Ja pierdykam, ta bron JEST najlepsza do przejmowania

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
korr23
Posts: 52
Joined: Mon, 10. May 04, 23:50
x2

Ja pierdykam, ta bron JEST najlepsza do przejmowania

Post by korr23 » Sun, 16. May 04, 21:56

Przeczytalm gdzies ze najlepiej sie przejmuje przy uzyciu broni Phased Shockwave Generator. Myslalem ze moze komus sie cos wydawalo, ale nie zaszkodzi sprubowac.

Kupilem dwie, bety PSG, na trzecia mnie nie bylo stac. I mialem zamiar poprubowac kila razy, i zobaczyc czy sa jakies roznice.

Wchodze na ogon "pirate ship" szczelam jak szalony, az tu on nagle, jak tylko mu tarcza wysiadla (mial okolo 97-100 hul/"zdrowia") odzywa sie domnie mowiac: "stop, trade ship costam..." :D :D :D -gosc chcial sie wykatapultowac zanim mu zeszlo do 87%. Pomimo ze wyartykulowal tą formulke to sie nie poddal.

Moze napisze wam cos jeszcze jak zrobie wiecej testow, to byla dopiero pierwsza proba. eh, ale mi slinka cieknie

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Re: Ja pierdykam, ta bron JEST najlepsza do przejmowania

Post by ergo » Sun, 16. May 04, 22:31

korr23 wrote:Przeczytalm gdzies ze najlepiej sie przejmuje przy uzyciu broni Phased Shockwave Generator. Myslalem ze moze komus sie cos wydawalo, ale nie zaszkodzi sprubowac.

(...)

Moze napisze wam cos jeszcze jak zrobie wiecej testow, to byla dopiero pierwsza proba. eh, ale mi slinka cieknie
no tak, bron jest rewelacyjna bo jest obszarowa i to nie jest zadna tajemnica , ale powalcz nia w zwarciu :), albo w jakims przyjaznym sektorze jak argon prime. Btw , jak juz zarobisz na M2, zapatrz swojego Odyseusza w same PSG i polec do sektora xenonow zeby zobaczyc co sie bedzie dzialo :D .

korr23
Posts: 52
Joined: Mon, 10. May 04, 23:50
x2

Post by korr23 » Sun, 16. May 04, 23:18

moze i nie tajemnica ale, gdzie nie spojrze to zalecaja zeby walic salwe z rakiet (tfu!) albo spawac wrogom tylek do upadlego.

tak zauwazylem juz ze bron ta ma kilka wad:
-trzeba pilnowac odleglosci -zbyt blisko nie dziala
-trzeba uwazac zeby nie zranic przechodniow, ehkm NPC
-szybko konczy sie energia/amunicja

Indoctrine
Posts: 371
Joined: Sun, 28. Mar 04, 00:37
x3tc

Post by Indoctrine » Sun, 16. May 04, 23:32

Ja jednak wolę zestaw jony + cząsteczkowa gamma/plazma beta.

Działa bardzo ładnie. Xenoni padają jak świerze bułeczki.
Pół godziny temu sprzedałem L za ponad 600k :)
:boron: W następnym wcieleniu będę Borońską Księżniczką :P :boron:
Porucznik ekspedycji karnej przeciwko Splitom.

korr23
Posts: 52
Joined: Mon, 10. May 04, 23:50
x2

Post by korr23 » Tue, 18. May 04, 02:44

tez kilka takich zlapalem ale mi wszystkie wytlukli, te male N sa bardzo szybkie i nie nadazam z ich zabijaniem, chyba na razie zostane przy piratach

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”