nejoblibenejsi M6(corveta)

Moderator: DJ Die

jaka je vase nejoblibenejsi M6(corveta)?

Split Dragon
5
25%
Teladi Osprey
6
30%
Paranid Nemesis
5
25%
Argon Centaur
3
15%
Boron Hydra
1
5%
 
Total votes: 20

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 5. Mar 05, 22:48

robacz wrote:No ja nevim, Dragon ma 4xBHEPT a 1xGHEPT to je dost solidni palebna sila (druhy nejvetsi z M6). Rychlost a manevrovatelnost zase vyrovnava absenci druheho/tretiho stitu.... Ja ho mam nejradsi, ale pravda je ze na OOS obranu jsem pouzival vetsinou Ospreye nebo Centaury.
dragon ma ale 4*GHEPT ve vezich a muze mit i 1APPC ve predu ale osprey je lepsi 4*BPSG,2*GHEPT a 375MW stitu i kdyz neni nejrychlejsi je dost obratny

User avatar
robacz
Posts: 95
Joined: Thu, 11. Mar 04, 12:03

Post by robacz » Sun, 6. Mar 05, 19:11

DJ Die wrote:dragon ma ale 4*GHEPT ve vezich a muze mit i 1APPC ve predu ale osprey je lepsi 4*BPSG,2*GHEPT a 375MW stitu i kdyz neni nejrychlejsi je dost obratny
Pravda v tech vezich je taky Gamma uz ani nevim cim strilim :oops: , APPC na pridi je na nic, tak jsem tam dal taky GHEPT. Jo Osprey je silnejsi (vsak jsem taky rikal "druha nejsilnejsi M6" :wink: ) jenze straaaasne pomaly, coz je imho velka nevyhoda. Treba proti K je to problem, protoze K je rychlejsi v zakladni verzi nez maxnutej Osprey.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 6. Mar 05, 23:28

robacz wrote:
DJ Die wrote:dragon ma ale 4*GHEPT ve vezich a muze mit i 1APPC ve predu ale osprey je lepsi 4*BPSG,2*GHEPT a 375MW stitu i kdyz neni nejrychlejsi je dost obratny
Pravda v tech vezich je taky Gamma uz ani nevim cim strilim :oops: , APPC na pridi je na nic, tak jsem tam dal taky GHEPT. Jo Osprey je silnejsi (vsak jsem taky rikal "druha nejsilnejsi M6" :wink: ) jenze straaaasne pomaly, coz je imho velka nevyhoda. Treba proti K je to problem, protoze K je rychlejsi v zakladni verzi nez maxnutej Osprey.
XK je mozna rychlejsi ale pokud ho aspon jednou trefis napr BPSG tak nejdriv odleti 5km od tebe otoci se a pokusi se te znicit GPPC co ma vepredu coz mu samozrejme nevyjde a tak se vyhne takze je v pozici kdy staci strafovat podel jeho trupu a znicit ho protoze snizi rychlost na 90-130M/s coz je idealni pro ospreye=XK jde do sra*ek

User avatar
robacz
Posts: 95
Joined: Thu, 11. Mar 04, 12:03

Post by robacz » Mon, 7. Mar 05, 02:21

Hm, vzdycky kdyz jsem honil K na XI misich, tak drzel rychlost kolem 180ti a vejs, ale fakt je ze jsem ho nijak nedrazdil, proste se na nej vzdycky povesim, srovnam rychlost a pomoci strafedrive se drzim mimo jeho dostrel...

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 7. Mar 05, 13:31

robacz wrote:Hm, vzdycky kdyz jsem honil K na XI misich, tak drzel rychlost kolem 180ti a vejs, ale fakt je ze jsem ho nijak nedrazdil, proste se na nej vzdycky povesim, srovnam rychlost a pomoci strafedrive se drzim mimo jeho dostrel...
njn ja po nem strelim mosquita pokud me utika
buhuzel XI mise me momentalne nejdou(znicil jsem vsechny xenonske lode a shipyard :D )

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Tue, 8. Mar 05, 17:29

Na německém forumu jsem zjistil že si většina hráčů oblíbila buď Dragona nebo Nemesis. Já jsem si z těch dvou zvolil loď s vyšším počtem štítů, tedy Nemesis.
No a pokud se podíváte teď na horní mezivýsledek, tak je vidět; jednoznačně, že 50% dotázaných českých hráčů si přednostně oblíbily nejen paranidskou technicku (kterou jsem nedávno velmi chválil), ale taky jedinečnou loď Nemesis. Hurá, hurá, potlesk a úcta naší Nemesis, ať žije navěky! :D

PS: Statistiky nelžou :D

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 8. Mar 05, 19:32

Lex Cameron wrote:Na německém forumu jsem zjistil že si většina hráčů oblíbila buď Dragona nebo Nemesis. Já jsem si z těch dvou zvolil loď s vyšším počtem štítů, tedy Nemesis.
No a pokud se podíváte teď na horní mezivýsledek, tak je vidět; jednoznačně, že 50% dotázaných českých hráčů si přednostně oblíbily nejen paranidskou technicku (kterou jsem nedávno velmi chválil), ale taky jedinečnou loď Nemesis. Hurá, hurá, potlesk a úcta naší Nemesis, ať žije navěky! :D

PS: Statistiky nelžou :D
taky se podivej kolik lidi hlasovalo :P 4 to je trochu malo na urceni jednoznacneho viteze

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Tue, 8. Mar 05, 21:51

Ale ano, vždyť čtyři bohatě stačí a to ani nehledím na ten nádherný přehled... :wink: Teď ale s pravdou ven, chtěl jsem jen ostatní vyprovokovat ať začnou taky hlásit pro svého favorita :twisted:.

