliehas pri boji - ci na rychlost/obratnost alebo na silu stitov ... (predpokladam ze na silu stitov ked oblubujes Osprey :-))
DJ Die wrote:vyuzivat Khaakske lode pred koupenim specifikaci a dosazenim combat ranku AoA 3rd grade je vyuzivani bugu
Co je IMHO nieco ine ako cheatovanie :-)
(btw - podla mna to je nelogicke takto to 'obmedzovat' - najma ten combat rank ... specifikacie by som este zniesol ... khaakom je totiz uplne jedno aky mas combat rank, nemaju sa preco zlaknut ...)
DJ Die wrote:takze pouzivam je jen pokud potrebuju neco rychle znicit
To sa da aj inac (lode co unesu PSG zbrane), netreba velke lode (aj ked Odysseus s PSG vsade dookolo je ine eno-nuno :-))
DJ Die wrote:a pokud jdu bojovat do khhackych sektoru protoze tam je to bez bitevni lode sebevrazda
Suhlas ... tie kha'ak-ske luce su prilis nevyvazene, pri boji sa skoro vobec neda spolahnut na rychlost/obratnost, len na silu stitov ...
DJ Die wrote:kazdopadne moje flotila ve stare hre byla vsestrana protoze jsem mel vsechny typy lodi :wink:
:-) Aj v spravnom pomere a pouzivane ? :-)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 27. Jul 05, 14:52

-ups nejak jsem se prehledl :oops:
-predpokladam ze to byl mamut a ne herc a rekl bych ze se mu nekdo podarilo rozmacknout mensi lod(to se stava dost casto) a tak si paranidy znepratelil to uz se mi taky stalo ale kdyz jsem letel v oddy z lodenice nastasti uz byl plne vyzbrojeny tak jsem ho rovou otestoval v boji :wink: ale pak jsem to radsi loadl
-nj ja dul stavim jen pokud potrebuju staly prisun rudy nebo siliconu(hlavne na provoz dalsich tovaren napr crystal fabky a PPC forge)
-jj ja mam akci radeji :) 8) ale ty rozdily jsou silene na zacatku dostanes kolem 20k a pak i kolem 10mil a vic
-ja se spoleham na silu zbrani spis nez na stity v tom osprey nema konkurenci a navic je taky celkem obratny(na korvetu) i kdyz neni nejrychlejsi me to za ten jeden stit navic a hodne silnou vyzbroj stoji(proto jsem ve freespace1 miloval herculese a ve FS2 erinyes)
-nj je to trochu jine ale delat by se to nemelo a mohli by to opravit
-Oddy je stroj na zabijeni ale ja mel radsi Titana uz proto jak vypada a strasne se mi libi ten retezovy blesk ktery vytvari Ion D mozna jeste mam screen kde mam vyfocenou sit blesku kolem mojeho titana v xenonskem sektoru
-nj khaaci jsou hodne silni ale je to prece jen rasa ktera ma rozsevat zkazu a budit strach :lol: stejne se jich nebojim 8)
-no ani moc ne ja mel hlavne lode tridy TS a TP pak par M6 kvuli obrane a jinak ty M2 a 1 jsem koupil jen do sbirky protoze treba z carrieru jsem pouzival jsen Collosus kvuli zajimani lodi jinak jen hlidkovaly spolecne s M2
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Wed, 27. Jul 05, 15:13

DJ Die wrote:-predpokladam ze to byl mamut a ne herc
:oops: Ano, pomylil som sa ...
Aj ked ak by som najaty Paranidsky Hercules doviedol do Argon Prime, tiez by ho miestna ochranka (Argon One + Titan + Centaur) rozstrielali ...
DJ Die wrote:a rekl bych ze se mu nekdo podarilo rozmacknout mensi lod(to se stava dost casto) a tak si paranidy znepratelil
Toto plati len pre hraca, nie pre AI. Okrem toho najaty Mammoth sa vlecie rychlostou ~60, to sa mu kazda mensia lod stihne vyhnut. A pokial hrac nie je v sektore, kolizie lodi sa nepocitaju ...
DJ Die wrote:to uz se mi taky stalo ale kdyz jsem letel v oddy z lodenice nastasti uz byl plne vyzbrojeny tak jsem ho rovou otestoval v boji :wink: ale pak jsem to radsi loadl
:-) Treba lietat mimo hlavnej transportnej roviny (teda tej roviny na ktorej su skokove brany a okolo ktorej su fabriky) ... alebo lietat pomaly (tak 50 az max 100).
DJ Die wrote:-jj ja mam akci radeji :) 8)
Vsak ja som tiez dlho nevydrzal rozbijat asteroidy :-) Radsej dobijam/ziskavam (capture) piratske orinoka, xenonske L-ka ... vacsia zabava ...
DJ Die wrote:ale ty rozdily jsou silene na zacatku dostanes kolem 20k a pak i kolem 10mil a vic
Presne toto mam na mysli ... koli 20k sa obtazovat nebudem, 10m uz je dost ...
DJ Die wrote:-ja se spoleham na silu zbrani spis nez na stity v tom osprey nema konkurenci a navic je taky celkem obratny(na korvetu) i kdyz neni nejrychlejsi me to za ten jeden stit navic a hodne silnou vyzbroj stoji
Jasne, pri utoku sa kazdy spolieha na silu zbrani, ale boj je aj o obrane - a tam sa ty spoliehas skor na stity ako na rychlost/obratnost (teda na to ze vydrzis vela zasahov, nie na to ze ta nezasiahnu).
Obratnost ziadnej korvety nie je dostatocna na vyhnutie sa zasahu, len na to aby si ju stihol pomerne rychlo namierit spravnym smerom ...
Na vyhybanie sa strelam je ok M5 (ale ma primalu palebnu silu) alebo M4 ... mozno aj Mamba, tu som este neskusal.
DJ Die wrote:-nj khaaci jsou hodne silni ale je to prece jen rasa ktera ma rozsevat zkazu a budit strach :lol: stejne se jich nebojim 8)
Ano, ale mohli to dosiahnut lepsim designom ako "cheaterskymi" zbranami ...
(Tiez sa ich nebojim, len zatial maju moj respekt - vyjadreny tym ze s clusterom bojujem v Nove/Perseuse a pred priblizenim zlikvidujem kazdy KM5 s Wasp-om aby nezavadzali pri vymene nazorov medzi mnou a KM3 :-)).
DJ Die wrote:-no ani moc ne ja mel hlavne lode tridy TS a TP pak par M6 kvuli obrane a jinak ty M2 a 1 jsem koupil jen do sbirky protoze treba z carrieru jsem pouzival jsen Collosus kvuli zajimani lodi jinak jen hlidkovaly spolecne s M2
No, podla mna by bolo dobre ak by bolo nutne pouzili eskortne lode ...

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 27. Jul 05, 16:18

-no uz jsem videl v sektoru Getsu Fune jak se zacaly zabijet M2 a ta prezivsi (vitez byl necekane Phoenix ) znicil 2 tovarny terracorpu nez jsem ji zastavil(na ospreye proste nema)
-nj ale pri vstupu/vystupu z brany to mozne je uz se mi to stalo
-ja letam vzdycky max rychlosti ale kdyz mam Ecells tak pouzivam Jdrive
-nj to me taky bavi a jeste vic vletet s oddym do khaakskeho sektoru a PSGckama rozsvihat stihace :twisted:
-nj ale to by pak bylo dost snadne hrat
-moje obrana je utok :wink: ne delam si srandu korveta se Strafe Drivem muze strelam AI uhybat v pohode podarilo se mi zkosit 5K a 1J aniz by me zasahla jedina stela v ospreyi
- tjn ty jejich zbrane jsou silene skoda ze je nemuze mit hrac :twisted:
-no to by slo
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Wed, 27. Jul 05, 18:29

DJ Die wrote:-no uz jsem videl v sektoru Getsu Fune jak se zacaly zabijet M2 a ta prezivsi (vitez byl necekane Phoenix) znicil 2 tovarny terracorpu nez jsem ji zastavil(na ospreye proste nema)
Hmm ... Teladi voci Argonom (a teda TerraCorp-u) su neutralny, nebudu utocit od pohladu ... na Argonov zautocia od pohladu Spliti a Paranidovia ...
Teda asi plati ze ked AI lod omylom zasiahne neutralnu AI lod, moze to spustit vojnu medzi nimi v danom sektore. Samozrejme, len ked sa v tom sektore nachadza hrac, lebo mimo sektoru sa neda zasiahnut omylom :-)
DJ Die wrote:-nj ale pri vstupu/vystupu z brany to mozne je uz se mi to stalo
Hmm ... neprijemne - tam niet kedy reagovat. Dufam ze to nebolo chvilku potom co si nastavil maximalnu rychlost ;-)
DJ Die wrote:-ja letam vzdycky max rychlosti ale kdyz mam Ecells tak pouzivam Jdrive
Ja sa snazim mat vzdy (takmer) plny nakladovy priestor e-cells ... nech to stoji co stoji ... lietat cez sektory ma nebavi (ked nesedim v Pegase).
DJ Die wrote:-nj to me taky bavi a jeste vic vletet s oddym do khaakskeho sektoru a PSGckama rozsvihat stihace :twisted:
V neskorsich fazach hry to je jedina ako-taka zabava :-)
DJ Die wrote:- tjn ty jejich zbrane jsou silene skoda ze je nemuze mit hrac :twisted:
Moze - ked je AoA 1st :-) (aj ked nie tie najsilnejsie, KM2 sa ziskat normalne neda ...).