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Tue, 8. Mar 05, 21:53

Ano, určitě se mi to podaří...

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 8. Mar 05, 22:53

Lex Cameron wrote:Ano, určitě se mi to podaří...
hmm mozna tak milovniky Dragona protoze zo je smejd pilot ospreye musi byt klidny a trpelivy(asi vis proc trpelivy ne? :wink: )

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Wed, 9. Mar 05, 19:25

Ne? Proč pak? Nějak my to nedochází... :wink:;
Naopak Pilot Nemesis musí vždy před soubojem takticky uvažovat (První půjdou na řadu ty přiblblé M3ky a k svačině si dám tamtu M2ku... :P )

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 10. Mar 05, 11:53

Lex Cameron wrote:Ne? Proč pak? Nějak my to nedochází... :wink:;
Naopak Pilot Nemesis musí vždy před soubojem takticky uvažovat (První půjdou na řadu ty přiblblé M3ky a k svačině si dám tamtu M2ku... :P )
no s rychlosti 171M/S musis byt hooooodne trpelivy :wink:
ja se na M3 muzu vyprdnout a jdu rovnou na M2 na M3 prijde rada potom no mozna i behem niceni M2 pokud jsou moc otravne tak je vezky svacnou 8)
kdyz se tak divam na tvoje staty vidim ze mas M2 jaky typ??

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Thu, 10. Mar 05, 20:48

M2 Split Python (Extreme Cool... 8) ) a pokud prolétám kolem těch malých M6ek... tak začínají blednou závistí... :)

:cry: !Pohled nahoru! :cry:
Copak!? Proč mi to děláte? Nemesis VS Osprey... Kdo zvítězí???

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 10. Mar 05, 21:15

Lex Cameron wrote:M2 Split Python (Extreme Cool... 8) ) a pokud prolétám kolem těch malých M6ek... tak začínají blednou závistí... :)

:cry: !Pohled nahoru! :cry:
Copak!? Proč mi to děláte? Nemesis VS Osprey... Kdo zvítězí???
tvitezi lepsi pilot :P :P
python vypada hezky ale ma slabe stity titan je lepsi ve vsech ohledch krome rychlosti ale muze mit IonD a MD nemluve o Phoenixu jen ta rychlost ale na to jsem zvykly :wink:

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Fri, 11. Mar 05, 19:15

Lex Cameron wrote:M2 Split Python (Extreme Cool... 8) ) a pokud prolétám kolem těch malých M6ek... tak začínají blednou závistí... :)

:cry: !Pohled nahoru! :cry:
Copak!? Proč mi to děláte? Nemesis VS Osprey... Kdo zvítězí???
a kdo by je ridil AI, nebo ciste teoreticki hraci? pokud hraci, tak bych vsadil spis na nemesis, nemesis se vystrelum z ospreye vyhne celkem jednoduse, coz uz osprey rict nemuze, vystrelum z PSG se vyhyba hodne blbe, obzvlast kdyz letite v pomele sunce

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Fri, 11. Mar 05, 19:50

@DJ Die
Co se týče M2, tak je nejúčinější „Oddy“, vybral jsem si Python jen a jen kvůli vzhledu. Když je člověk Magnátem tak se prostě musí starat o svoji pověst a tím čím létá. 8)

@Abras
AI rozhodně vyhovuje loď typu Osprey, Nemesis ale taky nedopadá špatně jak jsem již dřív napsal. Player VS Player? Nevím, asi se to nikdy nedozvíme. :)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 12. Mar 05, 00:05

Lex Cameron wrote:@DJ Die
Co se týče M2, tak je nejúčinější „Oddy“, vybral jsem si Python jen a jen kvůli vzhledu. Když je člověk Magnátem tak se prostě musí starat o svoji pověst a tím čím létá. 8)
jj vim ze oddy je lepsi prave jsem si ho koupil :D 8) super lod na zvedani combyt ranku rizstrili XK behem 30s ale jinak nuda jen se postavis do pozice pro strelbu 3vezi a sledujes ohnostroj

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Sat, 12. Mar 05, 10:57

Lex Cameron wrote: @Abras
AI rozhodně vyhovuje loď typu Osprey, Nemesis ale taky nedopadá špatně jak jsem již dřív napsal. Player VS Player? Nevím, asi se to nikdy nedozvíme. :)
kdo vi, nemel by byt dalsi projekt po X-Return X Online?

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Sat, 12. Mar 05, 11:58

@DJ Die
Nudná Paranidská technika :D.

@Abras
X Online? Ano něco jsem už o tom slyšel. Zatím se ale těším na X2-AddOn, doufám že vyjde v Německu o něco dřív než v jiných částí Evropy :P.


PS: Trochu jsem se informoval... znáte význam slova Nemesis? Zde je: „Spravedlivá odplata sjednaná náležitým činitelem.“ Ano, protože si nic jiného ti zatracení Khaak nezasloužili když mi poškodili trup mé lodě :twisted:.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 12. Mar 05, 12:17

ktere lode raptora:)?

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”