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 27. Jul 05, 19:12

-jj to jsem byl v sektoru zrovna tam proudily xenonske posily to byla bitva :wink:
- no bylo ten transorter byl na cucky
-jj asi tak hlavne pro to ze mam rad Novu a Ospreye :wink:
-nj ale xenon invaze jsou taky sranda
-jj ale ne Gkyony a jejich bitevni lode neni to nahodou AoA 3rd grade?
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Thu, 28. Jul 05, 11:49

DJ Die wrote:-jj ale ne Gkyony a jejich bitevni lode neni to nahodou AoA 3rd grade?
M2 (a teda GKyons) sa nedaju ziskat normalnou cestou (len skriptovanim).
Na ziskanie KM5-KM3 potrebujes (ako by to malo byt) AoA 3rd grade + khaak info.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 28. Jul 05, 13:57

domingo wrote:
DJ Die wrote:-jj ale ne Gkyony a jejich bitevni lode neni to nahodou AoA 3rd grade?
M2 (a teda GKyons) sa nedaju ziskat normalnou cestou (len skriptovanim).
Na ziskanie KM5-KM3 potrebujes (ako by to malo byt) AoA 3rd grade + khaak info.
jj tak sjem to myslel jen jsem to blbe napsal
Gkyony a khaacke bitevni lode se ziskat nedaji )
jen jejich stihacky(M5,M4,M3)
ale M2 se da ziskat a to Xenon K po dosazeni AoA 1st grade se zacne objevovat v misich kde nekdo utika pred xenony atd.
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Thu, 28. Jul 05, 14:10

DJ Die wrote:Ale M2 se da ziskat a to Xenon K po dosazeni AoA 1st grade se zacne objevovat v misich kde nekdo utika pred xenony atd.
Bavili sme sa o Kha'ak-och :-) Ich M2 sa ziskat neda ...

A ano, Xenon M2 (Xenon K) sa ziskat da, podobne aj ako vsetky M6-tky - len v urcitej misii ked hrac ma dostatocny combat rank na to aby sa dana lod vygenerovala ... (u Xenon K to je AoA 1st).

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Fri, 29. Jul 05, 01:02

domingo wrote:
DJ Die wrote:Ale M2 se da ziskat a to Xenon K po dosazeni AoA 1st grade se zacne objevovat v misich kde nekdo utika pred xenony atd.
Bavili sme sa o Kha'ak-och :-) Ich M2 sa ziskat neda ...

A ano, Xenon M2 (Xenon K) sa ziskat da, podobne aj ako vsetky M6-tky - len v urcitej misii ked hrac ma dostatocny combat rank na to aby sa dana lod vygenerovala ... (u Xenon K to je AoA 1st).
nj v assasinacnich misich se daji ziskat M6 ale je to docela tezke me se vzdaly jen 2 Hydra a Dragon(ty ktere jsem zrovna moc nepouziva proc to nemohl byt Osprey nebo Nemesis)
BTW videl jsem trik pomoci ktereho si muzes khaaky zpratelit :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Fri, 29. Jul 05, 17:33

DJ Die wrote:BTW videl jsem trik pomoci ktereho si muzes khaaky zpratelit :wink:
To by ma zaujimalo, posles mi PM ? :-)

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Mon, 1. Aug 05, 07:50

Nejvíce jsem si oblíbil Paranidskou M3.
Má tři kanóny, můžete ji vyzbrojit s „schock“ zbraněmi, ideální pro lov Khaaků :D.

:o...huh? O čem je tu řeč? Myslel jsem že to tu jde jen o M3ky?? Trochu OT... :roll:
Last edited by Lex |cz) on Tue, 10. Jan 06, 13:36, edited 2 times in total.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 1. Aug 05, 14:48

nj perseus neni spatny ale jako vsechny paranidske lode ma strasne maly nakladovy prostor a ja dost pouzivam Jdrive(no mozna je to tim ze Nova je tak pomala :wink: )takze bych moc daleko skakat nemohl ale jde to pokud mas tanker(TS vybavene Jdrivem a s nakladovym prostorem plnym Ecells)
i kdyz pokud jde o PSG zbrane ja davam prednost Ospreyi to je skvela lod
ale do M3 jaksi nepatri :lol:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Mon, 1. Aug 05, 21:01

DJ Die wrote: i kdyz pokud jde o PSG zbrane ja davam prednost Ospreyi to je skvela lod
ale do M3 jaksi nepatri :lol:
no vidis, mozna se ti splni sen, diskuze o M6 ktera ti moc predtim nevysla se rozhori v temtu o M3 :P

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”